Melinda Sordino je mladá dívka chodící do deváté třídy. Nyní začal nový školní rok. Je samozřejmé, že nikdo se na školu netěší, ale ona obzvláště. Všichni její přátelé se k ní totiž po té osudné noci otočili zády a dívají se na ni skrze prsty. Dokonce i její nejlepší kamarádky, s nimiž se přátelila už mnoho let. Melinda je otřesená zážitkem a snaží se na to zapomenout a žít dál, jenže nic nejde tak lehce. Vzpomíná na ten osudový den, ve kterém se to všechno stalo, a vzpomínky vyplouvají na povrch. Ve škole se s ní nikdo nebaví, Melinda se zhorší v učení. Nejstrašnější na tom však je to, že její rodiče nic netuší a myslí si, že je vše v naprostém pořádku. Chudák dívka marně hledá někde oporu. (Ssimca)

fun145

Kirsten vážne vie hrať, teda aspoň vedela pred twilight-om, no možno to bolo len scenárom, aký twilight dostal (čítal som knihy a boli lepšie...), avšak kirsten ma nejako nezaujala ani v snehurke a lovci, prvým snímkom ktorý to dokazoval bolo útek do divočiny, tento film to ale jednoznačne potvrdil, príbeh je vynikajúci, no kirsten posadila film ešte o priečku vyššie... ani si nepamätám, že by mi v nejakom filme viac ako polovicu času v kuse behali zimomriavky po tele ("mráz po zádech"), jednoznačne odporúčam, lebo film je vynikajúci a nemohol som ho hodnotiť ináč ako 5/5 P.S. zabudol som dodať, že kirsten je v okuliaroch neskutočne sexi, a veľmi rád by som ju videl v nejakom filme v role učiteľky (mohla by to byť zaujímavá skúsenosť...) ()

Nepl

Po shlédnutí filmu 2:37 jsem se těšil na další psychologické drama ze školního prostředí..... Bohužel se opět ukázalo, že jak se člověk na něco těší, tak to špatně dopadne. 2:37 byla špička, která donutila člověka o filmu přemýšlet hezké desítky minut po závěrečných titulcích a též si pustit film znovu, přemýšlet proč a jak se co stalo a objevovat věci, kterých si při prvním shlédnutí nevšimnul. Mluv je ale bohužel úplně jiný případ......absolutně nesympatické postavy, včetně té hlavní. Člověk většinu filmu vybízí hlavní hrdinku "Mluv!!!!!" Ale marně.....až mu nakonec začne být její osud lhostejný a tím je celý film pohřben. ()

majlaan

Nejlepší snímek s danou tematikou. Komorní, milej, nedementní, nepřeexcitovanej, vtipnej, uvěřitelnej, dojemnej, silnej. Velmi milé překvapení. ()