poster

Kdopak to mluví

 • český

  Kdo to mluví

 • USA

  Look Who's Talking

 • slovenský

  Pozri, kto to hovorí

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1989, 93 min

 • - Scénaristka a režisérka Amy Heckerling se k napsání tohoto filmu inspirovala svým manželem Nealem Israelem, který se po narození jejich dítěte bavil tím, že změněným hlasem říkal, co by asi jejich dítě mohlo říkat. (Karlos80)

 • - Během cesty do porodnice, Mollie (Kirstie Alley) říká, že jí praskla voda. Když ale vystupují z auta, tak nemá mokré kalhoty. (Mr.Hudson)

 • - Mollie (Kirstie Alley) má zvláštní byt, má totiž dvoje vchodové dveře na jedné straně. Čas 26:45 - Mollie jde otevřít Jamesovi (John Travolta) dveře na pravé straně, vedou přímo do kuchyně. Čas 38:22 - James si jde pro dopisy do haly.  Jsou tam vidět další vchodové dveře s kukátkem, řetízkem a zámkem.  Zároveň je vidět za přepážkou ozdoba visící na sloupku komory vedle druhých dveří. Čas 41:12 - Mollie hledá Mikiho a jdou vidět oboje dveře, na obou jsou zámky a řetízky. Po návratu James vejde pravými dveřmi. Čas 47:28 - Mollie a James do bytu vcházejí levými dveřmi. Čas 52:44 - Mollie se vrací pravými dveřmi. 55:38 - James vchází pravými dveřmi.1:04:27 - Mollie Jamese vyhazuje levými dveřmi. 1:08:42 - levými dveřmi vejde Mikiho pravý otec, levými dveřmi pak přijde i Mollie. 1:11:33 - James se pohádá s Mollie a pak odchází pravými dveřmi. (Proste..Jana)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace