V roce 2033 shromažďuje společnost Water&Power světové zdroje vody. Jediné dvě věci, které mohou Water&Power zastavit, jsou tank a opravdu odhodlaná dívka. V hlavní roli vystupuje Lori Petty, bezvadná kamera a skvělý humor ve spojení s fantastickým hudebním doprovodem (Belly, Bjork, Devo, Hole, Ice-T, L7 a další) z tohoto filmu dělají ten největší akční hit pod sluncem! (Warner Home Video CZ)

mrclTV

Asi tak by som si predstavil, že bude vyzerať film, keď mi ho niekto opíše, že to bol punk. Táto post apokalyptická dystopia je úlet a tento sa mi celkom páčil, Ice-T ako agresívna kengura, Malcolm McDowell ako výstredný záporák, začínajúca Naomi Watts a Tank Girl hláškujúca ako Arnie v najlepších rokoch. ()

Domas88 odpad!

TO je trapné :D to se fakt líbí? :D Ach jo, chtělo by to i přemýšlet ne jen při natáční ale i hodnocení.. ()

cerdax2

Film na ktery musite byt primerene ujeti nebo zkoureni, komixove obrazky stridajici se s hranym pribehem, paradni masky zmutovanych klokanu a ujeta holka (Lori Petty) s tankem ci patricne zlosynny Malcolm McDowell. Ukazka toho jake silenosti se tocily v 90. letech. 55% ()

Sekel odpad!

Naprosta obludnost. Film proti kteremu je Stallonova verze Soudce Dredda, chirurgicky presnou literarni adaptaci. Jak mohla radoby fanynka komiksove predlohy nechat takhle zprznit a vykastrovat takovehle dilo. Jesteze si to s ni autori Tank Girl Martin a Hewlett vyridili alespon na strankach komiksu. ()

kachnacekk

možná je to mým dnešním rozpoložením - výborná nálada - ale tenhle fotálně ujetý film mě fakt bavit.. ale uznávám, že žádný zázrak.. ()

filip333 odpad!

Vysvětlí mi někdo, kde to mělo hlavu a patu? Především však, jak do něčeho takového mohli vlézt Malcolm McDowell a Naomi Watts? ()

Amarylliska

Jak již většina řekla je to " Pošahanost nejtěžšího kalibru.". Ale i přes to si to své příznivce určitě najde (mezi ně patřím i já). Lori Petty a její "rozkošný" hlásek přesně vystihoval mojí představu o Tank Girl když jsem jí kdysi "četla" avšak představa celkově o TG byla jiná. Věřím že pod režii někoho zkušenějšího by to bylo výborné post-apo zpracování comicsu . I přes to že Rachel Talalay má dnes na kontě dlouhou řádku TV seriálu ..a povětšinou úspěšných, tak faktem zůstavá že Tank Girl byl jeden z prvních počinů. Super soundtrack + Naomi jako bruneta + roztomilý Trhači + trocha nadhledu a nadsázky ...a myslím že se z toho dá udělat zábavný film na deštivé odpoledne . PS: já ho zbožnuju a často tvoří zvukovou kulisu k kreslení a podobným činostem.:) ()

wray

pred chvilou som dopisal velmi kladne hodnotenie na Scotta Pilgrima (tiez komiksova adaptacia) a - Tank Girl sa mi pacilo skoro rovnako! (samozrejme je tam 15 rokov rozdiel tak to treba brat do uvahy) Som trosku prekvapeny preco tento film az tak nezaujal lebo - tiez je to fajn akcne, sympaticka hlavna postava, (vlastne az dve, a - obe sexi zeny) dobre hlasky... Ok - vacsina divakov asi namieta ze ten pribeh je uplny nezmysel ale - komiksy take byvaju, tam prave ide o to aby realita bola uplne ina ako to na co sme zvyknuti. Zhrniem to teda tak ze - nie je to film pre kazdeho :) Ale vsak skuste, uvidite. U mna - mozno nepochopitelne, ale az 4* ()

kramatos

Velká škoda, výborný komix, ubohý film - klasika. Rozhodoval jsem se mezi 1* a 2*, ale protože Lori Petty je jako Tank girl dokonalá dávám slabé 2*. ()

Sharlis

Doporučujem pred filmom brčko, je to super jazda. Za zmienku stojí, že na základe Tank girl bola vytvorená v LoL postava Jinx. ()

JaMi

Nemůžu si pomoci, ale bavil jsem se. Ale určitě to není zábava pro každého a uznávám, že to není zas tak dobré, jak to mohlo být. Comics jsem nečetl. ()

endymion

Totální úlet, místy infantilní, místy nekorektní a místy dokonce i svým praštěným způsobem vtipný, co vypadá jako dlouhostopážní videoklip Pink, která si však v době tohoto filmu málem ještě cucala palce u nohou (což dělá z nudy dodnes). ()

Vitana86

Tohle je totální punk. Zfilmovanej rock'n'roll. Samá muzika, pestrý barvy a krásný holky. Já nevim, co od toho všichni čekají? Nějakou oduševnělou katarzi filmové produkce? Hodiny prázdného tlachání o teoriích vznešeného lejna, když čistíš M1 Garand? Při sledování tohodle snímku jsem se místy culil jako při návštěvě koncertu Gutalax, kde se vždycky náramně bavím, i když moc dobře vím, že je to totální πčovina. A o to tu hlavně jde! Takže vypněte mozek a užijte si s popcornem a pivem tuhle nesmyslně zběsilou jízdu! ()

CrazyWolf

Pokud chcete vidět perfektně zfilmovaný comics, podívejte se na Spidermana, Supermana, X-men, nebo V jako vendetta. Kdyby v tom nehrály tak pěkné holky, byl by to odpad. ()

padlar

Tak tohle je správě ujetý film. Snaha vyrovnat se komixu je sice místy krapánek přehnaná, ale po většinu času se podařilo atmosféru komixu vystihnout docela přesně. Jediným velkým mínusem jsou "Trhači" , jejich masky se mi vůbec, ale vůbec nelíbily. ()