poster

Past

 • USA

  Entrapment

 • Německo

  Verlockende Falle

 • Slovensko

  Pasca

Krimi / Thriller / Romantický / Akční

USA / Velká Británie / Německo, 1999, 109 min

Režie:

Jon Amiel

Kamera:

Phil Meheux

Střih:

Terry Rawlings

Kostýmy:

Penny Rose
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hal_Moore
  ****

  Hvězdy Sean Connery a Catherine Zeta-Jonesová v "Crownovském" dobrodružném loupeživém dobrodružství. Snad každý film, kde se objeví Sean Connery má svou kvalitu a ani tento není vyjímkou. Už jen jeho hlas je charismatický sám o sobě. Zeta-Jonesová je tak krásná a přitažlivá jak v Zorrovi. Ačkoli některé jejich společné scény chemii nepostrádají, něco tomu chybí. Snad pořád si budete klást otázky typu kdy je chytnou, nebo kdo je dobrý a kdo špatný. Na obě otázky vám odpoví finále. Společně s postavami se podíváme do různých částí světa, jmenovitě do New Yorku, Skotska a Malajsie. Ta nejlepší část se odehrává v kdysy nejvyšší obytné budově světa. Nemůžu opomenout dva skvělé herce ve vedlejších rolích - Vinga Rhamese a Willa Pattona... Nevím co dodat. Mohlo to být ještě o fous lepší...(29.9.2005)

 • Matty
  ***

  Jen v jeden moment napínavý a v několika momentech sexy zlodějský thriller se staronovým hereckým obsazením. 60% Zajímavé komentáře: tron, haWranka(8.2.2006)

 • monolog
  ***

  Standardní lupičské řemeslo, které nedokáže pozvednout ani neustále vystrčený zadeček Catherine Zeta. Ne že by to k tomu stačilo, ale snaha se cení. Průměrná akce, průměrní herci, nepříliš zajímavé loupeže a co víc, zdlouhavé. Filmová loupež musí mít grácii, nonšalantnost a charisma, musí být obrovská, svým provedením nepřekonatelná, scénáristicky propracovaná a obsazením nedostižná. Inu, obsazení by bylo, jenže to je tak všechno. Filmy o loupežích jsou především o přípravě a provedení oné loupeže a i to by tu bylo. Jenže to je všechno jaksi nedomrlý. Nic vás neposadí na zadek, tedy kromě lapsů typu příprava vloupání během dvou dnů nebo jistého prasklého ocelového lana, které samo o sobě muselo vážit přinejmenším desetkrát tolik, co zátěž navíc. Svým způsobem tenhle film nemá co nabídnout, protože na první pohled neproveditelná loupež tu už byla provedena dřív, líp a mockrát.(5.2.2007)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Christopher Young: 1. Entrapment ,2. Saints And Sinners ,3. Fayeth In Fate ,4. Bright Moments ,5. The Dancing Jars ,6. Blackmail ,7. Who's Who? ,8. Heist Society ,9. A Certain Uncertainty ,10. La Fleur De La Musique ,11. Kuala Lumpur ,12. Impossible, But Doable ,13. Thieveing ,14. Wondering Aloud ,15. Silent Partner ,16. The Empress Mask ,17. Millennium Countdown ,18. Alive Again ,19. Try, Then Trust ,20. Thank God ,(7.5.2011)

 • Enšpígl
  ****

  Dalšíé z kategorie zlodějských filmů, který já tak mam rád, ano i tentokrát je to prosté, kdo koho přečůrá, skutečně jen konec ubral tu poslední hvězdičku.Protože Sean a Catherine je velmi dobrá past při rozhodování jaký film shlédnout !(7.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace