poster

Yeopgijeogin geunyeo

 • Jižní Korea

  엽기적인 그녀

 • Velká Británie

  My Sassy Girl

Romantický / Komedie / Drama

Jižní Korea, 2001, 124 min (Director's cut: 138 min)

Režie:

Jae-yong Kwak

Předloha:

Ho-sik Kim (kniha)

Scénář:

Jae-yong Kwak
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tombac
  *****

  Popravdě, já jsem nikdy nebyl na romantické komedie, natož ještě asijské. Britská Love Actually byla spíše výjimkou potvrzující pravidlo. Dokud jsem si jednoho dne ze zvědavosti nepořídil a nepustil MSG.. Už první minuty dávají tušit, že tento film bude neobyčejným zážitkem. Dvě hodiny sledujeme humorný, hřejivý a lehkou rukou natočený snímek o vztahu roztomilého ťunťy Gyeon-wooa a neodolatelně temperamentní dívky, která nejde pro nějakou tu ránu pěstí daleko. Hezké a velice, velice příjemné.. Jenže pak přijde EPILOG, poslední část filmu, z které mi spadla čelist až na podlahu a během které jsem se ze štěstí a dojetí doslova koupal v přívalu slz. Něco tak neskutečně krásného, emotivního a cituplného jsem do té doby nikdy neviděl. To se nedá ani slovy popsat, jak nádherným a příjemným šokem pro mne závěrečná epizoda a vlastně celý film byly. Pokud jste aspoň trochu romanticky založení, zaručeně tomuto fantastickému korejskému snímku podlehnete, nehledě na nějaké nesrovnalosti v ději a chování postav, jež filmu někteří vytýkají. MSG zůstane navždy v mém srdci a na pomyslném filmovém piedestalu jako vůbec můj nejmilejší film. NÁÁÁDHERA! 10/10!(17.10.2005)

 • DaViD´82
  ***

  Snímek své kvality rozhodně má, ale ohromně mu škodí rozdělení na tři části. Zatímco ta druhá spolu s epilogem dokáží alespoň zaujmout, tak první je nuda bez nápadu, zábavnosti a jako "bonusem" navíc i s nesympatickým hlavním hrdinou.(12.9.2006)

 • kitano
  ****

  Prvu polhodinku, mozno trochu dlhsie, som si pri pozerani tohoto snimku hovoril - "Hmm...celkom mila, ale obycajna romanticka komedia....do top 200 veru nepatri" .Avsak postupne, ani neviem ako, si ma film priputal k sebe a ja som prestal rozmyslat a len som sledoval. Ten neuveritelne roztomily humor, ten prijemne sa rozvijajuci pribeh......s minutami pribudal zaujem o dianie a aj sympatie k hlavnym hrdinom. A nakoniec....ANO, dostalo ma to a bol som prijemne ocareny. Mierne som sice predvidal zaver, ktory bol mozno malicko pretiahnuty a tak aj trochu ochladil predchadzajuce pocity, avsak nijak tragicky. Krasne, dojimave, prijemne a zabavne. (8/10 - Director's cut)(20.6.2007)

 • Dadel
  *****

  Při sledování filmů jako je tenhle člověk až lituje,že skutečný život je o něčem jiném. I got sunshine on a cloudy day...(9.11.2004)

 • Mr.Apache
  odpad!

  Viděl jsem pravda horší filmy. Jenom si teď nemůžu na žádný vzpomenout.(30.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace