Past

Vyšetřovatelka pojišťovny Gin (Catherine Zeta-Jones) přesvědčí svého šéfa, že jedině ona je schopna chytit exkluzivního zloděje Roberta "Maca" MacDougala (Sean Connery) do nastražené pasti - sama se bude vydávat za profesionálního lupiče. Společně pak, přes vzájemnou nedůvěru, naplánují bombastickou akci v předvečer roku 2000. Hra může začít! Ale kdo je tu kočka a kdo myš? (Bontonfilm)

JohnSmith

Přijemný a nenáročný thriller na zimní večer.Catherine je moc hezká a dá se na ní koukat,Connery je s věkem čím dál víc charizmatičtější.Příjemné bylo i to,že si člověk nebyl až do konce jist tím, kdo podvádí koho. Jen mi přišlo, že obsazení Conneryho není zrovna tou nejlepší volbou.Víc by se hodil o dekádu mladší herec, páč akční sekvence na mrakodrapech byly tím pádem dost nevěrohodné. ()

jitrnic

Tak zaprve Catherine Zeta-Jones, jejiz herectvi mi prijde smesne (takove strasne snazive, podobne upracovane jako jeji zevnejsek), pak mi vadi, ze Sean Connery je uz je prece jen trochu stary na to, abych mohl prijmout jako naprostou samozrejmost, ze by mezi hrdiny melo vznikat jakesi eroticke napeti, z cehoz plyne i zaverecny problem, ze by mi nijak zvlast nevadilo, kdyby jeden z hrdinu treba uprostred deje necekane skonal, jestli se spolu vyspi nebo nevyspi a zaverecne scenaristicke obraty a podobraty me uz znechutily uplne a diky nim se podle me nejedna nakonec ani o prumer. ()

mkubalikova

Pěkné, ale nemůžu se vyhnout srovnání s Aférou Thomase Crowna. Dva Bondové, dvě krásné dámy. Ale Brosnan mi z toho vychází lépe. 60% ()

ssfan

Jen průměrný thriller, který táhne hlavní duo. Nebýt Catherine Zeta Jones a Seana Conneryho, bylo by to velmi zlé. Takto slabý nadprůměr. Potěší snad jen zajímavé exteriéry a místy napínavé scény, takže jen 65% ()

G.W.Bush

Až se stanu zločineckou legendou, tak po mě stejně půjde dvousetkilový pojišťovák a nikoliv svůdná kráska s novou pracovní smlouvou. ()

herr_carter

Nebál bych se možná ocenit i 4*, Catherine je tu naprosto k sežrání v těch elastických oblečkách. Divím se, že si Sean nenaslintal do plnovousu, když jí viděl cvičit mezi lasery.....................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

uzzi

Uhrančivý pohled Seana Conneryho a uhrančivá prdelka Catherin Zeta-Jones. Mezitím nějaké ty pasti, pár akčních a ne moc dobrých scén. Film který okolo vás prohučí jako žigulík bobovou dráhou. Takže tu máme tu prdelku a uhrančivý pohled, zabálíme, zvážíme. a máme 50%.... další prosím ()

korndaddy

Dvojice Connery a Zeta-Jones mi absolutně do filmu s podobnou tématikou nezapadá. Nicméně dokážu si představit i horší. Celkově vzato, asi bych se na to podruhé nekouknul. ()

iXtr3m3

Efektné zakončenie skvelých deväťdesiatiek so zvučnými menami vtedajšej doby. Dobre natočené, dobrá výprava, od Conneryho štandard, na Catherine sa pekne pozeralo. Zhliadnuté po 18tich rokoch včera a stále pozerateľné. ()

Davej

Průměrný thriller, ve kterém se ze vší té průměrnosti vymyká jen málokdy průměrný Sean Connery. ()

Perry-

Ke to tak mezi 3 a 4*. Poprvé na 4*, při dalších shlédnutích tak na 3,5* :) Connery je skvělý, jako vždy, C.Z. Jones mi mimořádně také nevadila. ()

wosho

Trošku předvídatelné, místy napínavé, ale celkově sterilní podívaná, bez něčeho navíc. Ale Connery i na prahu sedmdesátky válí jak mladík, v akci, tak v působení na ženský. ()

I.AM.NOT

I přes naivní scénář na mě Past působí hodně příjemně s příjemným Connerym a krásnou Zeta-Jones. I přes věkový rozdíl je vidět každá jiskra (taky už víme koho si Catherine vzala) a potěšila mě scéna, kde Connery říká něco ve smyslu: "Říkal jsem žádné LCD obrazovky." Film prostě na mě působil jako takový přelom mezi moderní technologií a starou krimi školou, ať už představitely či dobou přelomového milénia. ()

dopita

Solidní lupičskej film, kterej je natočen v příjemném staromódním až konzervativním duchu. Minimum akce, trocha napětí, sympatickej Connery, slušivá Zeta a celkově řemeslně slušně odvedenej film, kterej pobaví, neurazí, ale v hlavně nezůstane. ()

Paity

Sean Connery a Ctherine Zeta-Jones ve filmu, od kterého možná nikdo moc nečekal, ale který přinesl mnoho. Mnoho zábavy, napětí a zvratů. Hlavně Sean Connery i s věkem stále neztratil nic ze svého šarmu a né nadarmo je to on, se kterým by většina chlapů šla na pivo. ()