Kdopak to mluví

• slovenský

Pozri, kto to hovorí

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1989, 93 min

Kdopak by tohle neznal? Film na který jsem jako malý nedal dopustit, i když jsem něčemu nerozuměl(co chcete po 8 letým klukovi, že?:-)) tak jsem se bavil a úplně jsem viděl sebe sama jako Mikeyho. Navíc dokonale namluveným Willisem. Travolta a Alley jsou dokonalej tým a nemaj chybu. Role davise seděla dobře a režije je zvládlá dobře. Občas sice film klopýtne, třeba bych smazal všechny scény s matkou Mollie, přišly mi bezúčelové a navíc strašně nudné.(27.11.2011)

For ME 66%(1.8.2007)

• dex2man

Asi nejsem cílová skupina,ale mě to nebavilo ani tenkrát, ani ted...(14.8.2010)

Určitě jedna z nejpovedenějších Amerických rodinných komedií. Začátek se spermiemi je skutečně originální a nemá jen tak obdoby. Vyzrálá duševní miminkovská mluva (v originále ho mluvil Bruce Willis) je asi to nejvitpnější, ale i tak to Johnu Travoltovi s Kirstie Alleyovou skvěle šlape.(5.11.2006)

Velmi milá komedie, na kterou se dá koukat asi v každém věku a přesto neurazí.(24.7.2009)