Police Story

Jackie Chan: Superpoliš 1

Police Story

Akční / Komedie / Thriller / Krimi

Hong Kong, 1985, 101 min

Super akční nářez plný tak trochu zvláštního čínského humoru. Zábavná jízda od začátku do konce.(4.1.2015)

Vynikající filmový zážitek, mnoho vtipných sekvencí střídá dobře natočená "Jackie Chan" akce. Mohu říci, že jsem se po celé délce kvalitně bavil (i když asi prvních 10 minut mě přišlo tak trošku chaoticky natočeno, ale to byl asi tak jediný záporný moment celého filmu). Mé hodnocení 5 hvězdiček...(26.3.2009)

PS je dnes již kultovka, jo to byly časy když jsem tohle sjížděl na VHS. Ale abych řekl pravdu tak dvojka je teprve jízda. Tohle je spíš takový slušný rozjezd. Jackie předvádí až neuvěřitelné kousky a bitky stojej za to. Bitky jsou to co Jackieho filmy vždy táhlo na úkor příběhu(bohužel dnes je většina jeho filmu slabá). ALe když začne dávat dělovky tak je to opravdu zábava a člověka baví se na to koukat. Je dobře že v tomhle filmu se Jackie nesnažil nacpat humor ale dával ho pozvolna. Prostě klasika jak má být.(26.2.2011)

Vrchol v Jackieho honkongské kariéře. Kinematografie akce v nejčistší podobě. Jeden z nejlepších filmů všech dob a je mi jedno, co si o tom myslíte.(4.4.2003)

• RHK

Jeden ze 100 nejlepších akčních filmů - 100 Greatest Action Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(17.2.2011)