Kdopak to mluví

• slovenský

Pozri, kto to hovorí

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1989, 93 min

Perfektní film s vtipným nápadem. Mluvící mimčo je roztomilé i když se na to díváte po dvacáté (a jelikož je to v televizi každou chvíli tak vám občas ani nic jiného nezbyde). Kromě malého ukecaného prcka mě zaujal i John Travolta, kterému to zamlada prostě slušelo :-).(3.11.2012)

Když to vezmu jako nostalgické hodnocení, nemůžu jinak. Tohle mě vždycky pobavilo, a když jsem to viděl po dlouhé době teď - Mikeyho průpovídky jsou geniální. :D(24.12.2011)

Pro mě průměrná komedie. Tak je tady mluvící děcko, no. Já moc děcka ve filmu nemusím, většinou jsou to pěkně otravné, ječící havěti, které nedají na minutu pokoj.(30.12.2005)

Dnes se mi to zdá jako blbina na entou, ale kdysi jako puberťačce se mi film líbil :-) Proto hodnotím celkem vysoce :-)(3.11.2012)

Jednička byla aspoň fakt originální. A toho prcka vybrali dobře:-)(28.2.2006)

• - V širokých záběrech při finální honičce je jasně vidět, že v taxíku nesedí James (John Travolta) a Mollie (Kirstie Alley), ale jejich dubléři. (Mr.Hudson)

• - Když veze James (John Travolta) přítelkyni Molly (Kirstie Alley) do nemocnice, tak je velmi zřetelně vidět kameru na kapotě auta. (Mr.Hudson)

• - Bruce Willis, který propůjčil hlas ústřední postavě Mikeyho, dostal za dvoutýdenní práci 4 miliony amerických dolarů a 10 procent ze zisku. Z komedie se stal jeden z nejúspěšnějších filmů roku a Willis obdržel dalších 14 a půl milionu. (Rocky62)