Fanaticky zamilován

Ein Mann für eine Saison

Fanaticky zamilovaný

Komedie / Romantický / Drama / Sportovní

USA / Německo, 2005, 100 min

Soundtrack Craig Armstrong: 1. Dirty Water - The Standells [2:49] ,2. Tessie - Dropkick Murphys [4:17] ,3. Who Killed Tangerine - Tears for Fears [5:34] ,4. Sooner or Later - Popium [4:43] ,5. Thinking About You - Ivy [4:15] ,6. Northern Sky - Nick Drake [3:45] ,7. My Heart is the Bums on the Street - Marah [2:21] ,8. Second Best - Steve Wynn [3:42] ,9. Whammer Jammer - J. Geils Band [2:46] ,10. Fascination - Human League [3:46] ,11. Dance Dance Dance - Chic [3:45] ,12. Moonshot Manny - Joe Pernice [3:44] ,13. As We Walk to Fenway - Jonathan Richman [1:44] ,14. Window Pane - Mad Larry [3:44] ,15. O Babe What Would You Say - Hurricane Smith [3:28],(11.5.2011)

"Je ve vnějším poli vlhká tráva?" Tak to je ta jediná správná otázka, když za vámi vyvolená statečně přeběhne při zápase MLB přes hřiště s udýchanými pořadateli v závěsu za svými kmitajícími nožičkami. Tedy pokud jste seriozní sportovní fanatik a právě se nejistě rozhodujete mezi láskou k ženě a láskou ke skupině propocených chlapů v dresech. Já jsem se přitom tedy pobavil poměrně slušně, ale fandou Red Sox jsem se nestal a ani záhadu obliby baseballu jsem opětovně nedokázal odhalit.(20.4.2016)

• castor

Nic víc, nic míň.. Komediální kuchyně bratří Farrellyů začíná nepříjemně hořknout. Pomalu, ale jistě se pohupují nad propastí filmového bahna. Servírují nám stále slabší kousky, s čímž ani stále stejně (rozuměj otravně) hrající Drew Barrymore nic nenadělá!! 50%(27.3.2009)

• MATADOR

Poblázněný fanoušek RedSox se zamiluje a zároveň nastávají patálie, co je mu přednější. Typická americká komedie, která má sice nějaký ten "potenciál" někoho donutit k smíchu, ale bohužel se tak tomu stane jen v pár okamžicích a to je na komedii opravdu málo. Konec mohl být typický - americký a odsunul bych tento film, do nejhorších hodnocení, jelikož je to prostě chuchvalec scén, které mají málo co společného a dohromady z toho je jen pouze ztráta času. Ale ten páteční večer, co to běželo v televizi je optimální. Komedie o fanouškovi RedSox, který se zamiluje a řeší celý film, co s tím.(28.3.2009)

Příjemná romantická komedie, která sice ničím nepřekvapí ale aspoň nenudí. Na bratry Ferrellyovi překvapivě mírná a milá komedie.(12.10.2007)