Past

Scénografie:

Norman Garwood

Kostýmy:

Penny Rose

Soundtrack Christopher Young: 1. Entrapment ,2. Saints And Sinners ,3. Fayeth In Fate ,4. Bright Moments ,5. The Dancing Jars ,6. Blackmail ,7. Who's Who? ,8. Heist Society ,9. A Certain Uncertainty ,10. La Fleur De La Musique ,11. Kuala Lumpur ,12. Impossible, But Doable ,13. Thieveing ,14. Wondering Aloud ,15. Silent Partner ,16. The Empress Mask ,17. Millennium Countdown ,18. Alive Again ,19. Try, Then Trust ,20. Thank God ,(7.5.2011)

Ač to má výborný herecký zastoupení v hercích Seanovi Connerym a Cathrine Zete-Jonesovy, tak to až tak skvělý neni.No dobře ani to neni tak špatný, ale od Conneryho bych čekal něco lepšího, ale i tak se u toho dá skvěle pobavit, protože to nemá nějaký prostoje, je tam občas i nějaká ta akce a ten systém a příprava krádeže je docela zajímavá, obzvlášť když se tam Catherine smyslně proplétá mezi těma paprskama.(7.5.2005)

Překombinovaná a dost neuvěřitelná zápletka kazí Connerymu a Zeta-Jonesové skvěle rozehranou hru na kočku a na myš, kde se role průběžně střídají.(10.7.2007)

Jen v jeden moment napínavý a v několika momentech sexy zlodějský thriller se staronovým hereckým obsazením. 60% Zajímavé komentáře: tron, haWranka(8.2.2006)

Nejdřív je nutné zmínit, že na Catherine Zeta-Jones já ulítávám. To je prostě top kráska mezi herečkami. Dále Sean Connery je mi strašně sympatickej snad ve všech filmech. No a když se k tomu přidá zajímavý příběh, který na konci mile potěší, tak se i přes slabší scénář a kameru dostávám na 4 hvězdičky.(11.12.2009)

• - Petronas Towers byl v době uvedení filmu se svou výškou 452 metrů skutečně nejvyšší budovou světa. V roce 2004 jej překonal Tchaj-pej 101 s výškou 509 metrů. Dnes je nejvyšší budovou světa mrakodrap Burj Khalifa v Dubaji, který dosahuje výšky 828 metrů. (imagoo)

• - Jedno z hesel použitých ve filmu je 1007, a to na počest Seana Conneryho, jako prvního představitele agenta 007. (B!ker)

• - Bedford Palace, ze kterého hlavní hrdinové kradou čínskou masku, se ve skutečnosti jmenuje Blenheim Palace a leží v Oxfordshiru. (FoxMulder)