Past

Vyšetřovatelka pojišťovny Gin (Catherine Zeta-Jones) přesvědčí svého šéfa, že jedině ona je schopna chytit exkluzivního zloděje Roberta "Maca" MacDougala (Sean Connery) do nastražené pasti - sama se bude vydávat za profesionálního lupiče. Společně pak, přes vzájemnou nedůvěru, naplánují bombastickou akci v předvečer roku 2000. Hra může začít! Ale kdo je tu kočka a kdo myš? (Bontonfilm)

L_O_U_S

Poměrně zajímavý a dobře natočený film. Mám rád, když pachatelé myslí na všechno (viz kradení masky). (112.) ()

Skip

Velmi chutně namixovaný koktejl. Nic než pobavit tenhle film neměl a dělá to dost dobře. Tak proč se prostě jen tak nenechat pobavit? A navíc ještě se Seanem Connerym jako zlodějem té nejvyšší extratřídy, který se spojí s Catherine Zeta-Jones jako mladou zlodějkou, která do oné nejvyšší zlodějské extratřídy míří mílovými kroky, našlapujíc lehce jako šelma blížící se ke své kořisti. ()

Fanucci

Velice průměrný film, který na konci (scéna z nádraží) sklouzne ještě níž. Tedy pokud Connery není rychlý jako SuperMan:-) Ale na tři hvězdičky to je. ()

ilemas

Průměrný thriller na který se i po mnoha letech vždy rád podívám nejen kvůli krásné Catherine Zeta-Jones a zvedám hodnocení. I přes své nedostatky a naivitu má film něco do sebe. Dobře se na něj dívá a vždy zpraví náladu jak to mezi profesionálními zloději jiskří. A na krásně vystrčený zadeček byť v kalhotách je velice krásný pohled. ()

lekr

Film od kterého jsem nic moc nečekal, ale byl jsem opravdu příjemně překvapen. Sean Connery si pořád zachovává svůj naglický humoer a sexy Catherine Zeta - Jones jemu skvělou partnerkou. Odpočinková zábava jak vyšitá!! ()

Martin741

Reziser Jon Amiel je teda dost zanrovo roztatareny, sudim podla jeho reziserskej filmografie. Treba vsak povedat, ze tymto filmom sa blysol. Slusny scenar, ktory slape naplno, k tomu hviezdne herecke osadenstvo ako Connery, Zeta Jones, Rhames, vyborne dialogy a pokojna, kludna atmosfera snimku zaistuju odo mna vysokych 76 %. ()

Streeper

Očekávala jsem od toho daleko víc. Říkala jsem si, že to bude skvělý film, ale docela jsem zklamaná. Je sice pravda, že mezi Seanem a Catherine to docela jiskřilo a role jim sedli, ale zbytek filmu je nuda. Nic vzrušujícího, nic šokujícího, nic mě neuchvátilo, ()

bourec

Druhej film toho roku, kterej sem si přopoměl. Ani Past není nijak prvotřídní, ale oproti nedávno viděnému Crownovi to má alespoň vyváženou část romantickou a část kdy se něco děje. Je to sice docela přitažený za fusekli, ale s několika odpustkama se to dá .50%. ()

Joges

Past má několik nezáživných neli nudných míst, slepých uliček, zastaralé metody, akce které nejsou akční, přesto mě herecké duo Conery - Zeta-Jones znova a znova nutí ke sledování příjemného zlodějského hašteření od začátku až po samotné finále. Zkrátka mezi těma dvěma je jakési woodoo kouzlo :). Kolikrát jsem Past viděl? 10x, 15x? Už ani nevím, ale stále mě baví. ()

Juto

Príbeh je veľmi jednoduchý a konečný zvrat je dosť predvídateľný. Ale film sa môže spoľahnúť  na vzrušujúce lúpežné scény, ktoré sú vynikajúco natočené. 7/10 ()

dr.fish

Je to taková romantická gangsterka o dvou zlodějích, kteří se dají dohromady na velký kšeft a jeden chce doběhnout druhého tak dlouho, až se do sebe zabouchnou. Vše předem dané, obvyklá klišé a schemata. Connery hraje na půl plynu a Zeta vypadá mladě. 60% ()

AdaMM

Cathrine to sluší, Connerymu taky, občas se člověk zasměje... Ale vážně by si zasloužili lepší scénář. A propos - pokud používají laserové paprsky, proč je ti idioti nenatáhli tak, aby se mezi nimi zcela jistě nedalo projít? Síť 5x5 centimetrů a bylo by to... Ale to by se pak nedalo koukat na kroutící se zadeček Catherine, což by byla jistě škoda. ()

otík

Pro tento film mám slabost - úžasná Zeta-Jones v životní formě, uvolněný Sean Connery, dobrý zásobovač Ving Rhames a dobrá akce spojená s lehkou romatikou. Povedený mix romance, komedie i akce. ()

reky

Lehce nadprůměrná žánrová podívaná, kterou z průměru tahají hlavní protagonisté. Slušné pokoukání, pokud zrovna neběží něco lepšího. ()

bartias

Parádní hlášky i exteriéry, solidní akční scény a šarmantně prošedivělý Connery. Jediný trabl? Romance mezi ním a Catherine Zeta-Jones vypadá tak trochu jako krize důchodcovského věku. 7/10 ()