Past

Vyšetřovatelka pojišťovny Gin (Catherine Zeta-Jones) přesvědčí svého šéfa, že jedině ona je schopna chytit exkluzivního zloděje Roberta "Maca" MacDougala (Sean Connery) do nastražené pasti - sama se bude vydávat za profesionálního lupiče. Společně pak, přes vzájemnou nedůvěru, naplánují bombastickou akci v předvečer roku 2000. Hra může začít! Ale kdo je tu kočka a kdo myš? (Bontonfilm)

SeanLSD

Už vo svojej dobe to bolo priemerné po všetkých stránkach a stále je - okrem dvoch - a tie sa volajú Sean Connery a Catherine Zeta-Jones, ktorí žiaria ako drahokamy. Za oboma by som skočil do priepasti... ()

Deyw

pohodovej strejda connery..porad neverim tomu ze umrel kua...klasicka romantarna o corkach..film na svoji dobu proste indie MI -- do tv vpoho ()

Triple H

Slušná lupičská oddychovka, ktorú drží nad vodou charizma hlavných predstaviteľov (a pri Catherine Zeta-Jones aj iné, ehm, kvality). ()

tatanapope

U tohohle filmu jsem měla tak trochu pocit, že už jsem něco hodně podobného viděla a snad i se stejným obsazením, tak že mě to příliš nebavilo.Ke všemu tomu chyběl jakýkoliv šmrnc a ani Catherine Zeta-Jones mi neseděla do dané role, uvěřila bych jí to tak před deseti lety, teď lifting,nelifting už jsou na jejím těle vidět známky staří a to vůbec nepůsobilo dobře ani realisticky. Celkově to bylo velice průměrné a film bude rád, když přivřu oko a dostane 3 hvězdy. Viděno v rámci Filmová Výzva 2015 od Tonach ()

Tyny

Akční a přesto pohodový film. Některé závěrečné scénky krapet přehnané, ale to si myslím, že není potřeba řešit. Skvělá podívaná. ()

lennyd

Virgina Bakerová (Catherina Zeta-Jones), vyšetřovatelka pojišťovny dostává nový případ. Má chytit Maca (Sean Connery), jednoho z nejlepších zlodějů umění všech dob. Ale Virginie s ním má jiné plány. Spolu ukradnou slavnou čínskou masku za 40 milónů dolarů, ale to vše jen proto, že se připravují na největší lup všech dob. Z půlnoci při přechodu na nové tisíciletí, chtějí vybílit mezinárodní banku, a dopomoct si tak 8 miliardám dolarů.... Vcelku zajímavý "zlodějský" filmeček, při kterém musí všem dobrákům vstávat vlasy na hlavě. Ti zlí jsou zde dobří a ti dobří (policie) zase naopak zlí. Ale to nebrání všem hercům, aby se do filmu pořádně opřeli (přiznám se, byl to první film který jsem viděl s Catherine Zeta-Jonesovou, a ta loupež čínské masky mě totálně odrovnala). Sean Connery jí vcelku dobře sekunduje, v menších roličkách se mihnou například Ving Rhames nebo Will Patton... Něco mezi 3 a 4 hvězdičkama .... ()

July

Hezké " skoro nikdo není tím, kým se zdál být" a scény krkolomných loupeží. Jinak spíš menší nadprůměr, ale hodně příjemný a zopakovatelný. ()

Santa666

Nevím, co bych měl k tomuhle filmu napsat... Děj mě moc nevzal, plán je málo pečlivý a všechno dohromady mi to připomíná ty tuny podobných filmů, co jsem viděl, past bohužel nijak nevyčnívá... S ohledem na Catherine Zeta Jones dávám 60% ()

anli

Romanticky krimi thriller s poradnou zlodejinou.Scenar neni kdovijak napadity,ale je prijemne napsany,nesetri romantikou,napetim a nejakou tou akci.Rezie je slusna,i kdyz misty trochu usina,ale plne to vynahrazuje saramantni Sean Connery a nadherna Catherine-Zeta Jones.Navic to mezi nimi uzasne jiskri a divakovu oku(a srdci)je to velmi prijemne.Film krasne klouze od zacatku do konce,ma sve kouzlo,napeti a nekolik uzasnych scena(Katin tanec mezi laserovymi paprsky mezi ne rothodne patri).Kdyby scenarista a reziser vic pritlacili na pilu,mohlo to byt genialni.Takhle to zustalo jen velmi dobre.Osobne jsem i tak byl velmi spokojen a davam jasnych 80%. ()

Iroquaise

Kdysi jsem z toho filmu odcházel dost zpruzenej. Trailery mne hodně navnadily a výsledek mi připadal nudný, bez akce ( chybí avizovaná automobilová honička - pravděpodobně po scéně krádeže v obchodě se starožitnostmi, ale to je jen můj dohad). S odstupem je to velmi příjemně obstarožní, sevřené pokoukání. Ona absence akce filmu neškodí, naopak. Nejde totiž o akční film, ale o komorní krimi s prvky thrilleru a ironickým humorem....více zde...http://blacklsays.blogspot.cz/2012/08/past-entrapment-r-j-amiel-1999.html ()

dANo

Pasca je zaujímavá vo chvíľach, keď hlavní hrdinovia kradnú a riešia svoje plány A, prípadne B a ďalšie... ale vo chvíli, keď má prísť nejaké zaujímavé vyvrcholenie, tak ono síce príde, ale je také úbohé a nedotiahnuté, že celý film sa tým pádom prepadá na úroveň lepšieho Béčka s Ačkovými hercami. ()

Master19

Zaručuju vám, že až se pronudíte reklamou na Petronas v 3D kině v přízemí a konečně vás pustí na tu kratičkou chvilku na mostek mezi věžemi, určitě si na tento film vzpomenete. Petronas Towers jsou nejen nejvyšší dvočata na světě, ale i jedna z nejfotogeničtějších budov, co znám a je dobře, že si mohla zahrát v tomto snímku, který má díky Connerymu relativně slušnou úroveň. Mohlo to dopadnout mnohem hůř. ()

JohnSmith

Přijemný a nenáročný thriller na zimní večer.Catherine je moc hezká a dá se na ní koukat,Connery je s věkem čím dál víc charizmatičtější.Příjemné bylo i to,že si člověk nebyl až do konce jist tím, kdo podvádí koho. Jen mi přišlo, že obsazení Conneryho není zrovna tou nejlepší volbou.Víc by se hodil o dekádu mladší herec, páč akční sekvence na mrakodrapech byly tím pádem dost nevěrohodné. ()

greghouse

co myslíš jakou má velikost-myslím že čtyřku-hmm takže v šatech číslo tři bude vypadat parádně:-) zábava s dobrým spádem ()

VanTom

(Fyzikální) logikou se zdejší zlodějské ultrageniální plány a podfuky příliš nezaobírají, hlavně aby byly efektní – což ale v překombinovaném finále na věžích mrakodrapu v Kuala Lumpuru už přehánějí. Nicméně stejný, ne-li větší důraz kladou na romantické kličkování nadpozemsky sexy Catherine a charismatického Seana, kde to jiskří ve velkém (pustíme-li z hlavy tu markantní věkovou propast mezi). ()