Když je lodní svářeč a amatérský boxer Jake Huard přijat na námořní akademii v Annapolis, věří, že se mu splnil jeho sen. Jakea čeká náročné studium i řada obtížných zkoušek, přesto věří, že uspěje. Večer před odjezdem se seznámí v baru s půvabnou Ali, po nástupu na akademii s překvapením zjišťuje, že dívka je jeho velící důstojnicí. Jake je zvyklý na fyzickou zátěž, tvrdé kondiční tréninky mu problémy nedělají. Má ale potíže s matematikou, navigací, a především s respektováním autorit. Často pak doplácí na svou zbrklost a svéhlavost, a když se rozhodne utkat v boxerském ringu s velícím důstojníkem Colem, dostane pořádný výprask. Díky Coleovi se jeho studium na akademii mění v těžký boj. Jake by nejraději s akademií sekl a vrátil se k práci v loděnici, zároveň ale chce svému otci dokázat, že je schopný dosáhnout svých cílů. (Nova Cinema)

AngiS

Nemyslím. Prostě jen hodnotím. Mám ráda ilmy, co "odsejpaj" a nejsou nudný. A tohle mě zatraceně bavilo. Franco + Wahlberg.. Netřeba dalších slov. ()

VIPerson

Jednohubka...Brian Tyler skvělej a Jordana Brewster jako můj sexy symbol...jinak neobjektivní hodnocení dejte si tomu dvě nebo tři..ale mě to celkem káplo do noty:) ()

Ondis

Tak to jsem opravdu nečekal. Super drama z námořní akademie, které mě neuvěřitelně bavilo. Tvrdí chlapi, pěkná Jordana, tradiční šikana nováčků. Tomuhle snímku v žádném případě nesedí 70%, proto dávám 5*...ne čistých:-) ()

lucijelucije

Annapolis..taková filmová hitovka, kde dobré vítězí nad zlém, kde stateční dokáží porazit silnější, kde přátelství je hnací motor k úspěchu. Láska nechybí, humor nechybí, slzy nechybí. Taková tuctovka, co vám udělá radost. ()

1945

Film, který je až neuvěřitelně prolezlý skrz naskrz americkým klišé. Ani ta Jordana nijak neexceluje :-D ()

sona123

Americká pompézní podívaná do "zákulisí" am. námořnictva. Tymolinové úsměvy, párkrát bububu, velmi snadno předvídatelná dějová linka, žádné napětí, klišé na klišé. Ehm - proč na ČSFD takové ovace? ()

lareinna

Zo začiatku som bola odhodlaná dať aj 4*, nakoľko mám v láske takéto "motivačné" filmy, ale nepresvedčilo ma to veľmi. Emocionálne slabé, romantická zápletka veľmi o ničom, navyše nemám rada box, ale v celku ako liek na nudu to bolo fajn. ()

mira007

Sportovní, armádní, romantický film ve formě americké limonády s cukroušem Francem. Jako jednohubka to nebylo špatný, ale nic co si zapamatuju víc než že si zapamatuju herecký obsazení v čele kdesevzaltusevzal Donnie Wahlberg. PS: Trailer mně nalákal na shlédnutí tohoto filmu s drobnými vadami - záběry z traileru jsem vůbec nenašel ve filmu. ()

Hepy13

Annapolis je jednoduchý ale za to dobře koukatelný snímek, hlavně protože se pořád ve filmu něco děje. Trénink, box, škola, zase trénink, buzerace...prostě dril dril dril. Justin Lin si vypůjčil své dva oblíbené herce ze série Rychle a zběsile. Tyrese Gibsona a Jordanu Brewster, a i to byl ten důvod proč jsem do tohoto filmu z námořní akademie šel. A i když je zde v pouze v modrých barvách, líbil se mi moc. Více jak leckterej ''červenej'' film. ()

Jeremiah

Síla člověka se pozná v síle jeho odhodlání. Proto jsou lidé i přes svoje jinak zjevné nedostatky, především fyzické a schopnostní, v přírodě dominujícím druhem. Tento film, který je jinak bohužel ukázkou přípravy do americké vojenské mašinérie, toto vše dokládá na příkladech posluchačů Huarda a Nancyho. Povedený film, kterému dominují herecké výkony hlavních přestavitelů a kvalitní boxerské zápasy. P.S. Jordana Brewster jako vždy okouzlující. ()

zabro

Tento pribeh by se dal zasadit do jakehokoli prostredi.Ale neni zarukou ze by to bylo podane timto zajimavym stylem. Sice se behem filmu vyskytne par kycovitych scen,kdyby ten film tocil nekdo jiny tak by tam tech kycovitych scen mohlo byt mnohem vice a to by celkovemu dojmu z filmu uskodilo. ()

P.J.2

Neprávem nedoceněný film. Drama, které má atmosféru, napětí i klasický příběh vítězství. Lin netočí logické filmy ale zábavné a o to jde především. Tyrese ve své bezpochyby nejlepší roli. ()

SidneyP

Pěkné sportovní drama, které je akorát šiknuté na nějaký ten večer u telky... Korunku tomu dodává krásná Jordana Brewster :-) 80%. ()

Evander

Annapolis mě velmi mile překvapil. Trefil se mi zároveň do nálady i vkusu. Bavil mě celý příběh, který není složitý, ale má příjemnou gradaci a je i relativně uvěřitelný. Třešničkou na dortu je pak překrásná Jordana Brewster, na kterou je nejen v uniformě radost pohledět. 71% ()

LANSA

Má to silnější i slabší chvíle, v některejch momentech se určitě dalo vytěžit víc z nevraživosti mezi Howardem a poručíkem. Jediná věc, která mě tam ale neskutečně srala byla účast Jordany Brewster!!!!Tahle ta frnda mi tam seděla jak pěst na oko, at už jako "cool" trenérka boxu a nebo jak si tam jako nadřízená na vojenský přehlídce okousávala se svým kadetem hlavu.At se jde vycpat a s takovým představením at radši zkusí u Rocca Siffrediho, ten by ji dostal do provazů. ()

Miki68

Ano, jasně, je to celé jedno veliké klišé. No a když je takhle neděle odpoledne, venku prší a vy se nechcete dívat na nějaký přehnaně intelektuální film, sáhněte po Annapolisu. nezklame vás. ()

Blaogranas

I když uznávám, že to nebyl nejhorší film, přesto nemůžu jít přes 3*. Úplně jsem jim nebaštil toho chudáčka nováčka, kterýmu nikdo nevěří a kterej ani sám neví, co chce. Takovej pohádkovej příběh o klučinovi, kterej sní pár tyčinek, aby se dostal do vyšší váhové kategorie a ono to vyjde. Pak boxuje, je jednoznačně slabší, ale třetí kolo se "náhodou" probere a ono to zase vyjde. A kdyby nebylo pravidel o třech kolech, jistě by tento dream pokračoval i dál. Taky jeho nadřízená je zrovna náhodou tou holkou, co potká v baru, myslíte, že to dají dohromady? :) A taky ten černý chlapec, co vypadá jako kulička .... myslíte, že když vybírají jednoho z padesáti, že by vybrali zrovna jeho ... no nevím nevím. Až příliš krásně nalinkovanej příběh na lepší hodnocení. Aspoň, že vyráznějš nenudil. ()

denisavary

Úžasné prostředí námořnictva * + rozverný James * + úchvatná hudba Tylera * = *** Ale jinak typicky předvídatelný film, kde někdo někoho nenávidí, pak ho všichni milují a samozřejmě nesmí chybět síla lásky. ()