Osmadvacetiletý Gordon, který by rád pracoval v animovaném filmu, odjede z rodného Oregonu do Hollywoodu. Tam ho však zdvořile vyprovodí, takže mladý muž se musí vrátit domů. Gordonova otce (Rip Torn) to jen ujistí v přesvědčení, že jeho syn je k ničemu. Gord se však zakouká do půvabné lékařky Betty z nemocnice, která je momentálně upoutaná na vozík, protože si zlomila nohu. Když pak Gordonova rodina navštíví psychiatra, mladík doktorce zalže, že otec obtěžuje jeho mladšího bratra Fredyho, aniž by se zmínil, že Fredymu je pětadvacet. Tak vypukne boj mezi otcem, který chce, aby si Gord konečně našel práci a začal žít jako ostatní, a synem, který touží naplnit své sny. (oficiální text distributora)

Rimsy odpad!

Nechápu, jak na tohle může být tolik pozitivních komentářů... Půlka vtipů je naprosto trapných (či, co hůř, trapně okopírovaných, což už chce fakt kumšt) a půlka jsou naprosté odpornosti, u kterých nechápu, jak se někdo může smát. Pythoni, South Park a další ukázali, že z životních tragédií a vulgarity jde místy udělat perfektní sranda, ale tohle je prostě laciná SRAČKA. Ubohé, přízemní, bez dobrého nápadu. Nelogičnost chování jednotlivých postav v určitých situacích je do očí bijící, ale ne, větší kravinu to z tohohle opravdu udělat nemůže, stejně jako trapná snaha o rádoby vážnost v klasických hollywoodských citových scénách. Shrnuto a znechuceně roztrženo, žhavý kandidát na jeden z nejotřesnějších filmů, na který jsem se kdy měl tu smůlu podívat. ()

boni

Vůbec mi není cizí jakýkoli nekonvenční humor, dokážu ocenit i "sebedebilnější" komedii, ale tohle je prostě nijaký. Vtipné scény by se daly spočítat na prstech jedné ruky a jediné plus tohohle filmu je opravdu ulítlý Tom Green. Jinak ale nuda, nuda, šeď, šeď. Film se celou dobu drží křečovitě svojí šablony, která ale už od prvních minut jaksi nefunguje. Ale zase že by se to nedalo vidět, to určitě ne, čili není důvod dávat méně než dvě hvězdy. ()

GoreManiac

Absolutní hovadina mezi hovadinama. Megasra*ka, která vévdoí megasrač*ám. Pokud je tam humor, tak jen toho nejnižšího fekálního kalibru. Scénarista pravděpodobně prodělal lobotomii a Tom Green už přišel i o poslední záblesky rozumum- jinak by tenhle film asi nevzniknul. Jen ve vlastním zájmu doufám, že to Tom nemyslí vážně- potom bych totiž musem jít na psychiatrii- tuhle odpornosti mám totiž moc rád. Oprava- na psychiatrii už chodim, ale kvůli tomu filmu to neni..:-D ()

pe3czech

Napsal bych, že se divím, proč dostal tolik odpadů a tolik Zlatých malin. Ale není tomu tak. Osobně neznám dalšího člověka, jenž by z tohoto snímku byl nadšený tak jako já a vydržel se se mnou dívat déle než hodinu.Možná vám budu připadat jako úchyl, ale řvaní do stetoskopu, překusování pupečních šňur a olizování otevřených zlomenin mě přišly při prvním náhodném shlédnutí na Nově opravdu vtipné a vždy se úžasně odreaguju!! Chtěl bych být jako GORDIE! ()

Anderton

To by ma zaujímalo, či Green chápe, čo vlastne natočil. Či ten humor, ktorý nie je v pravom význame tohto slova vtipný, je zámerný, takže by sa jednalo o to, že sa smejeme na ňom preto, ako nie je vôbec vtipný, čím sa stáva vtipným. Možno je to veľký podvratný filozof, ktorého genialitu docenia až ďalšie generácie. Dúfam, že tá moja to už nedokáže. ()

• Snímek se umístil na 23. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)
  • Filmovanie bolo prerušené kvoli nahnevanému predávačovi hot-dogov, ktorý odmietol posunúť svoj vozík s miesta filmovania. Pohol sa až vtedy, keď mu bol vystavený šek na 2,000 dolárov (ktorý bol neskôr zrušený). (Flipper)