Happy Tree Friends

• USA Happy Tree Friends

Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířecích kamarádech a jejich dobrodružstvích, která dobře začínají, ale skoro vždycky skončí nějakou pohromou.  Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířátkách a jejich dobrodružstvích, která ovšem vždycky skončí nějakou pohromou. Do nesourodé partičky kamarádů patří mimo jiné králík, tchoří slečna, los a bobr, ale ať už si udělají piknik v lese, vydají se po medvědích stopách nebo zamíří mezi zběsile jedoucí auta, je jasné, že zmatek na sebe nenechá dlouho čekat. (oficiální text distributora)

Muzaffer

Kdo mi vysvětlí co je vtipného na veverce celé rozpíchané střepama, s vyšťouchlýma očima a nakonec rozdrcené padajícím nábytkem, tomu dám bod... ()

Jerrysus

Roztomile vypadající tvářičky zvířátek fungují jako dokonalá kamufláž k něčemu, co se neobejde bez krve a vypadnutých očí.Nemůžu si pomoct, ale i když jde o docela brutální masochystický seriál občas na nějaký ten díl rád mrknu a zasměju se u něj. ()

x_silver odpad!

A já mám svojí ideu, a ta říká, že pohádka nemůže být takhle blbá. Asi se někde stal omyl. Mě se to nelíbí a nerad se na to dívám. Užívejte si mordování zvířátek, smějte se u toho a bavte se. A jsem rád, že u toho s vámi nebudu ;). ()

hepi_ odpad!

Pre dospelých infantilné, pre deti dehonestujúce všetky hodnoty. Tak potom pre koho_pekná grafika, zlé, kruté 5% ()

peeteno78

Pamatuju si, jak jsem to jako dvanáctiletý sledoval a smál se u toho jako by snad někdo řekl nějaký dobrý vtip. Asi to není úplně vhodný večerníček pro děti před spaním. Je to spíš pořad určený pro dospělejší diváky. Paradoxně jsem ho vždycky bral jako oddechový pořad, na který jsem se občas rád podíval. A dodnes, když na něj někdy narazím, rád se na něj podívám. ()

jarabacek

Lidi, kterým se tento seriál líbí, nechápou lidi, kterým se nelíbí a naopak. Tento druh morbidního humoru mi nepříjde moc vtipný, některé díly jsou hodně slabé, ale když vidím ostatní, jak se u toho popadají za břicha, nemůžu dát horší ohodnocení než tři hvězdičky. Buď vám tento druh humoru sedne nebo ne. ()

m.zales

Díl se sobem,který si omylem uřízne nohu,kterou si uříznout nechtěl, je dobrej...jinak moc morbidní na můj vkus... ()

blondboss

Happy Tree Friends je kultová americká krátkometrážna séria príbehov zlatučkých postavičiek, ktoré vždy dopadnú veeľmi zle...semtam povytrhané črevá, hlavy, oči atď. Nech si každý hovorí, čo chce, je to proste super. Po zhliadnutí všetkých častí aj špeciálov k tomu, musím povedať, že ja na to nedám dopustiť. Hlavne moji obľúbenci kultový sobík Lumpy a jeho priblblé nápady a dvojica zelených grázlikov Lifty a Shifty s ich neskutočne nákazlivým smiechom. Hviezdičku dávam dole len preto, lebo predsa len takýto typ humoru nepatrí deťom ;) Len pre zaujímavosť...komu sa nechce márniť čas preklikávaním na každú jednu časť, je tu aj celovečerný film Happy Tree Friends - The Movie, kde sú zhrnuté najúspešnejšie časti tejto série. 85 % ()

yazik

Dal bych pět hvězdiček, ale je pravda, že se na to dlouho dívat nedokážu :-D Přesto si nějaký ten díl občas pustím znovu :) ()

Rediik

Nevinná zvířátka se vždycky snaží udělat všechno dobře, ale bohužel, prostě není přáno a prostě to skončí masakrem. A ta znělka je geniální, naprosto se k seriálu hodí. ()

krvinka56

Nespornou výhodou je krátkost seriálu.Má jak dobré tak i naprosto nevyvedené příběhy.Taktéž jednoduchá a líbivá kresba tomu dodává šmrnc.Sice občas pořádně drsné.Ale dá se to.A někdy se i dost zasmějete. ()

route60 odpad!

Happy Tree Friends je pro někoho legrace ale pro mě neuvěřitelný hnus a smát se dokola něčemu takovému může jen blbec, tvurci této zrůdnosti jsou duševní mrzáci kteří mají rádi jen násilí a humor jim neříka vůbec nic. Jasný ODPAD ()

NeMiQ

Keď som mal 17 rokov tak som sa na tom aj zvykol baviť. A práve asi jedine takej vekovej skupine je to určené, lebo pre deti isto nie a rozumný dospelý človek sa na tom tiež veľmi nezabaví, keďže je to len čisto o brutalite a hektolitroch krvi. ()

Kub_ees

Poriadne krvavý a hlavne drsný úlet. Veľká morbídna sranda. Tie postavičky si normálne koledujú o to, aby sa im niečo stalo. Hlavne jeleň stojí za pozornosť. Kto toto vymyslel, tak to už fakt musel byť na niekoho poriadne nasratý a tu na tých úbohých postavičkách si tú zlosť vybil. Samozrejme, tento seriál netreba brať vážne, je to vlastne o ničom ale srandy a zábavy je pri tom plno. ()

Memesis

Nak me to nezaujalo. Nejenom protoze je to nechutny a mimoradne divne roztomily, ale taky proto, ze jediny o co v kazdym dilu de je krev, bliti atd. Ale nerikam, ze to neni mistama vtipny. Za me 54,2% ()