poster

Světlo ve tmě

 • Velká Británie

  Half Light

 • Německo

  Half Light

 • Slovensko

  Svetlo v tme

Mysteriózní / Thriller / Drama

Velká Británie / Německo, 2006, 106 min

Režie:

Craig Rosenberg

Scénář:

Craig Rosenberg

Kamera:

Ashley Rowe
(další profese)
 • Tommassi3
  ***

  "To bude dobrý, maminko !! Neboj se a pojď se mnou!!" Zajímavý thriller s mystery nádechem, jemuž se chvílemi nedá upřít velmi hutná atmosféra, v hlavní roli s naprosto zoufale nudnou a herecky prázdnou Demi Moore, o níž nemám odjakživa, co se týká těchto kvalit, vysoké mínění.. Může jen mile překvapit, což se zde bohužel nestalo, a mně tak nezbylo než alespoň počkat, jak to celé dopadne, a přetrpět tu nezvykle nedomyšlenou "rádobypointu", kdy zůstává jen spousta nezodpovězených otázek ke scénáři děravému jako cedník !!(24.5.2013)

 • Slartibarkfast
  **

  Malinko zoufalý pokus o mysteriózní drama. Duchařiny jsem měl vždy rád, ale tohle jde jaksi mimo mě. Nudné, polopatické, trapné, neoriginální. Demi se tu snaží vydrat z hereckého hrobu, ale zůstal tu po ní jen matný přelud. Pokud by byla schopna vůbec něco zahrát, pak tohle rozhodně nebyla ta pravá příležitost, na kterou měla kývnout. Celkově průměr, který na konci filmu sklouzne do regulérní žumpy. 50%(27.9.2011)

 • Malarkey
  *

  Sračka, ke které je těžké dodat něco víc. Ono by bylo, kdyby alespoň Demi Moore byla schopná zahrát tak, abych se k tomu dokázal vyjádřit alespoň jednou větou. Ale představte si, že spisovatel píše na stroji knihu. Představte si, že tento výjev sledujete celou dobu, dokud nedopíše knihu. Jakmile jí dopíše, je konec filmu. Stejně tak zhasne světlo ve tmě spisovatele, co se potí u další knihy, co zrovna dopisuje. Je to fakt mysteriózní trapárna vážná asi jako vedení Slavie, které po zápase s Ostravou (kdy šlo o trenéra Jarolíma a oni to potupně prohráli), prosilo trenéra, aby zůstal a on se na ně vysral. Dobře udělal.(17.4.2010)

 • blackrain
  ****

  Měla všechno, co si kdy přála, ale během pár chvil o to přišla. Život se jí od základu změnil. Chtěla před vším utéct a najít klid. Jenže ten se jí nalézt nepodařilo. Někdo se z ní pokusil udělat blázna a málem se mu to i povedlo. Film je plný překvapení a konec se nese ve stejném duchu.(29.7.2009)

 • petero
  **

  Demi Moor hrá spisovateľku, ktorá príde o synčeka a tak sa odsťahuje ďaleko od kohokoľvek na opustenú usadlosť na pobreží. Tu sa zoznámi s mladým obyvateľom majáku s ktorým po čase prežije vášnivú noc. Zanedlho sa však od miestnych obyvateľov dozvie, že tento mladík je už niekoľko rokov mŕtvy. A stop. Sme len v polke filmu. Viem. Ďalšia n-tá varianta na Šiesty zmysel. No nieje tomu celkom tak. Od tejto chvíli naberie film iný smer. Či sa Vám to bude páčiť, neviem, ale skúste to.(24.2.2006)

 • - Původně se mělo natáčet v Kanadě, ale kvůli studenému počasí se štáb přesunul do Anglie a Skotska. (HellFire)

 • - Filmování probíhalo na podzim roku 2004. (Lynette)

 • - Podrobnější rozpis míst, kde filmový štáb natáčel:
  - ostrov Llanddwyn, Anglesey, Wales (Ynys Llanddwyn, Ynys Môn, Cymru)
  - pláž Llanddwyn, Anglesey, Wales (Traeth Llanddwyn, Ynys Môn, Cymru)
  - pláž Newborough, Anglesey, Wales (Traeth Niwbwch, Ynys Môn, Cymru
  - Malltraeth Bay, Anglesey, Velká Británie (Traeth Malltraeth, Ynys Môn, Cymru)
  - kostel Llanbadrig, Cemaes Bay, Anglesey, Wales (Eglwys Llanbadrig, Bae Cemaes, Ynys Môn, Cymru)
  - Prichard Jones institut, Newborough, Anglesey, Wales (knihovna & Bingo scéna)
  - Porthdinllaen, Gwynedd, Wales
  - hospoda "Ty Coch", Porth Dinllaen, Gwynedd, Wales
  - soukromá rezidence, poblíž Y Nefyn, Gwynedd, Wales
  - silnice A5, Betws-y-Coed, Wales (ve filmu letecké scény skotské krajiny)
  - Milook, Cornwall, Anglie
  - železnice Bodwin a Wenford , Cornwall, Anglie
  - Regent's Park Road & Canal, Primrose Hill, Londýn, Velká Británie
  - filmové studio Ealing , Ealing, Londýn, Velká Británie
  (Lynette)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace