Život Jacka, Cartera a Harlana se odvíjí v příjemně zaběhaných kolejích pomáhají svému šéfovi Malcolmovi pěstovat kvalitní marihuanu. Jejich lenivá existence na zastrčené farmě se však radikálně změní, když jejich šéfa za podivných okolností zastřelí. Trojice s mírně mdlým rozumem a naivním pohledem na svět musí vzít obchod do vlastních rukou. Jejich dosavadní život je však nepřipravil na temné nástrahy světa tam venku, kde vládne mafie, nenávist, zrada a touha po moci a penězích... (oficiální text distributora)

Fiftis

Príšerne nudná zlátanina z ktorej si neodnesiete nič. Žiadne ponaučenie, ani kopu zábavy, ani skvelý filmový zážitok. Snímka plná nesympatických hercov, slabé ako roadmovie, slabé ako komédia, slabé ako thriller. Billy Bob Thornton robí čo sa dá, aby utiahol snímku, ale bohužiaľ on nie je ani hlavná postava a ako vedľajšia to má márne. Film postráda aj pekné herečky aby sa bolo aspoň na čo dívať, hudba sa mi nevryla do pamäte. Navyše neznášam feťákov a tak sa mi ani nepáčil samotný príbeh o pestovateľoch trávy a huličov v jednej osobe. Snáď vám ušetrím čas ak vám tento film neodporučím. ()

brooklyn73

Jakozto nekurak mariuhany,jsem si film uzil.Prislo mi to velice lehce stravitelne,oddechove.Ne uplne profesionalni podminky jsou citit z vetsiny casti filmu,ale mozna hlavne proto se mi film libil. Hlavni hrdiny jsem si oblibil a v zaveru jim pral,at se nedostanou do vezeni coz se jim podarilo a navic s velikou ziskanou zkusenosti. ()