V roce 2033 shromažďuje společnost Water&Power světové zdroje vody. Jediné dvě věci, které mohou Water&Power zastavit, jsou tank a opravdu odhodlaná dívka. V hlavní roli vystupuje Lori Petty, bezvadná kamera a skvělý humor ve spojení s fantastickým hudebním doprovodem (Belly, Bjork, Devo, Hole, Ice-T, L7 a další) z tohoto filmu dělají ten největší akční hit pod sluncem! (Warner Home Video CZ)

gombarix

Vybral jsem si to v programu víceméně jen kvůli McDowellovi, který tu však neměl moc co hrát a jen odvedl svůj standard psychopatického ultrazlosyna. Jinak i když mě krávoviny často baví, tohle mě moc nechytlo (comics neznám) a největší zajímavostí pro mě byla Naomi Watts jako brýlatá Jet Girl (velice příjemné překvapení:). ()

Mike.mk1

Docela zábavná blbinka. Hooodně originální a praštěná hlavní hrdinka, ujetá na sado-maso a těžkou techniku a ještě hází docela fajn hlášky. A mlaďoučká Naomi Watts..... k sežrání..... 50% ()

mourinho

Totálně ujetá a ztřeštěná ptákovina, zároveň ale neskutečně zábavná, se spoustou hlášek a neuvěřitelných "wtf" scén v tom dobrém slova smyslu. 48%? Lidi neblázněte, trochu nadhled. ()

J. T. Kirk

Zábavné postapo, které se v žádném případě nebere vážně (díkybohu). Navíc tu hraje Malcolm McDowell, což je pořádné plus. Je to vlastně tak šílené, až je to skvělé. Komiks jsem nečetl, takže to nemůžu srovnávat, možná časem. Podívejte se na to a pochopíte... Možná. ()

Puol

Riadne ujeté, presne v duchu komiksu, ale bohužiaľ to tvorcovia filmu občas prepískli. Obsadenie fajn, párkrát sa dá z chuti zasmiať, ale trapné scény prevažujú a evidentne chýba vyšší rozpočet. Len pre fanúšikov predlohy. ()

MickeyStuma

Komiks je ve stylu punk odehrávající se v divokých časech postapokalyptické Kalifornie. Fanoušci série ´Mad Max´, nechť si na něco podobného nechají zajít chuť. Komiksové rozhraní se tvůrci rozhodli zachovat v celé své podstatě, takže i styl vyprávění, divokosti, střihu a obrazu se rovná obrazotvornosti předlohy, ze kterého dokonce byly použity i přímo obrázky, čímž vzniká otázka, jestli se tvůrci takhle náhodou neinspirovali např. českým snímkem z roku 1970 ´Čtyři vraždy stačí, drahoušku´. Daný komiks je nezávislý, tudíž atmosférický divný a tak podle toho také vypadá i film. A tak si také mnohý divák zákonitě myslí, že je film špatný. Není. Je především věrný své předloze a o tom to je. Je to bláznivé, nelogické, křečovité, místy ušlápnuté, ale ve svém smyslu a představivosti, prostě zábavné. A to nebyla u hlavní hrdinky ve filmu použita typická podprsenka ve tvaru raketových hlavic. Tank Girl je sama o sobě, prostě prdlá. A když její charakter doplníme neustále se měnícími neo-punkovými obleky a polooholenou hlavu ozdobenou různými účesy, vznikne ženské monstrum bez bázně a hany, která srší energií a vždy neúnavně zůstane nad věcí. Akční scény tvoří podstatnou část filmu, avšak jsou povětšinou zachyceny statickou kamerou, což striktně odpovídá komiksu, což k lepšímu nadhledu bylo přímo doplněno komiksovými animovanými sekvencemi. To běžný divák nepojme, ale fanoušci komiksové předlohy ano. Zábava tkví hlavně v roztržitosti ve vyprávění a obrazotvornosti,což je zábava neobvyklá, ale ve své podstatě zásadní. Jedná se o zábavný snímek, avšak jen pro určitý okruh diváků. Komiks jako takový je těžko zfilmovatelný, ale tvůrci se s tím poprali dobře. ()

JimiH

Nemůžu si pomoct, ale mě se tohle béčko opravdu líbilo. Komiks znám jen matně, ale ve snímku je vše co má správný béčkový akčňák mít a mnoho navíc. Ústřední trojka představitelů si své role navíc vyloženě užívá. Mé osobní guilty pleasure. ()

deepspace101

Rebecca je hrdinka k pohledání. Nehty si lakuje natěračským štětcem, v každé situaci ze sebe chrlí jednu vtipnou hlášku za druhou, její tank ji poslouchá na slovo a i při návštěvě bordelu si umí udělat čas na menší muzikálové číslo (proč mi Lori Petty v této roli tak moc připomíná punkovou verzi Gwen Stefani?). Ovšem ani ostatní postavy nezůstávají pozadu. Můžeme popatřit na tmavovlasou a obrýlenou Naomi Watts, patřičně zlého zlouna Malcolma McDowella, zvrhlého Iggyho Popa nebo podivné klokaní bytosti, mezi nimiž najdeme Jacka Kerouaca, bývalého psa povýšeného na člověka či umělce, vedle jehož veršů vypadá Lennonova I Am The Walrus jako zcela smysluplná a pochopitelná říkanka pro děti. Tank Girl vás vezme na nádherně anarchistickou jízdu postapokalyptickým světem budoucnosti, plnou parádní muziky (Portishead potěšili) a stylových komiksových sekvencí, a za volant posadí zatraceně cool hlavní hrdinku s řidičákem z autoškoly Šílenec s. r. n. Na rozdíl od mnohamilionových líbivých spektáklů mě tento snímek okouzlil svou odzbrojující upřímností, totální ujetostí a překvapivou zábavností. ()

Zuchy odpad!

Bože můj, takovou slátaninu jsem už dlouho neviděl. Ten příběh zřejmě vymyslel ten trhač, co se převtělil ze psa. Nemám, co bych k tomu víc dodal. Stojí to maximálně za jedno zkouknutí, možná ani to ne. Komiks je doufám zábavnější a stylovější... ()

E lan

Tenhle film má opravdu hromadu předností - dá se u něj uklízet, instalovat nový zařízení, číst E15, udělat si kafe a přesto o nic nepřijdete. Na druhou stranu totální relax kazí povedená hudba, která je ale bohužel zasazená do nesmyslných scén. Možná neznám ten komix, asi to bude tím... ()

Lorge

5* si zaslouží už jen scéna, ve které hlavní hrdinka v tanku útočí na náklad zbraní a během útoku zvládne sledovat balet, opékat si klobásy a sestřelit chlápka šípem, načež se projede na hlavni jako na serfovacím prkně a ještě trousí jednu hlášku za druhou. Sice se snad najde pár hluchých míst, ale film jede takovou rychlostí, že si jich nelze všimnout + je tam Jack Kerouack reinkarnovaný jako obří klokan. Obří Klokan !!!!!!! :-D Turbobooster!!! ()

umbjaz

klasická ujetost ve filmovém podání ledacos postrádá, ale zase ledacos přidává :D kdysi se mi to dostalo do rukou v komiksové podobě a bavilo mě to hodně moc. a můžu s klidem říct, že tenhle film je snad ze všech filmů podle komiksů nejvěrnější předloze :) ()

Psycho.R

Je rok 2033, svět je v prdeli. Země se srazila s kometou velkou jak kráva... Takhle si představuju první slova dobrýho a ujetýho filmu :D. Navíc si myslím, že i dabing se celkem povedl a dost pomáhá postavám. Komiks jsem nečetl, tak nemůžu posoudit, ale zábava to je určitě. 65% ()

LetztesBiest

Šílenost. Ale správná! Film sám sebe nebere moc vážně, hlavní hrdinka se nám s ničím dvakrát nepáře, celé to je praštěné a ujeté, ale zároveň i nesmírně zábavné. Skvěle vypadají i komiksové vsuvky a Rebeccino neustálé střídání účesů. Potěší i Malcolm McDowell v roli záporáka ^o^ ()

Scorn_ odpad!

Takhle to vypadá, když to devadesátkám nevyjde. Každý dialog je utrpení a trapnost, a celé to dává smysl asi jako klokanní mutant. Netuším jak dobrej je komiks, ale bejt fanda, tak si ukoušu snad všechny nehty. Je to ten druh špatnýho, co nutí k sebeubližování. ()

dogma97

Nemám problém s tím, že by film byl moc bláznivý či extravagantní, případně naprosto stupidní. Jen je na dospěláckou komedii příliš infantilní, pro děti zase krapet brutální, a parodie to taky není. Jak vyplývá z několika komentářů, řehtají se u něj dětičky, kterým se už přejedly všechny ty princezny a animovaná zvířátka - mají pocit, že objevily úplně nový, mírně zvrhlý druh zábavy. ()

Jaromír

Pěkná ptákovina (v dobrém slova smyslu). Film je šílený, hlavní představitelka je šílená a děj je šílený taky :). Škoda, že jsem to neviděl do konce (musel jsem už jít spát :) ), ale doporučuji každému "šílenci", jako inspiraci :) ()

wlk1

Nevím, asi mě ty barevné obrázky museli nějak zhypnotizovat :-D...totální jeblost, ne pro každého, ale snad pro nikoho :-D ()

Tasartir

Nejdřív jsem dal odpad (při sledování), ale tak rozmyslel jsem si to. Je to odpad i pět hvězdiček ve všech scénách. Ale průměr, jak to hodnotí csfd to tedy není. ()