Pašování drog. Vydírání. Lichva. Vítejte v Hollywoodu! Vymahače dluhů Chiliho Palmera (John Travolta) už jeho kšefty přestávají bavit. A tak když přijíždí do Los Angeles, aby dostal peníze ze zkrachovalého filmaře Harryho Zimma (Gene Hackman), sype ze sebe Chili tak drsné historky, až z toho má Harry filmový svénář. V několika okamžicích se Chili ocitá ve víru Hollywoodu: vede řeči s filmovou hvězdou Martinem Weirem (Danny DeVito), začíná si s kálovnou béčkových filmů Karen Flores (Rene Russo) a večeři v těch nejmódnějších restauracích. Novému úspěšnému producentu by vlastně všechno mělo jít jako po drátkách, kdyby ho konečně nechali na pokoji pašeráci drog a rozzlobení gangsteři! (Bontonfilm)

zimi

Mě se to líbilo, netvrdím že bych se řechtal až bych se za břicho popadal, ale byla to jedna příjemná vlna, od začátku, až do konce a sem tam povedenej žert a Travolta pro mě jeden z nejlepších výkonů a to určitě, dobře řešil problémy a já se bavil, něco mezi 3 a 4*, rozhodně to rád ještě jednou uvidím!!! ()

quido.morava

Viděl jsem nejdříve snímek "Buď v klidu" a pak až tento a musím přiznat, že Buď v klidu se mi zamlouval o dost více, byl svižnější a vtipnější. Chyťte ho je utahané a příliš překombinované na to, aby to mohlo být zábavné. Travolta ovšem opět ukazuje (už od Pulp Fiction), že mu tyto role sedí. ()

viax

Chili je skvělý. Nikdy neztratí dobrou náladu, rozvahu může rozdávat, myslí mu to jako málokomu a navíc je to fakt pěknej chlap. ()

Salsecnew

Zklamání... Hvězdné obsazení se skvělým dabingem (pokud se týká první dabingové verze na Dabingforum, druhou a třetí neznám a obsazení je na některých místech špatné), sem tam vtipy a komediální okamžiky, hlavně zezačátku... Jenomže celé je to takové utahané, neudrží se divákova pozornost, celá zápletka je dost umletá, že divák sice poslouchá, ale nedochází mu, co to tam ti lidi plácají. Je to celé o nějakých prachách a o točení filmu? Sledovali jsme to do 2/3, a pak jsme to vypnuli, je to tak nepoutavé a nezajímavé... Dávám ale dvě hvězdičky za skvělé obsazení, dabing a za vtip. Jinak mi to připadne, že autor chtěl z blbosti udělat terno jenom tím, že si zaplatil hvězdy, aby mu tu blbost zkrášlily... Zklamání... ()