Rock and rollová hvězda Jason (Chris Carmack) přijíždí do prázdninového letoviska, kde Jenny (Amanda Bynes) pracuje na letní brigádě. Při plavbě výletní lodí přepadne Jason přes palubu, Jenny ho zachrání a společně se na člunu doplaví na „opuštěný ostrov“. Pravdu, že jsou vlastně jen co by kamenem dohodil od jejich letoviska, se zamilovaná dívka snaží utajit, aby mohla být se svým idolem o samotě. (oficiální text distributora)

megajalec

kam som sa to dostal...Celý film som nechápavo krútil nechápavo hlavou. Jedna za aký-taký nápad a za to, že tam behajú holky len v plavkách :) ()

gpx odpad!

Kravina pro 12tileté holčičky. Btw. přečtěte si životní motto herečky Amandy Bynes a zasmějete se víc než během celého filmu. ()

Bitrklaa

Odpočinková blbost, nic víc. Docela originální námět, ale chvílema dost trapný. Ale čekat nejaký umění od takovyhleho snímku je hloupost. 2 hvězdy. Protože existujou podobný blbiny, který jsou ještě mnohem horší. ()

EddieIron

Samozřejmě žádný zázrak, ale taky ne úplně malér. Zkrátka komedie na jedno zkouknutí s velmi sympatickou Amandou jako bonusem. ()

alisek87 odpad!

Je mi líto, že musím dát toto hodnocení, ale víc jak čtvrt hodiny jsem se nevydržela koukat. Už i to mě přesvědčilo, že to bude ztráta času. ()

LordMalak

Jistě, scénář průhledný, roková hvězda nesympatická a tak dále. Ale víte co? Mě to nevadí. Amanda Bynes je mi sympatická a tak prostě nemůžu jinak.:-) ()

Gabra

Jen málokdy nepřeji hlavní hrdince romantického filmu úspěch. A právě tady jde o jeden z případů. Nepříjemná a protivná Amanda Bynes by zasloužila pár facek. Za občasný vtip, nad kterým jsem se usmála (už nevím, zda mi to přišlo vtipné nebo trapné) dávám hvězdičku. Pro děti snad fajn oddechovka (která ale nejde příkladem!), pro dospělé shluk blbých scén. ()

lapatata

Opravdu nebetyčná kravina s několika povedenými vtipy. Kdyby aspoň ten příběh nebyl tak notoricky předvídatelný.... ()

Krystofore

Film celkem o ničem. Nemám žádnej zvláštní důvod, ale jsem na tuhle holku nějak alergická, sotva jí vidím, tak mi naskáčou pupínky. Na jednu stranu je stejná jako milióny jinejch blondýn a na druhou má v ksichtě něco, co mi otvírá kudlu :o) ()

Cristiena

Jako parodie dobré, pokud je to bráno vážně, tak opravdu děsivé.Plytké, nicneříkající, hloupé dialogy, přehrávající herci, trapné situace, absolutní absence jakéhokoli náznaku humoru, neoriginálnost - už od prvních pěti minut musí být divákovi jasné, s kým Jenny skončí... ()

Fareo

Okolní příroda je tak jediné, co vás z tohoto filmu zaujme. Jednu hvězdu dávám za ni, druhou za komediální zpracování filmu. ()

sun.eagle odpad!

Nevím jak tady admini mažou sprosté a nevhodné komentáře, nebudu to zjištovat. ....Řeknu to jinak - tohle by měli kantoři filmových akademií pouštět svým studentům jako odstrašující případ a memento. ()

Dufresne

Ruka se mi třepala a skutečně ta jednička je z milosti. Vlastně nemá cenu něco psát vše už bylo napsáno. Prostě škoda toho filmového materiálu na který to bylo zaznamenáno. Žádné emoce žádná zábava smích a ani překvapení nic..... ()

Michalinkaa

Amanda Bynes nepatří k mejm oblibenejm herečkám, ale v některých filmech mi nevadí. Tohle ale určitě není ten případ, tohle je opravdu opravdu kravina na entou.. Ne, není to ani komedie pro náctileté, tohle se nemůže nikomu líbit. Nic tam nefunguje, námět je příšernej a cely je to ztráta času. ()

Jerkie

Ne, prostě ne. Možná se jednou podíváte. Dobré leda tak na to, pokud opravdu umíráte nudou a už ležíte na smrtelné posteli, pak možná. Ale jinak pravdu už víckrát ne, není mi už deset, abych se nad takto bezduchým příběhem rozplývala.. ()