Světlo ve tmě

Ashley Rowe

Joel B. Michaels

Kostýmy:

Ruth Myers

Mne sa to páčilo, hoci podobných "ducharín" je vcelku dosť. Čo na Half Light hodnotím pozitívne je úplne prenádherné prostredie do ktorého je príbeh zasadený, atmosféra je miestami poriadne hustá a ľakačky prekvapujúco fungovali viac než dobre (Nunka, ktorá pozerala so mnou by vedela rozprávať, som zvedavý na jej komentar:))). Čo mi vyslovene vadilo, bola vyretušovaná Demi, ktorá sa jednoducho do filmu tohto zamerania nehodí a strach hrá tak presvedčivo, ako by som ja predvedčivo zahral srnku. Vadilo mi aj polopatistické vysvetlenie deja v poslednej štvrtine, keby sa scenárista viac pohral s príbehom, výsledok by bol lepší... Ale ako priemerný atmosferický nenáročný kvázi-duchársky film to beriem a budem zhovievavý:)(4.1.2007)

Teda čekal jsem původně duchařský film, než prapidivnou mysteriózní romantiku. Atmosféra majáku kde se polovina příběhu odehrává je fajn, ale bohužel to dost ničí herci. Teda když nepočítám Moore a MAtheson ty celkem ušly. I když Moorová mi byla ze začátku dost nesympatická, pak se to naneštěstí změnilo. Není to film který si pustím ještě jednou ale na jedno podívání se to dá. Rozhodně je to lepší než většina filmů Danielly Steelové.(27.6.2010)

Popravdě jsem od toho čekal takovej ten poslední výdech Demi Moore, ale po shlédnutí jsem byl mile překvapen, že to nebyla jen taková ta komerční kravina s bývalou star v hlavní roli. Každopádně konec předvídatelnej, ale vcelku dobrý, jen nevím kam stále mizela ta krev, když se něco stalo.(28.5.2006)

• Matty

Zoufalý pokus o vzkříšení herecké kariéry Demi Moore - nudný thriller postrádající atmosféru, kterému příliš nepřidávají ani otřesné CGI triky.(22.12.2006)

Chlapík s mastnými vlasmi v hlavnej úlohe! Tak to trochu prehnali...(31.10.2014)

• - Herci nacvičovali scény před počátkem natáčení s režisérem Craigem Rosenbergem ve studiích Ealing. (Lynette)

• - Původně se mělo natáčet v Kanadě, ale kvůli studenému počasí se štáb přesunul do Anglie a Skotska. (HellFire)

• - Píseň hrající na párty Mary je "Star of the County Down." (HellFire)