Dokonalá partie

• USA The Wedding Date (více)

Nezadaná Kat Ellis hledá toho pravého muže. Má však poměrně mnoho požadavků: musí být inteligentní, společenský, elegantní, zdvořilý, ochotný cestovat... a vlastnit smoking. Nebylo by to tak nutné, kdyby její zhýčkaná nevlastní sestra neměla svatbu, které se jako svědek zúčastní Katin přitažlivý ex-přítel Jeffrey... A Kat by mu ráda dokázala, že bez něj se má mnohem líp. Podaří se jí vyřešit problém s pánským doprovodem? Dopadne všechno tak, jak si představovala? (oficiální text distributora)

rytir1

Nenadchne ale ani neurazí, jako dívat se na to v pohodě dá, docela pohodová romantika, jenom by možná z takového tématu jako zaplacený přítel šlo vytřískat víc. ()

Masquerade

Rekl bych tak prumer. Romanticky to celkem bylo, ale bylo dost situaci, u kterych bylo predem jasny, ze nastanou.Ale zas na druhou stranu,co se da noveho vymyslet v zanru jako je romantika.Celkove ten film ale utekl dost rychle, tak nevim jestli to bylo tema 90ti minutama nebo esi sem se do teho tak zazral. Soundtrack byl dobrej, ty pisnice sou podle meho gusta,ale ve vetsine situaci (kterych bylo podle me az moc - skoro to vypadalo ze tvurci spolehaji na to, ze po haluzi trefi aspon jeden okamzik s muzikou,kerej chytne divaky masove za srdce) si myslim ze slo zvolit lepsi. Tri hvezdicky to vystihuji presne bych rek. ()

jjituska

Nemusím romantické komedie.. A když už jsme u toho, tak Lásku nebeskou prostě už nikdy nic nepřekoná.. Ale tohle bylo docela fajn - předvídatelné, ale milé. Až mě to překapuje. A taky tu musím maličko vylepšit ten průměr:) ()

Martanka

moje žehlící klasika :-) to asi mluví za vše, ale i kvůli Dermotovi žehlím celkem ráda. jen se mi nikde nedaří sehnat OST :-( ()

ajfelka

Průměrná komedie se všemi klady a zápory. Zápletka je křečovitá, hlavní protagonisté mi nesedli, pár scén, které se povedly, ale jinak nic, co by mi utkvělo v hlavě. Neurazí, nenadchne. ()

Tanulin

Tenhle film mi připadá, jakoby se v kase nahromadilo několik milionů dolarů a bylo nutno za ně rychle něco natočit. Čas měla jen příšerná D.Messing a stále hezký ač stárnoucí D.Mulroney.Děkujeme. ()

sivka jn.

Pôvodné hodnotenie bolo odpad :-D Po krátkej úvahe som dospela k záveru, že predsa len je to film, pri ktorom sa i občas zasmejem a pokiaľ ležím s chrípkou a horúčkami, tak je to to pravé orechové - netreba rozmýšľať, občas sa zasmejete a dokonca možno i zaspíte a pomôžete telu bojovať s chorobou :-) ()

R.E.M.

Pokud toužíte strávit poklidný večer u nenáročné a nereálné romantické komedie, tak s Dokonalou partií nebudete zklamáni. Na ústřední dvojici se dá koukat. Debra Messing hraje roztomile rozpačitou a nervózní mladou ženu, která pobaví, Dermot Mulroney má taky určité kouzlo a navíc jim to spolu v rolích ladí. ()

jaanyna

Začalo to celkem slibně, ale po prvních deseti minutách se z toho stala docela blbost a skončilo to jako naprostá kravina. ()

PORTER44

Docela nudný romantický snímek s nezáživným příběhem a nudnými dialogy a ještě navíc s mizerným hereckým obsazením a podle toho dopadly i herecké výkony. ()

walsidal

Zábavná romantická komedie s dobrou zápletkou: Kat má jít na svatbu své sestry, kde bude svědkem její bývalý přítel, který ji opustil. Kat má potřebu předvést, že je šťastná i bez něho. Rozhodne se proto využít služeb profesionála a zaplatit si doprovod, který jí budou všichni závidět… Film sice není žádný Tarantino, ale je v něm řada vtipných i vážných momentů a především Debra Messing a Amy Adams v rolích nevlastních sester z něho udělali celkem příjemnou podívanou, což platí zejména o pasážích, kdy Kat před svým bývalým provokativně demonstruje svoji současnou lásku a štěstí… ()