Jsme ve 12. století. Francouzský hrabě Thibault (Jean Reno) má před svatbou s princeznou Rosalind ale pod vlivem zákeřného kouzla ji omylem zabije. V zoufalství se obrátí na mocného čaroděje (Malcolm McDowell) a požádá ho, aby ho i s jeho sluhou Andrém (Christian Clavier) odčaroval zpět před tragickou událost. Popletený mág ale udělá chybu a... Thibault s Andrém se místo o pár minut nazpět přesunou o tisíc let dopředu a o pár tisíc kilometrů jinam - do současného Chicaga. Tam je čeká spousta zmatků, trapasů a setkání s Thibaultovou praprapra... vnučkou Julii (Christina Applegate), která jako by princezně Rosalind z oka vypadla... (Magic Box)

brzozin odpad!

Umístit středověké rytíře a dceru francouských hrabat do Ameriky je asi stejná úleťárna, jako hledat svatý Grál v muzeu ve Washingtonu, Archu úmluvy nebo Šalamounovu knihovnu v opuštěném tumnelu metra v New Yorku. Nicméně i takové skvosty jsem už viděl, tak proč jsem překvapený. ()

Pitryx

Je mi jasné, že nejde o nějak duchaplný humor a nechává mně to chladným. U mě to prostě zabodovalo, protože jsem se opravdu upřímně řehonil. A tak to má u komedie být. 201311040/0 ()

johnny01

Recylkace – to je, bohužel, nejpříhodnější označení pro tento film. Rámcová zápletka a s drobnými úpravami i celkově scénář, jakož i mnoho jednotlivých vtípků a hlášek – to vše je přebráno z předchozích Návštěvníků. Vše je zjevně upraveno v americkém stylu, běží to zjednodušeně a i když je to zábava, celkově je to dost zklamání. ()

DAF1 odpad!

Chybou bylo už natáčení druhých Návštěvníků. Jean Reno je prostě smolař. Jenou se vypracuje dobrou rolí mezi elitu (Leon, Purpurové řeky, Ronin), podruhé shoří jako papír (Návštěvníci: Cesta do Ameriky) ()

SenFlxr

Jedna hvězdička za to jak chtěl chrabrý rytíř v metru utnout lapkovi ruku, protože "prostě to se musí, jinak to udělá příště znovu". To byl jediný monent, který mě rozesmál. ()

Milano182

"Je to lapka, musíme mu useknout ruku, nebo bude loupit zase." Mně se to teda líbilo, na první dva to ani zdaleka nemá, má to už jinou atmosféru, takový americký nádech, ale pořád jsou to návšěvníci s Jeanem Reno a Christianem Clavierem. Jo a nechápu, jak někdo může říct, že tenhle díl je lepší než první dva díly, ti lidi buď vůbec nerozumí legraci, nebo nemají soudnost. ()

Reiner

Zasmál jsem a hodně. Mám rád humor a tady opět nechybí. Chápu ale, že morousové žádný humor nevidí, ani kdyby to měli označené ve filmu... ()

Teapag

Vzhledem k tomu že je to v podstatě jen trochu pozměněný první díl tak už to není taková zábava protože víte co čekat. Ale i tenhle díl má své zábavné chvilky a tak sem se mu rozhodl dát alespoň tři hvězdy. ()

martins

Co tohle proboha je?už pokračování Návštěvníků je dost slabé, ale tenhle americký remake je ještě o třídu horší. Děj se přesunul z Franicie do moderního Chicaga. Američanům jak se zdá se zalíbil francouzský námět a rozhodli se, že to od frantíků koupí. Ústřední dvojice Reno - Claviér zůstala a přidala se k nim Christina Applegate(melounek Ženatý se závazky), ale až na pár úsměvných gagů a scény s koněm v metru nic moc zábavné. ()

harycek

Koukám , že vítězí pravidlo tzv. "nasycenosti" třetí pokračování není dobré , já jsem to viděl od zadu a ohromě ,jsem se pobavil, teď si pouštím předchozí díly. Uvidím zda se pletu či ne? P.S.: třikrát to samé ,ale pokaždé jinak!? ()

Kuntziter odpad!

Trapný pokus o kopírování výborného prvního dílů návštěvníků, včetně dialogů. Divím se že na takovou frašku vůbec herci přistoupili. Ani jsem to nedokoukala a naštvaně film vypnula v průběhu. ()

Petr59

Nevím proč se mi většinou filmu, která tady mají nízké hodnocení líbí, možná nejsem tak konzervativní a nevadí mi ani tak trochu lacinější humor... Jako jsou lepší komedie, ale tohle patří mezi ty nadprůměrné. Neviděl jsem francouzské dva filmy, takže nic nesrovnávám, ale samo o sobě je to sice šílené, ale i zábavné. Když jsem to viděl poprvé, tak jsem se hodně dobře bavil, po druhé už to nebylo ono, no ale na čtyři hvězdičky to u mě dosáhne. Ke konci už tomu možná trochu dochází dech, ale jinak jsem bavil. ()

blondboss

Skutočne netuším, na čo sa tento plagiát točil a už vôbec nie, že sa na to dal nahovoriť aj Clavier a Reno. Tento americký odvar je naozaj len čistou kópiou francúzskeho originálu, neprináša nič nové a jediné, čo môže, ponúknuť, sú americkí vcelku známi herci. Je to ale dosť úbohé takto przniť originál. Ani sa to podľa mňa nemalo točiť. 35 % ()