Malý Mikey dostane posilu v podobě roztomilé sestřičky Julie, jejíž komentáře si v ničem nezadají s jeho. James a Mollie musí řešit běžné manželské starosti, jako jsou jedovaté poznámky tchyně, problémy se šéfem, kterému se nelíbí, když si Mollie musí vzít Mikeyho do práce, nebo Jamesova nová práce pilota u soukromé společnosti. Ani jeden si však neuvědomí, že jejich vztah míří k první vážné manželské krizi. Její rozbuškou se stane Molliin bratr Stuart, psychicky poněkud labilní nezaměstnaný účetní, který se k nim nastěhuje. Nejenže ruší rodinný život, ale navíc nosí Jamesovo oblečení, tahá z Mollie peníze, a na Jamese vytáhne dokonce pistoli, když ho při pozdním příchodu považuje za zloděje. Hádky se stupňují, až nakonec James odejde z domu. Zatímco Stuart se překvapivě sbližuje se sestřinou kamarádkou Ronou, Mollie marně doufá, že se James, který se netají svou láskou k ní i dětem, vrátí domů. Jejich usmíření tak musí dopomoci náhoda, špatné počasí a překvapivě také Stuart. (TV Nova)

ruhebitte2010

Prostě oddychovka, kterou asi ocení hlavně lidi co čekají miminko nebo s malými dětmi. Příběh teda vlastně žádný, ale člověk se zasměje, to zase ne že ne. ()

Radim

Snaha vymáčknout z námětu co se dá, ale moc se to nepovedlo - lehkost a vtipnost jedničky se už nepodařilo zopakovat. ()

Prochy38

Už to není klasika z prvního dílu, ale druhý prcek na scéně komedii rozhodně neubral! Travolta i Alley v pohodě. Se to holt zhouplo do průměrné americké komedie... ()

Hanes88

Někdy se říká: "Opakovaný vtip není vtipem" a tady to platí bohužel taky. Jednička byla supr, ale tady vlastně nevymysleli nic nového. Prostě to samé dokola. Pro mě maximálně na 40%. ()

Skarface

Malej Mikey bude mít sestřičku jéééééééé to je překvapení , kvalitou je tento díl na tom stejně jako díl první , což už se o díle třetím říci nedá ()

lardko

Jednička mi přišla průměrná , v částech i dost vtipná , ale u týhle dvojky sem se nudil. Stěží sem to dokoukal do konce. ()

zdeny99

John Travolta a Kirstie Alley jsou již manželé a pořídí si druhého potomka, tentokrát holčičku. Z něj se stává pilot, ona stále pracuje jako účetní i na mateřské. Stále to mezi nimi jiskří, Kirstie si občas oblékne i něco pěkného. Malej Mickey musí snášet malou protivnou sestru, učí se chodit na nočník a stále vydává své bombastické hlášky. Je to pořád pořádná sranda jako tomu bylo minule. [19311. hodnocení, 144. komentář, 51%] ()

Heroine

Možná trošku slabší než jednička, ale pořád dobré. Bruce Willis vtipný jako minule, a i tentokrát se tu najde několik originálních nápadů a pár pravdu vtipných scén. ()

Miki68

Jasně, no... bylo z toho potřeba ještě vytřískat pár milionů dolarů, no... nepovedlo se, no a? Tak se na to nebudeme koukat, jo? ()

Jeand´Boa

Kvalita upadá, nicméně původní nápad v prvním snímku nabídnul širokou základnu, takže i tak je stále na co koukat...ale škoda to je... ()