Rock and rollová hvězda Jason (Chris Carmack) přijíždí do prázdninového letoviska, kde Jenny (Amanda Bynes) pracuje na letní brigádě. Při plavbě výletní lodí přepadne Jason přes palubu, Jenny ho zachrání a společně se na člunu doplaví na „opuštěný ostrov“. Pravdu, že jsou vlastně jen co by kamenem dohodil od jejich letoviska, se zamilovaná dívka snaží utajit, aby mohla být se svým idolem o samotě. (oficiální text distributora)

Ridick odpad!

stokarina o poblaznenom dievcati buchnuteho do slavneho spevaka, kt. ani vlastne nevie spievat. bynesova je druhotriedna herecka, kt. patri do takychto sraciek a najviac vas nasere svojim pisklavym hlasom alebo jej ksichtenim. no proste bleee. film obsahuje cely rad trapnych scen bez pointy a takym happy endom, ze az do placu vam pojde. proste toto uz nie je ani pre nastrocne naivky. toto je odporny sekrement. ()

FilmFan24

"Ztroskotaná láska" je nenáročnou romantickou komedií od režiséra Randala Kleisera, který má na svědomí dneska už kultovní muzikálový hit "Pomáda" a je určená převážně pro -náctileté dívčiny, pro které bude dozajista mnohem lepší volbou než rádobyparodie jako "Děsnej doják", "Velkej biják", "Ať žije Sparta" či nedej bože "Disaster Movie"! ()

balba

Romantická letní komedie má vše , co má mít.Herecké výkony jsou celkem uspokojivé.Komedie , která je převážně určená pro -náctileté. ()

Martin741

Povodne kvalitny scenar pochovava slaba rezia Randal Kleisera, retardovane rozhovory a slabe herecke vykony, z ktorych ako jedina dokaze zaujat snad len Amanda Bynes. Ale aj ona podala len priemerny vykon : 22 % ()

Elyssea

Bože to byla blbost. Vždyť já se u sledování téhle komedie cítila trapně i za hlavní hrdinku. Zpěvák byl slizoun a Jonathan by si měl zredukovat obočí. O tom, jak je to předvídatelné nemluvím. ()

carly

Blee Lagoon meets Nothing Hill. od tohto filmu som neočakávala veľa. a aj tak ma sklamal. lebo už po 3 minútach som pochopila, že bude o niečom úplne inom ako som predpokladala. a to ja tak ľahko neodpúšťam.keby to bolo aspoň zábavné, tak nepoviem, ale väčšina scén bola na hranici trápnosti. Amanda si tu strihla svoju typickú rolu. Jonathan Bennett bol milý-zlatý a všetko, ale aj tak som mu práve nefandila. ako tak to zachraňovali Chris Carmack a Alfonso Ribeiro. efekty to malo snáď ešte horšie ako filmy z Hallmarku a jediných pár scén, ktoré sa mi ako tak páčili boli tie, v ktorých vykrádali Blue Lagoon. ()

Fallen_One

Zas tak zlý to nebylo, jen mně klasicky naštval předvídatelný happy end. Průměr, nízké hodnocení si myslím tenhle film tolik nezaslouží. ()

Andre3000

Úlet a to naprostej. Je to paradie na všechny podobné rádoby holčičkovké příběhy, pro puberťáky. Počkat, něco tady nehraje............aha, ona to není parodie!!!! Takže viděl jsem při přepínání mezi fotbalem jen pár scének, ale hned mě to zaujalo. Celý film byl naprosto kýčový, předvádatelný a neuvěřitelně trapný. Amanda Byrnes semi kdy si líbila, teď se mi ale hodně zprotivila, na co si to jako hrála? Vlastně sem se musel smát u každé scény jak je trapná až do nebes, všechno tam bylo tak umělé hlavní hrdina rádoby zpěváček? Je mi z něj nablití. ()

Juto

Film je dobre natočený a režírovaný a herecké obsadenie bolo skvelé! Film sa neberie vážne a to mi vyhovovalo. 5/10 ()

otík

Těžce naivní a hloupá pseudoromantická komedie bez humoru a lásky o dívce, která tak miluje vymaštěného rockera, že když s ním ztroskotá na části ostrova, namluví mu, že jsou na opuštěném ostrově bez lidí a snaží se ho získat na svou stranu. Ke konci pár morálních ponaučení a já můžu konstatovat, že jsem už dlouho tak hloupě nepromarnil čas u tv. Hudba: Stewart Copeland ()

Radiq odpad!

Hrozná kokotina pro puberťačky, která neoplývá ničím, kromě dementní puberťácké romance s trapnejma postavama, bez jakyhokoliv kouska vtipu. No prostě hotovej trest pro kluky, kteři by na tohle měli koukat s puberťačkama, ktery chcou sbalit nebo voject... Ale myslim, že puberťačky, ktery by na tohle čuměly, by jim stejně nedaly, protože musijou byt uplně blby. A nebo by jim daly, protože musijou byt uplně blby... ()

Jaňo

Slabulinká teenege komédia s dejom tak zaujímavím, že je výborným uspávadlom. Môžno to kategóriu deciek bez občianského pobaví, no keďže je som právoplatným občanom už dosť dlho, hodnotím ako hodnotím. Základná pointa je spomenutá už v úvodných piatich minútach filmu, takže ak ste si svoj preukaz už vyzdvihli, choďte si radšej niekde sadnúť a nemárnite čas týmto "filmom". Ja som mal smolu... ()

lucieK odpad!

Popisovat příšerný děj, zápletku a všechno co se tohoto filmu týkalo by bylo celkem zbytečné, vše bylo hrozné. Trapností se mi chtělo místy až brečet. Amanda Bynes by se mohla domluvit s Miley Cyrus a vytvořit nějakou show, na dětských piškotekách by měly holky určitě úspěch. ()