Za sedmero horami, hluboko v začarovaném lese, žije 7 trpaslíků. Tentokrát ale nejde o malé mužíčky se špičatými čapkami, nýbrž o dospělé muže, kteří se důsledně straní všech žen. Když však do jejich životů vstoupí Sněhurka, která je na útěku před ďábelskou Královnou, jsou ztraceni. Královna u nich Sněhurku najde a unese. Trpaslíci se musí vydat na záchrannou misi dříve, než bude pozdě. Sedm trpaslíků, v komedii plné nečekaných zvratů a velmi lechtivého humoru, jak jste je ještě nikdy neviděli. (oficiální text distributora)

italka63

Viděla jsem to dokonce v jednom týdnu dvakrát. Poprvé jsem jen nevěřícně zírala a po půl hodině se smála na celý kolo, že mi to nevadilo vidět shodou okolností znovu. Ani se mi nechtělo věřit, že tohle stvořili Němci. Je to neuvěřitelně stupidní a zároveň neuvěřitelně jetý. Ideální k vyčištění stávajícího obsahu mozku:-) :-) ()

Majrek

Výborná role mrzouta.... V kategorii "komedie" bych dal hvězdy dvě, v kategorii "německé komedie" by si film zasloužil čtyři hvězdy... Když přetrpíte začátek a rovnou to nevypnete, časem se z toho vyvine "koukatelná" záležitost (zvolnění tempa a méně viditelná snaha autorů být vtipní za každou cenu by snímku rozhodně prospělo). ()

slunicko2 odpad!

Ein echt Deutcher Spass. Začalo to jako německé porno ze 70. let. Znalci vědí, ostatní nechť závidí. Ale ouha. Ukázalo se, že nejde o porno, ale o "zábavu" podle vkusu německého lumpenproletariátu. Před obrazovkou sedí horda ožralých Skopčáků, kteří pokřikují oplzlé poznámky k "ději". Pivo teče proudem a po každém trapném pokusu o vtip slyším ten klasický komentář - Na ja, Spass muss sein. Němce mám docela rád, ale rozhodně ne ty, kterým je tento film určen. ()

Koryntos odpad!

20.9. jsem se nechtěně uchýlila k masochistickým hrátkám a nechala se dobrovolně celých 95 minut mučit tímto skvostem německé kinematografie a protože jsem toho zřejmě neměla dost, poté jsem si pustila Blbý a ještě blbější o tom jak se potkali a můžu Vám hrdě říct, že kdybych tyhle dva filmy nepotkala já, tak by můj život nebyl o nic bohatší ani chudší, než je. ()

Boogeyman

Bláznivá německá parodie na klasické pohádky. Je to krásně natočené a vizuálně nádherné, ale herci přehrávají a pitvoří se. Občas se najde velice vtipná parodická narážka (převážně Pán Prstenů) ale ostatní vtipy jsou až klasicky německé, což znamená že rozhodně ne vtipné. Ale koukat se na to dá velice příjemně, film neuráží, zabaví a uteče! ()

• Zlou královnu si zahrála německá zpěvačka Nina Hagen, jež je matkou představitelky Sněhurky Cosmy Shivy Hagen. (Kolins)
  • Ve scéně, kdy hajný přivolává svého ohaře, následuje záběr zachycující psa, jak proklouzává mezi dveřmi. V další scéně jsou pak dveře otevřené dokořán. (StrYke)