Police Story

Jackie Chan: Superpoliš 1

Police Story

Akční / Komedie / Thriller / Krimi

Hong Kong, 1985, 101 min

Nič iné som ani nemohol dať...Jackie je kráľ...a ten kaskadérsky kúsok...je legendou...bolo to fenomálne Jackie,dikes...(19.2.2009)

Vrchol v Jackieho honkongské kariéře. Kinematografie akce v nejčistší podobě. Jeden z nejlepších filmů všech dob a je mi jedno, co si o tom myslíte.(4.4.2003)

Tak na to, jak dobře je tento film hodnocený, jsem čekal daleko více. Je to trošku zklamání, protože se mi nedostalo tolik bojových scén, jako v jiných Jackieho filmech. Příběh není špatný, pár komických situací se tu taky najde, ale málo boje...my chceme víc:-) Ale abych se z toho trochu vykecal, tak hodnocení je tako vé, jaké je proto, že beru Jackieho filmy jaksi zvlášť a dívám se na ně jako celek a taky proto takové hodnocení. Prostě má mnohem lepší.:-)65%(11.6.2008)

Prvotřídní zábava i akce. jackie Chan v nejlepší formě. Hodně poctivý film. Je z nej cítit ta obrovská chuť Jackieho i celého jeho štábu udělat poctivou akční jízdu. Vypadá mnohem dražší než jaký měla veskutečnosti rozpočet. No a když člověk ví že všechny ty těžké akční kousky točil samotný Jackie bez dablérů tak musí jednoduše smeknout. Však taky Jackie ke konci po všech těch pádech a průchodech přes pravé (!!!) sklo vypadá hodně zřízeně.(23.9.2007)

• HellFire

Bojove sceny za 5, ale zbytek filmu je dost smesny.(12.10.2008)

• - Chybou brzd autobusu dopadli kriminálníci po průletu okny na tvrdou zem namísto na auto, před kterým autobus brzdil. (HellFire)

• - Kaskadér Blackie Ko zastúpil Jackieho Chana počas motocyklovej akcie, v ktorej preletí cez sklo smerom k vrahovi. (Peter-1307)

• - Film existuje ve více verzích sestřihu: hongkongské - 101 minut, japonské - 106 minut, britské - 99 minut, americké - 90 minut a španělské - 88 minut. (Rominator)