Happy Tree Friends

• USA Happy Tree Friends

Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířecích kamarádech a jejich dobrodružstvích, která dobře začínají, ale skoro vždycky skončí nějakou pohromou.  Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířátkách a jejich dobrodružstvích, která ovšem vždycky skončí nějakou pohromou. Do nesourodé partičky kamarádů patří mimo jiné králík, tchoří slečna, los a bobr, ale ať už si udělají piknik v lese, vydají se po medvědích stopách nebo zamíří mezi zběsile jedoucí auta, je jasné, že zmatek na sebe nenechá dlouho čekat. (oficiální text distributora)

L_O_U_S

Co si nedovolí ani ITCHY A SCRATCHY, to si klidně lajznou HAPPY TREE FRIENDS. Jelikož jsem příznivcem černého a morbidního humoru, proti extrémnímu násilí podaném ve vtipné formě nic nemám. Co mi ale na tomhle seriálu vadí, jsou příliš krátké epizody, z nichž velkou část zabírají úvodní titulky, a pak nedotaženost příběhů a prakticky žádné pointy. (464.) ()

kajas

Na základce jsem tenhle seriál nehorázně žrala a viděla jsem desítky dílů. Roztomilá zvířátka spojená s extrémní brutalitou, to tu ještě nebylo. Nejlepší je díl o tom, jak Lumpy kácí strom, nemohla jsem :). ()

Tygrys

Vždycky mě při sledování HTF potěší to, že se u tohohle seriálu smějou a nemůžou od něj odtrhnout oči i ti, kteří na nadměrou brutalitu tohoto seriálu nadávají. Kdybych si měl vybrat jenom jednu oblíbenou postavu tak mám velký problém... takže asi takhle: Sniffles, Lumpy, Flaky, Cub, Russell a samozřejmě CroMarmot. ()

d-fens

"zabili Kennyho" na tisíc možných spôsobov.... čiže pre deti to nie je, a pre dospelých to postráda nejaký zmysel alebo nápad.... do odpadu to nedávam iba preto, že som sa aj na takejto inak "tuposti" zasmial ;) ()

Petroff

Roztomilý počin o trampotách a masakrózních smrtích několika malovaných zvířátek. Sobík is da best krutor... ()

honajz2 odpad!

Až do téhle chvíle jsem si myslel, že na každé kravině se dá najít něco vtipného. A tohle mě skutečně vtipné nepřišlo. ()

rakovnik

Ta zvířátka jsou krásná, roztomilá, veselá a...a během pár minut z nich stříká krev, odlétávají končetiny a vnitřnosti. Brutálně vtipné :-) ()

peiton

HAPPY TREE FRIENDS jediná animovaná rozprávka výlučne pre dospelých,kde končatiny lietajú všetkými smermi, krv strieka prúdom.Má to gule,má to vtip,dávku animovanej brutality, ale pobaví. ()

C0r0ner

Tom a Jerry 21. století. Není to sice tak dobře vymyšlené a není to taková sranda, ale ten neskutečný masakr je prostě tak geniální, že se nedá nedat pět hvězdiček. Díl se sobem, na kterého spadne strom, je legenda kinematografie, která je svou absurdní brutalitou tak vtipná, že se tomu máloco vyrovná. 95% ()

MarekT

Přiznám se, že nevidím nic úžasného a hlavně vtipného na tom, že ze zvířátek teče krve jako z vola. Navíc si myslím, že stačí shlédnout jeden díl, pokud si pustíte další, tak garantuji deja vu. Ani nevím, jak to objektivně (na čemž si zakládám) ohodnotit - hvězdami to hodnotit nejde, a odpad... byl by možná krutý, což mi může vpálit do očí nějaký zarytý fanoušek, ale zase by byl vyjádřením mého názoru na současný stav společnosti a mých pocitů z ní. To ale pak nehodnotím kvalitu filmu... Vážně nevím, stopáž šest minut se podle mě dá využít jinak a sledováním bych ani ten čas zabít nechtěl, ale zase mě animované násilí neuráží. Takže ponechávám bez hodnocení, ač by si tento výplod zasluhoval za nesmyslnou masovou oblibu poslat do odpadu. ()

Ice123

Skvělá odreagovačka u které jsem se hodně nasmál, ale hodně rychle okouká a začne to postrádat originalitu....Ale jinak úplně úžasný ;) ()

WolfR

Divákovi se vždycky zaručeně dostane nekompromisní dávka brutality. Tyhle milá zvířátka za to umí vzít, 4 hvězdy. ()

sir-dave

Brutální animovaný krvák, kde jde jen o to, aby z vás teklo co nejvíce krve a skončili na sra*ku... Jenže na mě to zapůsobilo a bavil jsem se u toho :-) ()