poster

Leviathan

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 1989, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zlabus
  ***

  Krade se, kde se dá. Je v tom Vetřelec, Věc a samozřejmě i Propast (ačkoliv Leviathan šel do kin dříve, tak byl od počátku plánován jako parazit na Cameronově projektu). Škoda s tímhle tvůrčím týmem by se býval dal vytvořit podstatně lepší snímek. Takhle je to příjemně zábavné béčko se suprovým obsazením a jako ostatně vždy povedenou Cosmatovou režií. 65%(19.12.2010)

 • Korbitch
  ***

  Ultramix Propasti, Věci a Vetřelce nedosahuje mrazivé atmosféry ani jednoho snímku, postrádá pořádný spád a herecké výkony taky nejsou nijak oslnivé, ale spadá přesně do žánru, který mi sedí nejvíce a ještě ke všemu jsou to má zlatá osmdesátá :-)(2.3.2011)

 • Ruut
  **

  Parazit na Cameronově Propasti od tvurců Vetřelce a Věci. Čili narychlo spíchnutý blábol vytvořený za účelem se svést na slavnějším filmu a nahrabat si co nejvíc prašulí. A taky to podle toho vypadá. Něco pořádného se začne dít až zhruba po 60% filmu. Chybí gradace napětí. Pořádný záporák. I příšerka není nic moc. Celkem ucházející herci a slušný rozpočet už tuhle slátaninu nespasí.(3.5.2007)

 • dr.horrible
  ****

  "Don't fuck with mother nature!" Nestarnúca podmorská variácia na Votrelca (alebo vykrádačka??),s vynikajúcou klaustrofobickou atmosférou,precízne budovaným napätím a silnou béčkovou zostavou.Len tá príšera čo spočiatku vyzerá ako od Cronenberga,neskôr začne pôsobiť trochu humorne (ku koncu mi dokonca pripomenula votrelcov z Káčera Howarda).Hold,všetkého veľa škodí(19.2.2013)

 • Chupacabre
  *****

  Vážně slušnej film plný napětí-tyto filmy prostě miluju.(18.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace