poster

Yeopgijeogin geunyeo

 • Jižní Korea

  엽기적인 그녀

 • Velká Británie

  My Sassy Girl

Romantický / Komedie / Drama

Jižní Korea, 2001, 124 min (Director's cut: 138 min)

Režie:

Jae-yong Kwak

Předloha:

Ho-sik Kim (kniha)

Scénář:

Jae-yong Kwak

Kamera:

Sung-bok Kim
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  *****

  Taková dost divná romantická komedie a přesto perfektní, má sice přes dvě hodiny a to je teda pořádnej příděl, jenže jsem se ani na chvilku nenudil, což se mi u filmů podobnýho typu nestává. Herci ač jsem je nikdy neviděl, tak hráli skvěle a dokonce se dali i lehce poznat mezi ostaními, což se mi u asijských filmů, taky dost často nepodaří, takže hned bylo snažší se s postavami sžít a závěrečnej epilog je fakt skvělej, takže nakonec to těch 5* dá(1.1.2006)

 • genetique
  ****

  Film je dejovo rozdelený na tri časti a ja môžem aspoň jednotne ohodnotiť každú z nich. Takže 'prvá polka': vzťahová koverzácia na nízkej úrovni, z čoho sa ju snaží vytiahnuť trošku kvalitnejší nápad, škoda, že nerozvitý. - 65%. 'Druhá polka': svižnejšie, zábavnejšie, dejovo konečne viac rozvité a iskrivejšie. Možno konečne trošku viac typické. - 70%. A 'Epológ': Krátky, krásny, dojemný! - 90%. Herci sú inak v pohode a určite sa jedná o jeden z najzaujímavejších párov a ich jedinečných vzťahov vo filme. Škoda, že sa to tak netiahlo od začiatku. Výsledok - 75%.(18.10.2007)

 • novoten
  ****

  Kdo nemá příliš zkušeností s korejským filmem, třeba tak jako já, pro kterého kdysi byla My Sassy Girl vůbec prvním zážitkem podobného zeměpisného rázu, ten bude asi překvapený, co si právě Jae-young Kwak představuje jako romantickou komedii. Docela zmatený, ale upřímně krásný příběh, solidní várku gagů a nějakou tu malinkou nechutnost, ať to má říz. Spokojenost by byla ještě vyšší, kdyby ve filmu nebyla přítomná pro mě naprosto nepochopitelná pasáž v parku, která působí jako pěst na oko a hlavně nedává naprosto žádný smysl. A ano - závěr má pořádnou sílu, ale ani ne tak ten úplný jako spíš volání z hory na kopec a odjezd vlaku. 75%(11.2.2006)

 • Bebacek
  *

  Já prostě nemám ráda filmy o "děckách", co mají všecko, na co si vzpomenou, a ještě se chovají jako totální kreténi...(16.9.2007)

 • AngelAngie
  ***

  Tenhle kousek pro mě není zase taková bomba jak jsem čekala. Mnoha jihokorejským filmům jsem dala ještě lepší hodnocení. Je to krásný film, ale něco mi tam chybělo...(8.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace