poster

Absurdistán

 • USA

  Idiocracy

 • Slovensko

  Návrat z doby ľadovej

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2006, 80 min

 • Sysel_CZ
  ****

  Celková odlehčenost, která je tu servírována od začátku, prakticky nedovoluje, aby se to dalo smést ze stolu jako blbina. Skrz veselou komedii takový ne-nereálný výhled? Proč ne. Smál jsem se celkem dost, dokonce i věcem, co by mi v jiných filmech přišly přinejmenším nablblé, prostě všechno je funkční jak má být. V jedné části jsem se mi připomněla nedávná diskuze s jistými lidmi, kterou jsem musel projít, a proto dím, že jak je ten film humorný, tak je problém v něm zobrazený palčivý i dnes :) Není to na plných pět, ale je to na dost.(1.1.2009)

 • Hitman_47
  ****

  Svět plný debilů a negroidním prezidentem USA...hola hej, opravdu pekná vize, jen co je pravda (Bordel a šlapky kam se podíváš..ain't it Bitchin'?). Judge si s Wilsonem můžou dát "high five", protože odvedli dobrou práci...není to jedna z komedií, kde se člověk směje každých 5 vteřin, ale po celou dobu se mi na ksichtu objevoval takový mírný škleb (takovej výraz, kdy se člověk mírně usmívá a vypadá u toho jak dement...suitable), takže nuda zde neměla své místo. A kdyby vám dějepisářka říkala něco jako, že Hitler byl velký Führer nácků ve druhé světové..ihned jí opravte, že to byl Charlie Chaplin!(16.2.2007)

 • Kothy
  ****

  Opravdová sranda. Úplně průměrný Američan Joe se nechá zamrazit a probudí se až za 500 let. Lidstvo za tu dobu naprosto zdegenerovalo. A on po zvládnutí naprosto primitivního testu zjišťuje, že je nejchytřejší člověk na světě. Společně s prostitutkou z jeho doby se snaží dostat zpět. Ale svět je na tom opravdu špatně. Prezident Spojených států je bývalý wrestler a porno herec. Celá vláda je složená z dementů. A všichni lidi jsou zaměstnaní ve firmě na energeťák. Neumějí si ani nic vypěstovat, protože tím energeťákem všechno zalévají. A když jim Joe řekne, ať to zalijí vodou, odpoví mu: "To myslíš jako ze záchodu?" :D Nakonec ale zjistí, že žádný stroj času neexistuje a zůstane i se svou přítelkyní v budoucnosti.(7.2.2013)

 • paascha
  ***

  Komedie jako tahle mě nutí přemýšlet nad věcmi, na které se marně snažím nemyslet. Mrazilo v zádech, když jsem si uvědomil, že svou budoucnost žijeme právě teď...teď...teď... A taky už chápu, proč vymyslel Einstein atomovku:-)(20.6.2007)

 • Hellboy
  ***

  Odhoďte veškerou logiku stranou a bavte se! Tato vize budoucnosti samozřejmě nedává žádný smysl, ale najde se zde několik povedených fórků, které mě fakt rozesmály.. Jinak je to průměr, což ale zřejmě tušili i tvůrci, kteří pravděpodobně neměli vyšší ambice, než jen pobavit.(21.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace