poster

Absurdistán

 • USA

  Idiocracy

 • Slovensko

  Návrat z doby ľadovej

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2006, 80 min

 • AngelAngie
  **

  Na tomhle snímku mě nejvíc mrzí jedna věc - že z námětu se dalo vytěžit opravdu hodně, já si představovala opravdu velkou legraci, bohužel potenciál příliš využit nebyl a film tak spadá do nížin, které zůstanou brzy zapomenuty ..(24.10.2008)

 • predators
  ***

  .....za odvahu natočit tak ujetý film:-) Není to sice sranda k popukání, ale je to natolik ujeté, že jsem se ani nenudil.40%(1.7.2007)

 • swamp
  **

  Nápad vcelku ucházející, ale provedení dosti zaostává (zvláště pak žádné charisma Luke Wilsona). Možná kdyby scénáristé zašli až do absolutních absurdit, stalo by se z tohoto filmu něco víc.. takhle je to jen komedie pohybující se jaksi pod průměrem.(10.9.2008)

 • Sysel_CZ
  ****

  Celková odlehčenost, která je tu servírována od začátku, prakticky nedovoluje, aby se to dalo smést ze stolu jako blbina. Skrz veselou komedii takový ne-nereálný výhled? Proč ne. Smál jsem se celkem dost, dokonce i věcem, co by mi v jiných filmech přišly přinejmenším nablblé, prostě všechno je funkční jak má být. V jedné části jsem se mi připomněla nedávná diskuze s jistými lidmi, kterou jsem musel projít, a proto dím, že jak je ten film humorný, tak je problém v něm zobrazený palčivý i dnes :) Není to na plných pět, ale je to na dost.(1.1.2009)

 • flanker.27
  ***

  Skvělá výchozí myšlenka a úvodní pasáž převracející Darwina naruby (ne, teď není vhodná doba mít dítě), popis světa idiotů a několik dalších dobrých nápadů. Škoda, že film vzikl evidentně pouze jako odlehčená taškařice. Na nápadu by se dalo stavět mnohem více.(21.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace