Jsme ve 12. století. Francouzský hrabě Thibault (Jean Reno) má před svatbou s princeznou Rosalind ale pod vlivem zákeřného kouzla ji omylem zabije. V zoufalství se obrátí na mocného čaroděje (Malcolm McDowell) a požádá ho, aby ho i s jeho sluhou Andrém (Christian Clavier) odčaroval zpět před tragickou událost. Popletený mág ale udělá chybu a... Thibault s Andrém se místo o pár minut nazpět přesunou o tisíc let dopředu a o pár tisíc kilometrů jinam - do současného Chicaga. Tam je čeká spousta zmatků, trapasů a setkání s Thibaultovou praprapra... vnučkou Julii (Christina Applegate), která jako by princezně Rosalind z oka vypadla... (Magic Box)

RyonMathrin

Není zcela pravda, že jsou to jen vykradené Návštěvníci a Návštěvníci: V chodbách času. Ano, je to přeceděná verze pro američany, která nedosahuje kvalit 1. a 2. filmu, ale stále je to koukatelné. Je zde plno originálních hlášek, které stojí za to slyšet. Za všechny: "Pojím tuto krmi plnou travin a zítra se dobře vyseru..." Podívat se není ztráta času, je to zábavný film. Ale člověk se po čase vrátí opět k prvnímu filmu a pustí si jej znovu, spíše než tento "odvar". ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

michalkop

Zas až tak špatné, jak všichni píší, to nebylo. Byla to ale nehorázná vykradačka z původní jedničky. Některé scény naprosto zkopírovány, zcela žádná invence, jen americké kulisy (např. lití Channelu č. 5 do koupele). To je především první půlka. V druhé půlce najdete i pár původních námětů. Závěr filmu možná lepší než ve francouzském originálu, ale nelíbí se mi, že přes ten úplný konec už lezou titulky. Film vůbec dějově nenavazuje na předchozí Návštěvníky! Což mi připadá škoda. Hraje tam pouze Jean Reno. Nicméně chvílemi jsem se bavil, nevím jestli to bylo tím, že jsem se smál vtipům ve filmu, nebo filmařům, tak je to takových 45%. ()

Čako odpad!

Nic nového, nic zajímavého, nic vtipného. Čistě jen opakování originálu v tomhle trapném remaku, ostatně jak to umí amíci nejlépe. Až se člověk diví, že tu roli Reno s Clavierem vzali... Zajímavé komentáře: Malarkey, Marigold ()

Insomnia.k

Ale tak...přesně nevím jak to hodnotit na jednu stranu vynikající a nadmíru vtipní Jean Reno a Clavier se spoustou dobrých hlášek a situací na druhou stranu zase moc hollywoodská druhá půlka filmu a nic moc herci ve vedlejších rolích, ale zase plus tomu že už to neni tak přiblblé a ukecané jako jednička a dvojka ()

AltairAhad

Je to sračka! Tak velká sračka, že jsem se prostě musela smát. Oni celkově i předchozí filmy, jsou vážně debilní, ale (z mne neznámého důvodu) - pobaví, tento díl sice ne tolik jako první a druhý, ale rozhodně bych si protiřečila, kdybych nepřiznala barvu a neřekla, že se u toho zasmát (sem tam) dá. "Pane, můj táta je ožrala. Máma jednoruká. Bratr je skřet a sestra běhna. Nemám milovaný domov, jejž bych rád uhlídal. Nepůjdu s tebou. Nechci už hodiny běhat za tvým povozem. Chci jíst kobylince a buldoky. Chci mít plechový povoz a pěkné ozdoby navržené mladými tvůrci, co je seženeš za pár šupů." ()

fruitixx

Ještě jsem nezažil, že by rejža udělal remake sebe samého... No, ale kdo neviděl jedničku tak klidně 5* jinak je to ohrané. ()

ohinek odpad!

Naprostá katastrofa tohle. vážně byla jednička nevím podle koho tak špatná, že ji defacto natočili znova, přičemž se z filmu vytratilo všechno co dělalo jedničku a hlavně dvojku tak perfektní? Co závěr dvojky? To mělo šanci na desetinásobný úspěch natočit zkutečnou trojku. vlastně jsem z toho skoro nic neviděl, jenom jsem náhodou párkrát přišel k televizi a viděl pár už z dřívějška známých scén v novém podání a i to už bylo na mě moc. naprostá ubohost a zločin nechat dvojku takto nedořešenou...teď už se to nikdy nedozvíme. ()

carnacv

Série šla mimo mě a snímek jsem neviděl od začátku. Ale docela jsem se slušně pobavil. U mě za pět hvězd! ()

Domitri

Mě se Americká verze líbí, není to tak dobrý jako první díl, ale druhej to kvalitně přeskočilo a baví to... scéna na záchodě s kouzelným pramenem a vůní po lese byla nejvíc, z toho jsem umíral ()

Zix.

Návštěvníci trochu jinak, za mě remake který je o trochu slabší než originál. Nuda to ale nebyla a líbí se mi ten jiný konec, kde se Jean Reno konečně dočkal svatby a nevěsty. Jen škoda těch podobných scén, které už známe a proto trochu nudili. ()

soukyd33

Příjemný remake s hezkými herečkami. Jinak je vše velmi podobné, ale odehrává se to v roce 2000. Rozhodně jsem se bavil, a Christina Applegate je vážně sexy. Hlášky a dialogy jsou super. No a jako tradičně, když dáte dva lidi ze středověku do současnosti, vzniknou zajímavé scény a situace. 😄 Hvězdiček 4 ()

maat.re

Pokračování - to je postrach všech dobrých a úspěšných filmů. Ale tento díl jsem viděla dřív než díly předešlé a mohla jsem tak hodnotit nezávisle na tom co bylo natočeno předtím. ()

Choucas

Nic moc remake, nebavil sem se a to je chyba! Když mně něco nenadchne, není co komentovat. A tohle je právě ten případ. ()