Řada erotických minipříběhů natočená na motivy povídek a bajek známých spisovatelů (La Fontaine, Boccaccio). (claudel)

imados

K tomuto dílku nelze přistupovat s nějakým uměleckým očekáváním, je to obyčejný erotický film, akorát je pro nás Čechy a Slováky trochu zvláštní přítomností slavných českých a slovenských herců a exteriéry bučovického, slavkovského zámku a strážnického skanzenu. A snad to nebude znít přilíš patriotsky, ale myslím si, že povídky, kde hráli "naši" patřili k těm lepším spolu s povídkou o dívce s ocáskem, ta byla až roztomilá, jen nechápu, jak přišli na to, aby byla podbarvena Morriconeho hudbou. Zuzana Fialová byla nejlepší a nejhezčí, za ni hvězdičku navíc :-) ()

Martinius odpad!

chvilu som uvazoval, ci si tento "film" zasluzi aspon jednu hviezdicku, napokon som sa rozhodol nemilosrdnejsie. daju sa v nom vsak najst iste velmi specificke pozitiva. po prve tu najdete prirodzene nefalsovane nahe zenske tela (niektore mimoriadne pekne) bez silikonu, umelych nechtov, botoxu, tetovani, piercingov a dalsej hnusnej chemie si slabomyselnych doplnkov. po druhe tu zaplesa kazde voyerske srdce, kedze si budete moct obzriet celebritky ako sabinu laurinovu, katku brychtovu, marketu hrubesovu alebo tatianu kukiskovu tak, ako ich priroda stvorila - od bobra az po bradavky (obzvlast na sabinu laurinovu sa diva dost dobre). cize po tejto stranke ma toto softporno jedinecnu dokumentaristicku hodnotu nahoty ceskych a slovenskych hercov z prvej polovice 90. rokov. zvysok je vsak - nametom pocnuc a snahou o vytvorenie deja konciac - neskonale trapna somarina, z ktorej hrozi akutny sedy zakal. film je teda odpad "light", kuriozita vhodna na demonstrativne ucely alebo pobavenie navstev. PS: nemozem si pomoct, ale fialovu, studenkovu a brozovu som nikde nevidel... ()

Flaxik

Tak jsem se těšil, že si prohlédnu (čistě ze studijních důvodů!) hrudníky některých českých a slovenských selebrit (kříženec selete a brita?), ovšem netušil jsem, jaká to bude útrpná nuda a často jsem děkoval výrobcům domácí elektroniky za tlačítko ffwd. Za občasný povedený záběr na mléčnou žlázu dávám ze soucitu jednu hvězdu, příště si ale radši pustím normální porno. ()

Arsenal83 odpad!

Erotika a herecké výkony na úrovni Bud bindi, ale aspoň sa tí naši "umelci" v plnej kráse ukázali, že jednak sú ochotní za 5 korún ukazovať od ritnej diery všetko smerom dopredu, ale tiež že Gilette nie je pre muža to najlepšie, pretože tú z tých filckárov nebol oholený že vôbec nikto. ()

Drom

Jejda jejda, to je mi ale veledílo. Pamatoval jsem si z dob vysílání v televizi jen příběh se Sabinou Laurinovou, ale teď po opětovném shlédnutí myslím, že to tak bylo jedině dobře. Tak neuvěřitelnou hovadinu člověk jen tak nevidí. Vypravěč/ka nejen že mluví i za všechny účinkující, ale podání je otřesné. Zní to skoro jako pohádka o Pepínovi šulínovi a Aničce pičce, obsah všech komentářů je děsný. Jedna hvězdička za to, že si člověk okoukne hezká těla českých a slovenských hereček, navíc tak, jak vypadala před dvaceti lety. Jinak naprostý odpad, záběry na mrtvýho švába o stejné stopáži považuju za smysluplnější projekt. ()

• Podle pozdějších vyjádření herců a hereček si v počátku 90. let pořádně neuvědomili, o jak moc erotický TV film půjde, a navíc prý dostali slib, že se nikdy nebude vysílat v Čechách ani na Slovensku. Časem byl ale uveden na Nově i Markíze. (hippyman)
  • Herci vraj dostali na tie časy kráľovský honorár – každý po 20 000 korún. (Raccoon.city)
  • Katarína Brychtová v roku 2009 k svojej účasti vo filme: "Prosím vás, veď to bolo pred 15 rokmi! A celý filmík trvá asi 4 minúty. No nemám s tým problém. Deťom som to vysvetlila a dnes by som to už určite nerobila." (Arsenal83)