Celestinské proroctví

Celestínske proroctvo

Dobrodružný

USA, 2006, 99 min

• F.man

Neskutečná kravina, která selhává snad na všech frontách filmového umění. K žánru filmu bych přidal Komedie, protože jsem se nasmál více než u 95% komedií a proto také ta jedna *.(20.4.2008)

• tahit

Na Celestinské proroctví jsem se těšil, až to uvidím, tajemný duchovní příběh a dotknout se skrytých, nevysvětlených myšlenek a úvah o životě a civilizaci. Jednou z věci, která mě na filmu přitahovala, byla hlavně knižní předloha, bohužel mě to zklamalo, nejslabší místo celého filmového zpracování je scénář. To Armand Mastroianni bohužel promarnil velkou šanci, jak natočit skvělý film, úplně ignoroval duchovní odkaz knihy.(29.8.2007)

• LordSnape

Jürgen Prochnow měl pravdu. Svět tvoříme my lidé, ne božská energie a proto musíme začít vždy u sebe.(6.7.2016)

• ilemas

Hrozné zpracování snad dobré knihy, kterou si hned musím přečíst. Konec mě naprosto dorazil. Jediné co je na filmu dobré jsou pěkné záběry neskutečně krásné peruánské přírody, jinak je to paskvil.(23.10.2011)

• Ilicka

Podivný a opravdu špatný film s "nenápadně" zamaskovaným náboženským podtextem, se spoustou blábolů o energii a jednotě a lásce.(5.10.2011)