Rock and rollová hvězda Jason (Chris Carmack) přijíždí do prázdninového letoviska, kde Jenny (Amanda Bynes) pracuje na letní brigádě. Při plavbě výletní lodí přepadne Jason přes palubu, Jenny ho zachrání a společně se na člunu doplaví na „opuštěný ostrov“. Pravdu, že jsou vlastně jen co by kamenem dohodil od jejich letoviska, se zamilovaná dívka snaží utajit, aby mohla být se svým idolem o samotě. (oficiální text distributora)

Scharra

Další z mnoha hloupoučkých filmů cílených na pubertální publikum, který má velice nepravděpodobný a o to více (budu se opakovat, ale je to tak) hloupý děj. V tomto případě se jedná o motiv ztroskotání jedné dívčiny na opuštěném ostrově (který není zas tak opuštěný jak se zdá) se svým slavným idolem. Film plný klišé s koncem hodně utaženým za vlasy. Jedna hvězda je za pěknou přírodu ()

John80

Romantická komédia o Tom , čo všetko urobí fanúšička jedného speváka preto,aby sa k nemu dostala bližšie 2* ()

KdG

Nic moc film, netušim co tam mělo bý z prvku dobrodružné, vtipné to také moc nebylo, i když asi 3x jsem se zasmál. No a romantiky tam taky moc nebylo. Amanda Bynes mě moc nepřitahuje takže ani koukat pořádně na co nebylo. Jediné pozitívum je, že to nebylo ani moc dlouhé. (taky co s tak jednoduchým scénářem delšího natočit že ?) ()

fridge

Viděl jsem z tohoto filmu 10 minut, a to právě těch 10 minut, kdy Amanda Byrnes zjistí, že nejsou na pustém ostrově. Sloupávání nálepky Chiquita z banánů a rozdělávání ohně ťukáním kameny o sebe působilo perfektně. Jako delší pokoukání si to představit ale nedokážu. ()

dogma97

Nepochopitelně podhodnocená komedie, která má nadhled, svižné tempo a živelnou Amandu Bynes s fascinující mimikou. ()

Marrianna

Středeční nuda a k tomu večer, jít někam nemá cenu, brzy ráno vstávám. A tak jsem já pitomá pustila naši tolik "milovanou" komerční TV, kde zrovna dávali tohle něco. No vydržela jsem do první reklamy, čili asi patnáct minut. Tak asi tolik jsem ochotna zdělit. ()

Mercilonka

Nápad mi připadá velmi originální, některé hlášky jsou vtipné, ale to je tak vše. Amanda hraje vesměs v průměrných komediích, takže jsem rozhodně víc nečekala. Možná, kdyby vybrali jiné herce (ten zpěvák nebo ta samozvaná francouzka mě skutečně vytáčeli), tak film mohl být lepší. Upřímně si myslím, že nejvíc do kytek poslala film scéna u konce, kde je Jason s Jenny a ostatními členy kapely a snaží se ji přemluvit, aby hrála podle jejich scénáře. Ten okamžik, kdy tam vrazí Jennin nejlepší kámoš a má proslov... Jdu blejt, velebnosti. To si mohli odpustit, protože ta scéna byla naprosto zbytečná, odporná a taaaak laciná. ()

Vera2613

Tento film som mala veľmi rada. Ako desaťročná. Amandu som mala tiež veľmi rada a je mi ľúto, že skončila tak ako skončila. Každopádne dávam tomu najmä z nostalgie 3 hviezdy. ()

bigbadboy odpad!

Tak podobnou srágoru už sem dlouho neviděl... není absolutně nic co pochválit... prostě nenajdu klad ať dělám co dělám... člověk se směje od začátku do konce trapnosti, marnosti a snaze o film... to je opravdu vhodný jen a jen na NOVU. Neděkujem, vypadněte. Amanda... favoritka pětiletých ()

Ygan

Vrcholná scéna je, když si mladík realisticky zvrtne kotník a sedne si, rádoby hezká Amanda mu řekne 'nikam nechoď a vydává se hledat pomoc jakože do pralesa, načež začne hrát ten nejtuctovější dívčí pop. Moje sestra (oblíbené filmy: Protivný sprostý holky, Žába k zulíbání) po desíti minutách řekla, že je to nekoukatelné a odešla. Potřebuje tohle ještě nějaký komentář? 0,5* za nechtěnou vtipnost, v tom tyhle filmy šlapou na paty filmům Eda Wooda, to zas jo. Jen škoda, že to není černobílé. Vrcholná debilita všech zúčastněních a pro diváky jen k tomu trochu jinému druhu pobavení. ()

SKA

Bylo tam pár dobrých vtipů, ale pro mě moc romantiky najednou. Na Amandu Bynes se hezky kouká, ale to nezachrání celkový dojem z filmu 41%. ()

Via

Dívat se na to dalo - ale berte to jako oddechovku a určitě ne něco, kde poberete hluboké myšlenky... Ne vždy je přátelství jen přátelství... tak bacha a oči otevřené... ;) ()