Kdopak to mluví

• slovenský

Pozri, kto to hovorí

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1989, 93 min

Tohle byla klasika a každý, kdo to viděl poprvé se prostě musel zasmát. CITÁT - Jééé... Tady dole mi leze další ručička. A co dělá dole? Jak s tím dosáhnu do pusy? Co?(4.11.2012)

I po letech milá a zábavná rodinná komedie s několika skvělými nápady, které dodávají tu správnou jiskru a nadhled nejen originální nápad, ale především John Travolta a Bruce Willis. I když Kirstey je taky ve sve snaze zvládnout mateřské povinnosti či najít Mikeymu nového tatínka zábavná. Navíc to mezi ní a Travoltou sympaticky jiskří. Jistě, není to nic převratného, nic co by zmenilo filmovou historii, ale to myslím od rodinného filmu nikdo nečeká.(5.3.2012)

Jeden z mnoha nostalgických filmů, které sleduji většinu svého života a nedám na ně dopustit. Skvělá komedie s dokonalou Kirstie Alley a výborným neplnohodnotným dabingem z VHSek! :)) Což se samozřejmě týká i povedené dvojky.(16.3.2009)

• Xmilden

Nevtipné, trapné a hloupé.(30.10.2010)

• dex2man

Asi nejsem cílová skupina,ale mě to nebavilo ani tenkrát, ani ted...(14.8.2010)

• - Scénaristka a režisérka Amy Heckerling se k napsání tohoto filmu inspirovala svým manželem Nealem Israelem, který se po narození jejich dítěte bavil tím, že změněným hlasem říkal, co by asi jejich dítě mohlo říkat. (Karlos80)

• - Fim se natáčel ve vancouveru V Britské Kolumbii v Kanadě. (rafix)

• - Mollie (Kirstie Alley) má zvláštní byt, má totiž dvoje vchodové dveře na jedné straně. Čas 26:45 - Mollie jde otevřít Jamesovi (John Travolta) dveře na pravé straně, vedou přímo do kuchyně. Čas 38:22 - James si jde pro dopisy do haly.  Jsou tam vidět další vchodové dveře s kukátkem, řetízkem a zámkem.  Zároveň je vidět za přepážkou ozdoba visící na sloupku komory vedle druhých dveří. Čas 41:12 - Mollie hledá Mikiho a jdou vidět oboje dveře, na obou jsou zámky a řetízky. Po návratu James vejde pravými dveřmi. Čas 47:28 - Mollie a James do bytu vcházejí levými dveřmi. Čas 52:44 - Mollie se vrací pravými dveřmi. 55:38 - James vchází pravými dveřmi.1:04:27 - Mollie Jamese vyhazuje levými dveřmi. 1:08:42 - levými dveřmi vejde Mikiho pravý otec, levými dveřmi pak přijde i Mollie. 1:11:33 - James se pohádá s Mollie a pak odchází pravými dveřmi. (Proste..Jana)