Dům voskových figurín

• USA House of Wax (více)

Víkend, který začíná jako jeden velký úlet, se pro partu šesti přátel stává hrůzným bojem o přežití. Z jejich cesty na každoroční největší fotbalové utkání univerzit se stává noční můra v okamžiku, kdy jsou Carly, Paige a jejich přátelé nuceni přespat v lese. Již tak stísněnou atmosféru ještě zhorší hádka s tajemným řidičem kamiónu, a Carly má co dělat, aby usmířila svého přítele Wadea s bratrem Nickem. Když se ráno vzbudí, zjistí, že jejich auto bylo někým záměrně znepojízdněno. Není se tedy co divit, že přijmou nabídku odvozu do města Ambrose, které je široko daleko jediným lidským sídlištěm. Když se dostanou na místo, okamžitě je upoutá největší atrakce – Trudyho muzeum voskových figurín, které je plné soch, jež vypadají jako živé. A zanedlouho přijdou na šokující důvod toho, co jim dává tak realistické vzezření. Jakmile přátelé odhalí temné tajemství města, začne je pronásledovat šílený zabiják a oni stojí na počátku krvavé bitvy o přežití. Skupina se musí probít z města a nebo se navždy stát součástí sbírky Domu voskových figurín ... (oficiální text distributora)

Jekyl

Jsem další, kdo rozšířil fanklub Elishy Cuthbert. 60% zasloužených, je to solidní remake. Neviděli jste mojí kameru? ()

Smashed

Tenhle film mě docela zvednul náladu. Podle zdejšího hodnocení jsem neočekávala moc a možná právě proto mě to příjemně překvapilo. Paris trochu toporná, ale zase žádní megatragédie... ()

draxxi

Strasna hromada nelogicnosti, ale dalo se to dokoukat. V pradle bych ale radsi videl tu druhou herecku, pokud bychom Paris nazyvali hereckou. Ale cert to vem, ma 11tileta dcera se bavila a bala... 31/3/2021 53% ()

Nataniel73

Absolútne špičkový akčný horor, ktorý som si zamiloval už veľmi dávno. Silne podhodnotený film na tejto databáze a absolútne nechápem hodnotenia typu dve hviezdy a menej. Buď to hodnotia ľudia, ktorí nemajú radi hororový žáner alebo ten film sprdli len na základe toho, že tam hrá Paris Hilton (tá mi tam osobne vôbec nevadila). Za najsilnejšie atribúty filmu považujem originálny námet, sympatickú súrodeneckú dvojicu hlavných hrdinov a ich racionálne správanie, sugestívnu atmosféru opusteného mesta uprostred ničoho, brutalitu s akou bratská dvojica zabíja teenage votrelcov, vynikajúci soundtrack a strhujúci záver v horiacom dome. Kto má rád horory typu Hory majú oči alebo Wrong Turn ten musí byť nadšený aj z House Of Wax. V mojom rebríčku sa jedná o jeden z piatich najlepších hororov a za plným hodnotením si absolútne stojím. 90% ()

Breaker

Už mě opravdu nebaví ty teen vyvražďovačky na jedno brdo, kde nic tu nic. Jediný fakt cool okamžik je zabití Paris Hilton ... která stejně předvádí sexy načančávání než hraní. ()

vodak

Nedokážete poznat kvalitní horor, nejspíš asi žijete Vymítačem ďábla kterej už nikoho nevyděsí a moderní horory nedoceníte. Jste hovnaři!!! ()

scr3am

Obrovské zklamání. Velice oslavovaná "velkolepá" závěrečná scéna mě absolutně nenadchla, ba naopak mě utvrdila v tom, že tento remake je absolutní s....a!!! Nemáte pocit, že právě tající vosk dost pálí a že by nebylo tak jednoduché se z něho dostat??? Dávám jednu hvězdičku za ušmiknutý prstík a jednu hvězdičku za charismatického Vincenta/Boa ()

Bow-Z

V rámci typu hororu mě film nezklamal. Obsahoval všechny klišé - blbou blondýnu, otevřenej konec, dost mrtvol, absurdní zjev hlavních zabijáků, schovávačku před tiše se pohybujícím pronásledovatelem, atd. Vizuelně docela zmáknutý, ale nic převratnýho. ()

John.Rebel

Na filmu šlo poznat, že více než prezentovat nadšení autorů z točení takového filmu, šlo hlavně o to, co nejvíce zajistit filmem komerční úspěch. Tím ovšem dané remake dost snížili, protože od obsazení a po scénář, včetně střihu a kamery bylo tak kýčovité a samé okopírované klišé, že film mohl zapůsobit jen na náctileté děti, co do kina chodí na všemožné, hlavně když můžou to spojit s randem, anebo stylovým cpaním se popkornu. Film mě přijde zbytečně moc dlouhý na vyvražďovačku, která nemá žádný nápad, kvalitní scénář a spád. Takto člověk se půlku filmu nudí a až kolem 45.minuty se začne trošku něco dít. Pak sice film nabere na otáčkách, no ale kdo už viděl nějaký ten slasher, opravdu ho nemůže dostat ani těch pár nápaditých krvavých scének (jeden malíček či smrt Paris fakt film nezachrání), ani "krvelační, děsíví" bráchové či voskové muzeum. Co mě dost zklamalo, skoro žádné lekačky a napětí, a když ano, člověk je už půl minuty čekal dopředu. Z herců mě zaujal "bratr Nick", škoda jen, že měl málo prostoru, byl tam asi jedinou postavou, co měla trošku glanc. K ostatním "výkonům" už tady napsalo plno lidí dost a dost, nebudu je opakovat, snad jen škoda, že Paris nebyla tou první, filmu by to prospělo :-). Celkově jde o film, který stačí vidět jednou, víc si na něj nevzpomenout a hlavně doufat, aby plánovaná dvojka se nakonec nenatočila. ()

Breeg

Jedna hvězdička za Elishu a její prst. Druhá hvězdička za drsného bratra Nicka. Třetí hvězdička za parádního rockera Vancenta a úžasný kill Paris Hilton, na který sem čekal celý film. A čtvrtá za užásný večerníček před spaním. ()

Nepl

Jedním slovem slabé... Pokud bych měl najít alespoň nějaká pozitiva, tak snad hezká příroda, zajímavé (voskové) modely a Elisha. Nebýt ní, tak jdu s hodnocením filmu ještě níže. ()

k.rakonos

První polovina filmu nebyla špatná, ale postupně se to změnilo trochu ve frašku. Ale na Elishu by se člověk koukal i déle:-) ()

dadiak22

Nadpriemerný horror so sprostou Paris Hilton. Práve kvôli nej dávam tomuto filmu nižšie hodnotenie. Pri málo scénach vo filme mi nabehla husia koža a už vôbec som nemal nutkanie vypnúť televízor z dôvodu že by som sa bál. ()

ronin zabak odpad!

Dědička obrovského impréria zde zahrála svoji životní roli a měla by se vrátit k bohémskému životu, večírkům a trapasům. ()

Dracula zase trochu jinak

Dracula zase trochu jinak