poster

Leviathan

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 1989, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BadoXXII
  *

  Maximálne nudný mix Votrelca, Veci, Muchy a Priepasti. Film je to nesmierne uťahaný, ukecaný a na akciu dôjde len v záverečnej 20-minútovke a aj to monštrum Stana Winstona v nej takmer vôbec nevidno. Veľký nepodarok.(11.3.2012)

 • Rakosnicek77
  ***

  Celkem průměrný horor, který na dobu svého vzniku diváka nemohl urazit. V té době podobná dílka vznikala jak na běžícím páse, vezoucí se na popularitě slavnějšího Vetřelce. Přesto je tento film, společně s Hlubinou hvězdou 6 to zdařilejší dílko, kde o napětí nouze rozhodně není. Láhev vodky, tajně propašovaná na palubu podmořské těžební stanice z útrob úmyslně torpédy potopeného křižníku Leviathan, způsobí posádce základny hodně komplikací a začíná boj o přežití...(3.12.2014)

 • Faustka
  ****

  Ponor až na dno, atmoška vyšponovaná až na hladinu... Jasně; je to tunel monstróznější, že hloubš už jsou jen protinožci. Jenže když ta parta těžařů, byla příležitostně docela k popukání… A navíc taky ujíždím na vodce, takže vytáhlýho Sixpacka naprosto chápu. Taky bych si dala loka… Virům z Ruska totiž stoprocentně věřím, TY MAJÍ SÍLU!(4.2.2011)

 • Shakers
  ***

  Béčkový sci-fi, ktorý vychádza s Scottového Votrelca, Carpenterovej Veci a s časti aj Cameronovej Priepasti. Nie je to zlé výprava a návrh podvodnej výskumnej stanice od Rona Cobba, ktorý pracoval napríklad na prvých dvoch Votrelcoch či Priepasti sú celkom fajn. Príšera na ktorej sa podieľal aj Alec Gilis a Tom Woodruff vo Winstonovom štúdiu tiež nie je najhoršie. Herci tiež stoja za to Robocop Peter Weller, Plukovník Johna Ramba Richard Crenna či sexi Amanda Pays dokážu film potiahnuť. Film moc nenudí, ma svižne tempo, fajn kulisy a dokáže zaujať aj béčkový príbehom, no aby sa s toho stal lepší film by musel mať Leviathan o dosť lepšiu atmosféru a aj hudbu legendárneho skladateľa Jerryho Goldsmitha. 65% - 3*(24.9.2013)

 • Korbitch
  ***

  Ultramix Propasti, Věci a Vetřelce nedosahuje mrazivé atmosféry ani jednoho snímku, postrádá pořádný spád a herecké výkony taky nejsou nijak oslnivé, ale spadá přesně do žánru, který mi sedí nejvíce a ještě ke všemu jsou to má zlatá osmdesátá :-)(2.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace