Past

Phil Meheux

Terry Rawlings

Kostýmy:

Penny Rose

-"Představuju ti nejvyšší budovu na světě." -"A my ji ukradneme?"(23.11.2006)

Slušný thriller o zlodějích s kapku slabším scénářem, který však zachraňuje duo Connery-Zeta. Slušná podívaná na hlavní vysílací čas na Nově ;)(13.7.2004)

Je s podivem jak určité filmy, které divák v době svého vzniku jakštakš zvládal za cenu určitého nadhledu, působí po pár letech naprosto nudně. Past není ani zdaleka povedeným heist movie. Sean Connery prakticky dosluhuje a Catherine sice působí sexy, ale taky místy až nesympaticky. Hra na kočku a na myš mohla být určitě promakanější a hlavně natočená ve větším tempu. 50%(20.2.2015)

Kladně hodnotím zajímavý akční příběh a oba herce v hlavní roli. Catherine mi přijde přirozenější (pokud to jde) než většina hereček. Scénář pokulhává a mám pocit, že u jsem to někde viděl. I tak dobrý. Hodnocení: 70%(9.12.2007)

Príšerne deravý scenár. Ale medzi Connerym a Zeta-Jonesovou to iskrí do takej miery a mnoho scén je ľahodných oku do takej miery, že proste nemôžem ináč. Tento film na mňa pôsobí ako ten najlepší parfém.(20.11.2002)