Dokonalá partie

• USA The Wedding Date (více)

Nezadaná Kat Ellis hledá toho pravého muže. Má však poměrně mnoho požadavků: musí být inteligentní, společenský, elegantní, zdvořilý, ochotný cestovat... a vlastnit smoking. Nebylo by to tak nutné, kdyby její zhýčkaná nevlastní sestra neměla svatbu, které se jako svědek zúčastní Katin přitažlivý ex-přítel Jeffrey... A Kat by mu ráda dokázala, že bez něj se má mnohem líp. Podaří se jí vyřešit problém s pánským doprovodem? Dopadne všechno tak, jak si představovala? (oficiální text distributora)

Lencha

A když vy takhle málo hvězdiček, tak já čtyři:-))) Tuhle romanťárnu mám ráda:-) A hrozně mi k sobě šla Debra s Dermotem, kterej zde vypadal víc než dobře:-))) ()

Michelle75

No zase taková ta nedělní odpoleňovka, Dermota mám docela ráda, hlavně od té doby, kdy hrál v O Schmidtovi a Debra mi nevadí, od těchto romantických filmů se až na pár vyjímek moc očekávat nedá. ()

Kuny27

Bláznivý ženský, dva playboyové, pár nevěr a herectví ponechané vpovzdálí. Ale přesto to nějak zapadlo, že nemusím dát horší hodnocení než 45%. ()

Lisabellla

Znáte ten pocit, když narazíte na někoho, kdo je vám sympatický, voní vám, baví vás .. a vy tak úplně ani nevíte proč? Tak tohle je ono ... Nevím, čím si mě ten film získal, leč stalo se a já se s tím musím naučit žít. ()

Paity

Má to být komedie, ale já ji tam tedy nenašel. Ano, to už se Dokonalá partie blíří více té romantice, ale ani té se ve snímku příliš nedočkáte. ()

AdamesWWE

[6/10] Bezproblémová romantická komédia s dobrou zápletkou, zaujímavými postavami a celkovo dosť svižným fresh spracovaním. Vtipné scény, dobrá atmosféra, humor. Ideálna komédia pre pobavenie ked´ v TV nebeží nič lepšie. ()

bloodline

Ani neviem prečo, ale nejakým záhadným spôsobom medzi nebom a zemou, mi je táto zmes nedotiahnutej romantiky s komédiou sympatická ako Gorbačovova perestrojka. Až prehnaná strohosť jej ubrala na vyššej atraktivite. Celá idea dôvtipu sa porúča do večných lovíšť skôr ako začne prekypovať intímnejší vzťah. Veľká to preškoda. Tá ostrovno-estetická obyčajnosť vzbudzovala intenzívnejšiu arómu zblíženia ako bláznivejšie náprotivky spoza Atlantiku, častokrát bez štipky súdnosti. Výsledok mohol byť chrumkavejší ako prívetivých 2 a 1/2*. ()

peetriss

Romantika neromantika, kterou bych přirovnal k lacinému produktu privátní maloobchodní značky. Půl druhé hodiny vašeho času to zaplní, filmové chuťové buňky však zůstanou naprosto netečné. Jako stvořené do programového schématu pseudotelevize typu Novy. Herecké výkony velmi velmi průměrné. ()

Simbet

Dermot Mulroney mě Svatbou mého nejlepšího přítele navnadil na další romantický film, bohužel mě film totálně zklamal, i když Dermot sám za to nemůže. Romantika s gigolem prostě nebyla dobrý nápad. Kdyby se aspoň tvářil, že je jenom společník do společnosti, tak bych to možná zkousla, ale že se tam přímo baví o tom, že za peníze může být i sex, no to pardon. Určitě bych se nezamilovala do někoho, komu se za to platí. ()

Damielka

Nebylo to nic světoborného, ale nenudila jsem se a ani mě to nepohoršovalo svou tupostí, jako jiné filmy. Je to film pro nenáročné, kteří jen chtějí na chvíli vypnout a nebude jim vadit pár klišé. Proč je kupříkladu v mnoha amerických romantických komediích hlavní hrdinka tak nepostradatelná v práci, že kdyby na pár dní odjela, tak se zhroutí celá firma (nejlépe redakce oblíbeného a skvěle zavedeného ženského časopisu. V Dokonalé partii hlavní hrdinka aspoň pracuje na letišti, jestli jsem to správně pochopila, čímž si u mě šplhla). ()

Cement73

Tak ako sa tento paškvil pomaly rozbiehal... zdĺhavá nuda a predovšetkým mi tam chýbal slušný soundtrack. Ak si režisér romantickej komédie myslí, že táto bude dobrá bez dobrej sprievodnej muziky sprevádzajúcej každý citový výkyv hlavných hrdinov, tak sa hrubo mýli. Okrem toho "krásna" Messing s dlhým chlapským nosom... No neviem, neviem. A pritom celkom slušný i keď jednoduchý námet. Sklamanie... ()

Yardie

Co říci... Příběh je již několikrát viděn a nic originálního nepřinese. V podstatě od počátku je jasné, jak to skončí. Je tam pár takových "lepších" momentů, ale jinak ohraná nuda. Komedií bych to rozhodně nenazýval. Prostě další neromantická romantika. Howgh! ()

suzanne1997

Musím napsat, že jsem se dívala na naprosto předvídatelný romantický film. Pokud bych měla najít nějaké klady, možná konec, který byl dořešený a dali se dohromady, ale tak už to u romantických filmů bývá. Když hledám zápory, možná moc dlouhá oslava na zapití svobody před vstupem do manželství. Celkové se mi film líbil, je výborný na zabití volného času nebo pro ty, kteří mají rádi šťastné konce. ()

Hawk

The wedding date je příjemná podívaná, u které se nudit nebudete. Chvilku mi sice trvalo, než jsem se dokázal zžít s hlavními hrdiny, kteří mi přišli docela nesympatičtí na daný žánr. Ale o to více si později užijete zašmodrchanici kolem svatebního rande. Film je krásným vystižením toho, jak by žádná nevětsa nechtěla, aby dopadla její svatba ... nebo spíš ženich ?? ()

blazenka

Film, který silně připomíná starší snímek Perfektní záskok s Jeniffer Aniston a který se mi líbil o něco víc. Unylý Dermot Mulroney nezaujal už ve Svatbě mého nejlepšího přítele, takže pro tento snímek mám přesně 30%. ()