Světlo ve tmě

Ashley Rowe

Joel B. Michaels

Kostýmy:

Ruth Myers

"To bude dobrý, maminko !! Neboj se a pojď se mnou!!" Zajímavý thriller s mystery nádechem, jemuž se chvílemi nedá upřít velmi hutná atmosféra, v hlavní roli s naprosto zoufale nudnou a herecky prázdnou Demi Moore, o níž nemám odjakživa, co se týká těchto kvalit, vysoké mínění.. Může jen mile překvapit, což se zde bohužel nestalo, a mně tak nezbylo než alespoň počkat, jak to celé dopadne, a přetrpět tu nezvykle nedomyšlenou "rádobypointu", kdy zůstává jen spousta nezodpovězených otázek ke scénáři děravému jako cedník !!(24.5.2013)

• villon17

Tak předvídatelný až hanba. Při scéně, kdy ji synáček ve snu tahá za nohy ke dnu, ona se z něj probudí, on stojí vedle ní, znova se probudí, ohlídne se, on tam neni, jsem chtěla dát odpad, kdyby stál na druhý straně:D.(1.4.2012)

• GILLWANDER

Podpriemerná klišovitá blbosť s polomŕtvou herečkou Demi Moore, ktorá sa snaží ešte preraziť ale márne. Film ako taký v podstate o ničom. Neponúkne nič čo by sme už niekde inde nevideli. 40%(8.2.2014)

Teda čekal jsem původně duchařský film, než prapidivnou mysteriózní romantiku. Atmosféra majáku kde se polovina příběhu odehrává je fajn, ale bohužel to dost ničí herci. Teda když nepočítám Moore a MAtheson ty celkem ušly. I když Moorová mi byla ze začátku dost nesympatická, pak se to naneštěstí změnilo. Není to film který si pustím ještě jednou ale na jedno podívání se to dá. Rozhodně je to lepší než většina filmů Danielly Steelové.(27.6.2010)

• Chrustyn

Typicky domácí thriller (nazval bych tak snímek, který bych s čistým svědomím pustil celé rodině, včetně malých dětí) o hrdince s tragickou minulostí, která vidí to co ostatní ne a nikdo jí to nevěří. Nic nového, nic překvapivého, nic napínavého. Pro nenáročného diváka, který je napjatý u německých kriminálek, ideální záležitost.(14.4.2013)