Dokonalá partie

• USA The Wedding Date (více)

Nezadaná Kat Ellis hledá toho pravého muže. Má však poměrně mnoho požadavků: musí být inteligentní, společenský, elegantní, zdvořilý, ochotný cestovat... a vlastnit smoking. Nebylo by to tak nutné, kdyby její zhýčkaná nevlastní sestra neměla svatbu, které se jako svědek zúčastní Katin přitažlivý ex-přítel Jeffrey... A Kat by mu ráda dokázala, že bez něj se má mnohem líp. Podaří se jí vyřešit problém s pánským doprovodem? Dopadne všechno tak, jak si představovala? (oficiální text distributora)

blackrain

Co uděláte, když jste nezadaná mladá žena, máte letět na svatbu své nevlastní sestry a chcete udělat dojem na svého ex? Využijete služby gigola. Ovšem, taková služba má svá uskálí. Nejen, že zaplatíte velkou sumu peněz, ale je tu nebezpečí, že se do svého okouzlujícího doprovodu zamilujete. To se potom může pracovní vztah lehce změnit v něco jiného. Zámerně říkám může, protože Amorovým šípem musí být zasaženi oba dva. Debra Messing mi celou dobu připomínala Jennifer Aniston. Dokonce měla i stejná gesta. Dermot Mulroney byl skutečně okouzlující a milý. Taky bych měla problém udržet vztah na pracovní úrovni. ()

RAiken

Příjemná podívaná, i když prošlápává přesně tu samou cestičku se stejnými klišé jako všechny ostatní průměrné romantické komedie. Už od prvního záběru vám je jasné, jak vše dopadne a kdybych vás požádal o to napsat scénář k příběhu, který se bude motat okolo jedné opuštěné krásky, která si na sestru svatby najme placeného společníka, napíšete mi asi přesně to samé, co uvidíte v tomhle filmu. A nebude vás to stát ani žádnou námahu... jediným problémem by bylo najít tak nádhernou slečnu jakou je Debra Messing, jejíž úsměvy táhnou celý film. ()

Damiel

Nebyla by to romantická komedie, kdyby profesionální odstup hlavní hrdinky a jejího najmutého společníka vydržel až do konce: i průměrně bystrý divák vytuší, kudy dějová cestička povede. Dokonalá partie je nejen z toho důvodu průměrnou romantickou komedií. Kromě přesného žánrového vzorce, kde vytušíte jak bod zvratu, tak pointu, má bohužel i mnoho hluchých míst, kde se nic neděje. Jan Svěrák v Obecné škole takovou pasáž charakterizoval jako odpočinkovou a je to ta, kde vláček jede krajinou. Jenomže v Obecné škole byl vláček jeden, tady je hned několik souprav a odpočinková pasáž střídá odpočinkovou – děj prostě nemá správnou hustotu. Pikantní je i to, že závěrečné titulky zabírají 12 % z celkové stopáže. ()

Beagle

Film, který se neumí rozhodnout, o čem chce vyprávět. I obehraná zápletka může být nově pojatá a osvěžující, to ovšem není případ tohoto filmu. ()

lioncel

dobrá nenáročná komedie .. o tom, že lhát a přetvařovat se nemá .. o tom, že se to může lehce vymknout z rukou .. a o příchodu lásky, která nečekaně zasáhne profesionálního průvodce i tu, co si ho za peníze najme … ()

Aljak

Typická romantická komédia akých sú už stovky, ale aj tak ma to celkom bavilo. Občas treba aj nejaký oddychový film, pri ktorom netreba rozmýšľať nad zmyslom každej scény alebo dialógu. Takže na prestriedanie rôznych drám a mysterióznych filmov celkom fajn. Aj keď to bolo celé dosť predvídateľné až od úplného začiatku, miestami to dokázalo prekvapiť jemnými zvratmi v deji - ale bola to opäť tá tradičná zápletka klamstiev a zrady vo vzťahoch (v tomto prípade nielen partnerských, ale aj rodinných). Aspoň že na Debru a Amy sa tak dobre pozeralo - normálne sa mi miestami zdalo ako keby boli naozaj sestry. ()

Elyssea

Dermot Mulroney se mi zezačátku nezdál, ale s postupem času nabíral na síle a kouzle. Nevím, jestli je Dokonalá partie úplně dokonalá. Rozhodně ona fáze zamilování se je hrozně rychlá a zapomenutí na bývalého téměř okamžité. Možná je to tou neuvěřitelně kraťounkou stopáží. Jak se děj přesune na anglický venkov, nápadně to připomíná německý romantický film, ale děj se drží výš. Oddechový film, který rozhodně neurazí a ani nekazí hranici dobrého vkusu. ()

Pajky3

Film, který ničim nepřekvapí, ničim nešokuje. Vše už tady bylo, při úvodních titulkách je jasný, jak to skončí. Přesto se mi na to před spanim koukalo docela dobře, avšak opakovat to už nebudu. ()

necisty

Je to dobrou náladou nebo jsem vážně jeden z mála, komu se to tak líbilo? Ze začátku nijak atypická romantická komedie se změní v celkem zajímavou a v tomto žánru originální zápletku, k tomu hlavní dva herci si myslím hrají na výbornou a celkově celé osazenstvo je mi dostatečně sympatické. ()

Juto

Debra a Dermot žiaria v nie úplne dokonalom, ale zas bezstarostnom filme. Film je viac určený pre ženy. 6/10 ()

otík

Od začátku průhledná, přesto místy hodně zmatená romantická komedie o ženě, která si na svatbu své sestry zajistí jako partnera chlápka, který nabízí službu doprovodu na podobné akce. Ale jsme v romantické komedii, jiskra přeskočí, voaláá - a láska je tu. Hodně krátká romance (bez titulků kolem 78 minut) se dá lehce zkousnout a může aspoň malinko potěšit okoralé srdce. ()

TO

jednoduchá, uvolněná, nevtíravá, obyčejná romantická komedie, asi spíš pro holky, ale mě zrovna taky docela sedla. ()

klima777

Prosím, pěkně a o čem to vlastně celé bylo? O lásce? Nejspíš. Bod pro Mulroneye, neboť jsem většinu z 86 min. filmu strávila poměrně zábavnou hrou "Odkud toho chlapa znám?" ()

Elleannie

Moc krásný film, pohoda, romantika, vtipné scény.... Nesouhlasím s tím, že je to obyčejný romantický film, má v sobě něco víc.. Nejspíše je to charismatem Dermota Mulroneyho a Debrou Messing, jako vždy krásnou a vtipnou - perfektně se k sobě hodili. Líbí se mi povahy jejich postav, on - sebevědomý, na pohled okouzlující muž, který ví, co chce, a ona - díky své rodině trochu neurotička, ale úspěšná a krásná, která si neuvědomuje, co nejvíce potřebuje.. Prostě tenhle film si občas velmi ráda pustím a nikdy se mi neomrzí :)) ()

mandlova

Tak to se nepovedlo..film pro rychlou spotřebu-pusťte si ho,projděte se na záchod,uvařte si čaj a stejně budete přesně vědet,co se stalo a vlastně i jak to bude pokračovat a dopadne. Nebýt toho najatého hezouna,tak to ani nedokoukám! ()