Rock and rollová hvězda Jason (Chris Carmack) přijíždí do prázdninového letoviska, kde Jenny (Amanda Bynes) pracuje na letní brigádě. Při plavbě výletní lodí přepadne Jason přes palubu, Jenny ho zachrání a společně se na člunu doplaví na „opuštěný ostrov“. Pravdu, že jsou vlastně jen co by kamenem dohodil od jejich letoviska, se zamilovaná dívka snaží utajit, aby mohla být se svým idolem o samotě. (oficiální text distributora)

Pavlík

18. 03. 2018 (84.); to je snímek pro jinou kategorii diváka než je má osoba, ale i takové díla jsem schopen vzhlédnourt ()

Castorr

Tato komedie (jestli se to tak dá říct) je hodně podpůrměrná, bez nápadu, bez lepších vtipných scén a konec je jasný už od začátku. Bohůžel to nezachraňujě ani mladá kráska Bynes. To co předvedla v Sydney White se tady neopakuje. slabé 2 * ()

dopita

Blbina pro desetiletý holky. Koukat se na to s jistým sebezapřením dalo, i když po pár minutách jsem chtěl od telky zdrhnout. To jak Amanda Bynesová křepčila na tom zoufale trapným koncertu, to teda byla síla. Po pár minutách bylo jasný jak to dopadne, takže záleželo na tom jak to je natočený. Celkem blbě. Jediný na co se dalo dívat byly exteriéry. ()

iampatrik

35% To největší "příběhové" romantické klišé, necharakterní postavy, od první sekundy béčková kravina. Přesto jsem se na tohle během pár let dokázal podívat v TV, takže si to ty slabé dvě hvězdy "zaslouší". ()

Jespi odpad!

Film pro 14. leté pipiny honíci si frndu nad sladkým výrazem namake-upovaných modrookých análomilců. Požitek z filmu bych přirovnal k pojídání koktejlu z výtrusů krav z Adršpašských skal. Scénář měl hodnotu posmrkaného toaletního papíru z podpaží batmana a filmová zápletka měla hloubku asi jako bezdomovec do kapsy. Nečekaný zvrat byl tak mocný, že by ho nepřekonal ani přílet ještěrů, kteří by systematicky začali očipovávat celou rohlíkovou planetu s marmeládou. Nakonec si dejme závěrečnou scénu plnou vyznání, kde všichni stojíme jak stonek bambusu a čumíme na dva kretény vyznávající si lásku, nakonec si všichni zatančeme na pláži jak největší pošuci z Disneyho telenovely. Nesmylsný komentář ? Jako celý ten film. 1% za hezký ostrov. ()

NickBrychova odpad!

Amandu opravdu nesnáším, a tímto filmem mi to jenom potvrdila. V každé scéně mám chuť vlítnout do obrazovky a vlepit ji facku. Naprosto laciný film podle šablony typické "romantické komedie" pro teenagery. ()

suzanne1997

Nebudu začínat tím, co se mi nelíbilo, protože to bych tady byla ještě do rána, tenhle film měl dobrý námět, na druhou stranu, ale velmi nudně zpracovaný, tenhle film šlo přeskakovat, dopředu jsem věděla, že se dají dohromady, jako ostatně vždycky u filmů tohoto žánru. Marně hledám nějaké světlé místo u tohoto filmu, ale ne, nenacházím jej. Byl opravdu hrozný, řekla bych, že jeden z nejvíce nudných a špatně zpracovaných, které jsem kdy viděla. Tenhle film opravdu nedoporučuji a myslím si, že to byly zbytečně vyhozené peníze, které někdo investoval do natáčení. Jediný světlý bod, který tomu dodává malou špetku energie je Amanda Bynes, která svou roli ztvárnila dobře, ale příliš se k této postavě nehodila. ()

Reverger odpad!

Neměl bych se sice vyjadřovat úplně ke všemu, ale to je tak, když se vážně nudíte, jen se válíte a přepínáte televizi. Tak si řeknete, že to zkusíte. A film skončí a jste jako po lobotomii. Ne, vážně něco takhle hloupýho, nestálo ani v nejmenším za to, abych u toho vydržel, ale stalo se a tři hodiny, po skončení, jsem si snažil vyndat pletací jehlici z ucha. Což bylo od dost příjemnější než tohle sledovat. ()

mira007

Je to sice tuctová americká teen komedie, ale mně se líbil ten motiv trojky na opuštěném ostrově, kde ty dvě vědí, že to až tak opuštěný ostrov není. Amanda Bynes kdysi vypadala na budoucí megagvězdu, ale pak se ze dne na den  její kariéra zasekla na nulu. Každej asi neusene tu děsně velkou hollywoodskou slávu. ()

lucinkapes

Prumerna podivana, ktera sice nenudila, ale v porovnani s jinymi filmy podobneho zanru je nekde uprostred zebricku hodnoceni. Co ta holka chce, kde Amanda take hrala se povedla lepe. ()

Deywid odpad!

Príšerné...nevtipné, neromantické (čo je teda na film s popisom "romantická komédia" dosť zlé), nudné, blbé....Amanda Bynes (ktorá mi tak učarovala v Hairspray) je v tomto filme doslova neznesiteľná a zbytok hereckého ambasámblu je na tom podobne....Ja sa len obdivujem, že som to vydržal dopozerať dokonca...holt, som silná nátura :) ()

Lilloos

Každý občas potřebuje něco nenáročného s přiblblým humorem, který na mě díky milému přehrávání fungoval skvěle. A při scénách s bandou managerů nebo při přetahování o rockového idola jsem se vážně řehtala. Jen to závěrečné drámo si mohli tvůrci odpustit. ()

Lúca

Jeden z nejhorších romantických filmů, co jsem kdy viděla. Naprosto béčkový příběh dodělaný hrůzu nahánějící scény v "moři" - akvárko bylo více než zřetelné. ()