Dan Foreman je už dvacet let marketingovým ředitelem časopisu Sports America a má hlavu plnou starostí. V kuchyni našel krabičku od těhotenského testu, dlouholetý klient Eugen Kalb mu oznámil, že už nebude v časopise inzerovat, a vydavatelství, pro které pracuje, koupil nový majitel. Strach, že je jeho dcera Alex těhotná, se sice nepotvrdí, ale šok ho přece jen nemine. Nejprve mu manželka oznámí, že čeká dítě, a pak mu šéf řekne, že nové vedení na jeho místo dosadilo někoho jiného. Šokovaný Dan zjistí, že jeho novým nadřízeným je teprve šestadvacetiletý Carter Duryea, který nemá s reklamou žádné zkušenosti. A to ještě netuší, že se mladík, kterého právě opustila manželka, ve výtahu seznámil s Alex. Zmatený Carter není schopen předložit oddělení obchodní strategii, a tak jen uhýbá pomocí naučených frází. Jediné, na co se zmůže, jsou výpovědi. Navíc se vnutí k Danovi na nedělní oběd, kde se opět setká s Alex... (TV Nova)

Lukrecie

Hodně slabý až primitivní film o ničem, chatrný scénář a kde že byla ta komedie?.... Jak tohle může mít 69%, nechápu. 🤔🧐 ()

Tirion

Možná bych tuhle "komedii" nepovažoval ani za komedii jako spíš za pohodovou story. Líbilo se mi, že to bylo civilně pojaté a nebyly tam zbytečné americké, evropanovi nicneříkající gagy. Zkrátka byla to opravdová pohodovka pro odreagování. Pohodové herecké obsazení, nic vlezlého. Moje spokojenost je vyjádřena 4*. ()

Bat55

Quaid, Grace a Johansson ma dostali, parádny rodinný filmík. Neviem, kam mám tento film zaradiť, pretože je to taký "normálny" film, čisto o vzťahoch medzi ľuďmi, o láske a o práci. Mňa to bavilo, možno aj vďaka sexy nádhernej Scarlett, ale aj tak je to žánrový nadpriemer. /75%/ ()

jajinka

Příjemná podívaná, což je poslední dobou na americké komedie co říci.. :-) Zajímavý příběh a možná i dobře, že to nemělo klasický happyend. Možná bych si v roli Dana dokázala lépe představit Mela Gibsona, ale asi je to jen věc názoru.. ()

RAiken

Taková krásná, inteligentní a pohodová oddechovka o tom, proč je svět a život v něm tak nádherné a pohodové místo. Lidská konfrontace dvou rozdílných postav s jiným žebříčkem hodnot lahodně hladí po duši, stejně jako pohodoví herci. Film je navíc taková sonda do světa přebírání firem a ukazuje jejich dopady na lidské osudy. Krásný a nehollywoodský závěr. ()

italka63

Velmi příjemný film se slušným obsazením-Dennis Quaid jako ředitel vydavatelstvi, který je ze své funkce na vrcholu kariéry sesazen mladým, ambiciozním Topherem Gracem, jeho dcera Scarlett Johansson, do které se Topher tak trochu zamiluje....film o pádu ,respektu, zmoudření, ale i pokoře a dravosti.O tom, jak lze i nelze manipulovat s lidmi, o tom, že i v pádu si lze zachovat svoji tvář a ještě zvládat rodinný život.Moc pěkné čtyři hvězdy. ()

rt12

Začátek mi přišel jako tuctovka. Ovšem postupem času to dostávalo grády a vyklubal se z toho velmi příjemný film. ()

Damiel

70 % - Takové nic proti ničemu, nadprůměrná komedie, která se celkem vyvarovala takového toho typického hollywoodského slizu, co z "příběhů ze života" dělá příběhy "očí zvedajících se v sloup" (těch divákových samozřejmě:-) ()

PogoJoe

Vkusně, výborně a pravdivě napsaná, pohodově natočená komedie s výbornými a sympatickými herci v čele s nádhernou Scarlett. ()

kajas

Celkem milý film, který mě ale začal bavit až po seznámení dvojice Grace - Johansson. Výborně to mezi nimi jiskří, to je ale vše, co mě na tolik chváleném díle zaujalo. ()

maverick10

Velice krasne natocena komedie s naprosto uzasnyma hercema, predevsim duo Quaid x Grace si zaslouzi velikou pochvalu. Hodne citlive byla do teto komedie vlozena ta milostna dejova linie, ktera k me radosti nedopadla happy-endem (ne ze bych nepral happyendum, ale v tomto pripade dala tomuto snimku vetsi rozmer) ()

Lopic

Velmi vtipná komedie. Topher Grace mi přijde jako docela slizák, ale jeho postava byla napsaná perfektně a z jeho konfrontace se stařešinou Denisem Quaidem vyplynulo mnoho vtipných situací. A konec byl na americký film velmi překvapivý. ()

Wormboy

Velmi prijemna a mimoriadne vystizne obsadena zalezitost, pri ktorej sa sice clovek nevala smiechom, ani neplace dojatim a ani nepocuva zivotne mudrosti, avsak sa ho dotkne neznym rozpravanim a normalne nevidanou kultivovanostou. ()