Absurdistán

Idiocracy

Návrat z doby ľadovej

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2006, 84 min

Jak to může na budúce vypadat se světem...?!!! :-)))(13.4.2010)

Celková odlehčenost, která je tu servírována od začátku, prakticky nedovoluje, aby se to dalo smést ze stolu jako blbina. Skrz veselou komedii takový ne-nereálný výhled? Proč ne. Smál jsem se celkem dost, dokonce i věcem, co by mi v jiných filmech přišly přinejmenším nablblé, prostě všechno je funkční jak má být. V jedné části jsem se mi připomněla nedávná diskuze s jistými lidmi, kterou jsem musel projít, a proto dím, že jak je ten film humorný, tak je problém v něm zobrazený palčivý i dnes :) Není to na plných pět, ale je to na dost.(1.1.2009)

Takže, rozhodla dom sa zmeniť svoje pôvodné hodnotenie z dvoch hviezdičiek na štyri. Prečo? Netuším ale, ako som to tak pozerala tak sa mi t zdalo oveľa nápaditejšie a vtipnejšie ako prvýkrát.Luke Wilson je ešte k tomu jedne z mojich obľúbených hercov, takže som tomu niečo pridala..A naozaj, keď som sa nad takouto budúcnosťou dneska zamýšľala, zdala sa mi celkom pravdivá. No, čo už, ľudstvo speje k záhube, nejakým spôsobom sa to stane. Veľmi milý a príjemný príbeh to malo, asi 70%(8.8.2007)

Myslím si, že takhle to nakonec opravdu skončí. Už teď to pociťuju na naší populaci :D Třeba za to může Černobyl, nebo to my sami? Film byl to pravé pro mě, od každého něco, ale hlavně zábavný.(6.2.2012)

• Dragoni

Špatné obsazení, zajímavý nápad, horší zpracování a absurdní od začátku až do konce. Ovšem mluva roku 2505 a seriál " Au moje koule " mě dozajista pobavili, ale jak rychle jsem se k filmu dostal tak ho i opouštím a z Idiocracy se stala jen záležitost jednoho shlédnutí, které u mě bude brzy zapomenuto.(24.7.2010)

• - Na konci závěrečných titulků je napsána poznámka "Tento film byl zcela sestříhán na počítači". (Cheeker)

• - Hoci sa Frito so svojou podpriemernou inteligenciou nelíši od ostatných ľudí 26. storočia, jeho predstaviteľ Dax Shepard v skutočnosti vyštudoval antropológiu na Kalifornskej univerzite. (AxelWers)

• - Na zadní straně obalu DVD je postava Luka Wilsona pojmenována Joe Bowers, ale v závěrečných titulcích je jmenován jako Joe Bauers. (Cheeker)