Jsme ve 12. století. Francouzský hrabě Thibault (Jean Reno) má před svatbou s princeznou Rosalind ale pod vlivem zákeřného kouzla ji omylem zabije. V zoufalství se obrátí na mocného čaroděje (Malcolm McDowell) a požádá ho, aby ho i s jeho sluhou Andrém (Christian Clavier) odčaroval zpět před tragickou událost. Popletený mág ale udělá chybu a... Thibault s Andrém se místo o pár minut nazpět přesunou o tisíc let dopředu a o pár tisíc kilometrů jinam - do současného Chicaga. Tam je čeká spousta zmatků, trapasů a setkání s Thibaultovou praprapra... vnučkou Julii (Christina Applegate), která jako by princezně Rosalind z oka vypadla... (Magic Box)

Nocturno culto

Reno s Clavierem jsou pořád skvělí ale scénář už povážlivě slábne a jaksi vaří z vody, je to stále ucházející dílo, jen už nedosahuje vysoké kvality předchozích dílů ..Hlavně už nikdy žádné pokračování, prosím, tímhle už to zhasne a šmytec .. ()

Jozka7

Americká verze skvostné francouzské komedie. Slabší po všech stránkách kromě hlavní ženské postavy. Méně uvěřitelná a propracovaná zápletka, méně vtipu, méně osvěžující nekorektnosti (ale také méně ztřeštěnosti), vše úhledně a tak trochu sterilně zabaleno pro publikum "born in the USA". Přesto je vzdálený třpyt originálu stále patrný. ()

Astrebleue

Dívali jsme se na to dva.On se smál, div se neudusil a já si přišla jako snob,co nechápe jednoduchý humor.Nevim, ale tohle bych si pro příště ušetřila... ()

RAFT

Na první dva díly to samozřejmě nemá,tento díl považuji za nejslabší z celé trilogie.scénář museli asi napsat strašně narychlo ,že tvůrcům došli nápady hned po první stránce.Tenhle díl dělali herci snad jen pro peníze ,asi jim docházeli peníze ,tak narychlo zprznily tuhle pokud se to dá říct komedie.víc peněz dali hercům,zbytek do filmu.dávám za 3 sice to je tak na max 2 ale, 2 za Jean Rena a Christiana Claviera a ta poslední za film a celek.Uvidíme jaké bude další pokračování ,sem toho názoru ,že tenhle díl pro mě nevznikl.1díl je ze všech nejlepší.50% ()

Milda003

Opakovaný vtip není vtipem. Uplně stejné jako první díl s ohranými hláškami a stejným dějem. Navíc Al Bundy dcera v hlavní roli? WTF? ()

darthhokro

škoda, že tenkrát spíš nenatočili regulérní pokračování, místo remaku. Nicméně je tam Melounek, Rajda Tara, Briketa Wilznová a samo Žakuj a bratránek Ibér :) Nedáte si bombón, voní jako les? Našel jsem je u modrého pramene... Uvidíme co přinese letos oficiální pokračování, natáčené Prahe. ()

Stanix

Tohle je opravdu hodně velkej omyl. Proč tohleto vzniklo je mi záhadou hned z několika hledisek. Proč bylo potřeba udělat remake francouzské komedie? Šlo snad o nějaké moderní triky? Ne, žádné tam nejsou, resp. jsou ve stejné či spíše horší kvalitě. Veškeré jména, názvy a rody byly změněny, proč? Šlo snad jen o to aby byl film nativně v angličtině? Možná. Dabing, na který jsme zvyklí v naší domovině je (či přesněji řečeno byl) na velmi vysoké úrovni, a v zámoří ani neví co vůbec dabovaný film znamená. Jak je možné, že to točil stejný režisér, hraje tam stejná ústřední dvojice a přece je film naprosto jiný? Tohle mi fakt hlava nebere. ()

Spectacle

Ze sympatií ke dvojici Reno - Clavier dávám jednu hvězdičku, i když nechápu, proč se k něčemu takovému propůjčili. Film samotný je jen hloupá kopie původních Návštěvníků. Zbytečné sledovat. ()

ktzc odpad!

No to snad NE!!! Asi neměli prachy na kvalitní (a hlavně nový) scénář, jinak si nedovedu vysvětlit, že je to skoro do puntíku stejné jak původní Návštěvníci. A ještě více donebevolající je, že všechny hlášky a fóry jsou ukradeny z jedničky. Poiré by se nad sebou měl zamyslet, doufám, že vydělal aspoň tolik peněz aby ho nenapadlo remakeovat Návštěvníky dvojku. Reno a Clavier by měli viset za koule v průvanu a litovat toho, že zprznili tak výbornou komedii, jakou byli původní Návštěvníci. ()

Renie42

Nevím, co si už mám myslet o třetím pokračováním Návštěvníků. Namísto Godefroye je Thibault. Jiné jména, podobný příběh, stejný hlavní představitelé. Christina Applegate to trochu rozvítila jako jedna z hezčích potomků hrabátka z Francie. Někde stejné vtipy viz. toaleta a Chanel č. 5, které už přestávají být vtipem. Sluha André má štěstí na Taru Reid a ne na ošklivku Ginette a jest mu přáno, aby zůstal v současnosti. Líbil se mi kouzelník, jeho zjev a taky jak se dostával dohromady alá Terminátor. Nevidět předchozí dva filmy, asi bych se na to dívala jinak. Ten konec byl ale na mě příliš nepovedený. ()

Ajka1 odpad!

Úplně zbytečný a směšný remake francouzského originálu. Pane Pioré, Reno a Claviere, kam jste dali rozum?! ()

Falstad

No co tohle jako mělo být? Dá se říci, že mimo pár drobných úprav to bylo uplně stejné jako první díl (s Žakujem:D), stejná zápletka, stejné vtipy, stejné hlášky. Jediné pozitivní na tom bylo snad jen pozorovat návštěvníky ve velkoměstě, to v prvních dvou filmech chybělo. Nemám rád, když se do filmů nabourají amíci a uplně všechno zkazí. Celkově je tento film ztrátou času, od dlašího dílu bych očekával uzavření prvních dvou dílu, kdy návštěvníci skončili v době třicetileté války a pak se případně pouštěl do něčeho nového... ()

GordonCZ odpad!

Když dva dělají totéž, není to totéž. Od trojky jsem popravdě čekal rozvinutí prvních dvou filmů s tématem prostředí USA, ale co jsem nakonec viděl, už vidět nikdy nechci. Takto odporně zprznit původní film snad umí jen Američané. Jako kdyby američtí scénáristé nevěděli, co psát, tak prostě vzali jednotlivé scény z jedničky (vč. prakticky identických dialogů), zasadili je do amerických reálií, přidali prkenné herecké výkony a do očí bijící špatné efekty (bojím se říct speciální efekty) a to všechno v závěru domotali do takového guláše, že jsem nevěřil vlastním očím. Tento film je tak špatně natočený, že pro mě byl hodně velký problém ho dokoukat celý. Doslova totální ztráta času. ()