poster

Leviathan

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 1989, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pepo
  ***

  Hybrid Votrelca, Veci a Priepasti ani zďaleka nedosahujúci kvalít žiadneho z nich, Ale aj tak slušná žánrovka 6/10(24.3.2015)

 • Chupacabre
  *****

  Vážně slušnej film plný napětí-tyto filmy prostě miluju.(18.11.2007)

 • oLí
  **

  4.5/10 Nemůžu se ubránit pocitu, že to mohlo být mnohem lepší. Režisér Ramba 2 na stoličce, RoboCop Weller, Plukovník Trautman Richard Crenna a mokrej bandita Stern před kamerou, specialní efekty Stana Winstona, hudba Jerryho Goldsmitha - to je přeci parádní sestava a potenciál pro dobrý film. Vetřelec byl ve vesmíru, Věc na arktidě, Leviathan se odehrává pod vodou. Velkou chybou je příliš dlouhý a nudný začátek a když se konečně začalo něco dít, tak film prakticky končil. No když se údajně mrtvej Stern začal pod peřinou hýbat, napětí se dostavilo - s ním i očekávání. Mírné zklamání, fakt to mělo na víc.(26.5.2007)

 • juta
  ***

  Film, který se snažil dát dohromady Věc, Vetřelce a kdoví co ještě. Ale žádný velký zázrak to nebyl. Bohužel potvůrka uvězněná v alkáči nedostala moc prostoru, moc často se před objektivem neukazovala, takže nemohla nahánět takovou hrůzu.(13.2.2015)

 • Faustka
  ****

  Ponor až na dno, atmoška vyšponovaná až na hladinu... Jasně; je to tunel monstróznější, že hloubš už jsou jen protinožci. Jenže když ta parta těžařů, byla příležitostně docela k popukání… A navíc taky ujíždím na vodce, takže vytáhlýho Sixpacka naprosto chápu. Taky bych si dala loka… Virům z Ruska totiž stoprocentně věřím, TY MAJÍ SÍLU!(4.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace