Happy Tree Friends

• USA Happy Tree Friends

Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířecích kamarádech a jejich dobrodružstvích, která dobře začínají, ale skoro vždycky skončí nějakou pohromou.  Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířátkách a jejich dobrodružstvích, která ovšem vždycky skončí nějakou pohromou. Do nesourodé partičky kamarádů patří mimo jiné králík, tchoří slečna, los a bobr, ale ať už si udělají piknik v lese, vydají se po medvědích stopách nebo zamíří mezi zběsile jedoucí auta, je jasné, že zmatek na sebe nenechá dlouho čekat. (oficiální text distributora)

Hopkins

:o)) Tak na tyhle ty malé pochybné postavičky a tento "serial,animák" ve kterém každý díl skončí nějak hrůzostrašně jsem úplně zapoměl :o) a přitom svého času jsem umyslně použil jejich znělku jako zvonění do mobilu :o) Tak to je 100% procent tak praštěné až si mě to získalo. ()

Pet 510 odpad!

Vážně nechápu lidi, co se sadisticky vyžívaj v tom že si nějakej sob pižlá nohu lžící. Ale když vás to baví... ()

Darckol odpad!

Videl som pár častí a je pre mňa nepochopiteľné, ako sa môže niekto rehotať z niečoho takéhoto... Samozrejme všetci sme iní, ale že až toľko ľudí ašpiruje k brutalite... Vtipu tam bolo veľmi, ale veľmi málo. 1,0/10 ()

papaguy

Autoři mají smysl pro brutální dekadenci a grotesku. Také máte morální zábrany se tomu smát?:-) Jak by ne! Ta brutalita je tak roztomile stupidní, přepálená a vypointovaná, že i když si o vhodnosti myslím svoje, stejně to u mě vyloudí smích. Nechci se tomu smát, nechci se na to vůbec dívat. A ne, a ne, a ne! ;-D Živě si dovedu představit, jak to u nich vypadá na kreativním brainstormingu, když vytvářejí nové epizody. ()

IPajule

Nedávno jsem našla staré DVD a ihned si ho pustila. Zabral mi to něco přes půl hodinu. Drsný "seriál" mého dětství. ()

TheSompeque

Už nevím jaký web to byl, snad i herní, kde jsem narazil poprvé na HTF. Drsná gore zábava schovaná za malebnou až pohádkovou animací. HTF je už klasikou, ale ničím neohromí, ani nezklame. Máte-li brutální choutky a DOOM vás už nebaví hrát, tak vás tento kreslený počin nezklame. ()

ViktorS

Hovorí sa, že tento animák robí z ľudí psychopatov, ale pravda je taká, že len dáva ľudom to čo občas chcú a to je brutalita. Takto si ju človek pekne v milom nevinnom animáku vychutná aj sa zasmeje. Len zaujímavé je, že aj keď je tento animák (pravdepodobne) 18+, tak ho pozerá prevažne publikum do 18+. Aspoň u mňa to tak platí, lebo čím som starší tým ma tento animák menej láka (naposledy som si pozrel nejaký diel asi rok - dva dozadu). To však neznamená, že je zlí. Mám na neho "pekné" spomienky. ()

hlína

Ale jo, kreslená brutalita, která dokáže na jedno odpoledne dobře zabavit a člověk se sem tam zachláme. Všechny happy tree friends epizody bych sestříhal asi tak do dvouhodinového celovečerního filmu těch nejlepších a nejvtipnějších vraždiček... ()

Joski

Súhlasím z MarekomT!!! Milujem animovanú tvorbu v akejkoľvek podobe, ale týto "Masakristi" točia celý čas o tom istom. A nechutná dávka brutality (má horší dopad ako v hranej pdobe!!!) neprospieva ani deťom ani dospelým!?:-((( ()

Deftie

Videla som síce len pár dielov, ale malo to niečo do seba :D. Trochu úchylné, ale napokon prečo nie? Deťom by to asi vo Večerníčkoch nedávali, aj keď sú hlavnými postavami rozkošné zvieratká. ()

R4D0

Konečne niečo dobré teda nie že na filmovom plátne je všetko zlé ale tie Dobšinského bludy vážne nemusím ale toto tak to je pecka určite výtvor ktorý nie je určite určený pre celú rodinu teda podľa toho v akých pomeroch žije rodina a myslím si že seriál nie je určený pre deti teda pokiaľ rodičia nechcú aby ich synáčik naháňal rotačným gulometom áno môže to mať bez problémov takéto vedľajšie následky alebo lepšie povedané vedľajšie účinky ale určite perfektné scény ktoré sa cenia a hlavne netradičné lebo neviem v akom animáku uvidím odseknutie polovice tváre sposobené kapotou auta,čo dodať perfektný výtvor. ()

psychoza

Milujem tento krátky animovaný seriál, plný krvi a absurdných smrtí rozkošných malých zvieratiek z lesa! :D Dodám už len že medzi mojich najobľúbenejších patria sobík Lumpy a časovaná bomba army macko Flippy ;) ()

Colour

Dívať sa na zmačknutú hlavu, z ktorej vyletí mozog ... prasknutie čriev od prehnaného jedenia zmrzliny ... sám sebe nechtiac amputovať zdravú nohu ... Tak to nie je moja šálka kávy. Vrcholom vtipu je, že postavičky, ktoré sa zmasakrujú, sú v ďalšom diely živé a zdravé. Ideálne pre malé deti. ()