Kdopak to mluví

• slovenský

Pozri, kto to hovorí

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1989, 93 min

Jedině dobře, že se to jmenuje tak, jak se to jmenuje, protože člověk není tak zklamán. Nečeká nic světoborného a ničeho takového se ani nedočká.(30.10.2007)

• Fr

mne to fakt nebere...(4.8.2005)

Milá, vtipná a príjemne staromódna záležitosť. Okrem sympatického páru Kirstey Alleyová & John Travolta, je plusom originálny nápad nechať prehovoriť duševne veľmi vyspelé batoľa (samozrejme sa jedná o monológ, ktorý počujú iba diváci). Američania (a majitelia DVD s pôvodným znením) z tohto nápadu majú neobyčajný zážitok – dieťa v origináli narozprával Bruce Willis.(24.12.2005)

Perfektní film s vtipným nápadem. Mluvící mimčo je roztomilé i když se na to díváte po dvacáté (a jelikož je to v televizi každou chvíli tak vám občas ani nic jiného nezbyde). Kromě malého ukecaného prcka mě zaujal i John Travolta, kterému to zamlada prostě slušelo :-).(3.11.2012)

Hodnotím za 2....1 díl co ktomu říct beru to jako experiment která se povedl a Travolta zahrál svou roli skvěle jako skoro vždy Kirstie Alley k tomu už mám výhrady nelíbí se moc její herecký talent a jediné co na mě zabízalo bylo její skvělé oči, ale to tak všechno. Co k tomu ještě říci snad, že další díly byly již slabší.(6.6.2006)