poster

Světlo ve tmě

 • Velká Británie

  Half Light

 • Německo

  Half Light

 • Slovensko

  Svetlo v tme

Mysteriózní / Thriller / Drama

Velká Británie / Německo, 2006, 106 min

Režie:

Craig Rosenberg

Scénář:

Craig Rosenberg

Kamera:

Ashley Rowe

Producenti:

Joel B. Michaels

Kostýmy:

Ruth Myers
(další profese)
 • MIGHTTREE
  ****

  Demi Moorová je další tajná láska, kterou jsem si hluboko uzamkl a nedám na ni dopustit. Tohle dramičko jsem si pouštěl již dvakrát po několika letech. Jak už všichni dobře víte, tenhle žánr je mým favoritem... Dokážu ocenit každý skvělý námět a přenesu se přes malé i větší chyby a vychutnávám si filmy bez zbytečných hledání chyb.(18.3.2011)

 • gudaulin
  ***

  Ve svém výsledku je to jen průměrný thriller, což je způsobeno především matnou režií. Scénář se snažil skloubit prvky kriminálního thrilleru a mysteriózního drama s romantickou linií. Je patrná snaha o takovou tu starosvětsky britskou zadumanou atmosféru, hudební podmalba založená především na klavírních tónech připomíná staré kriminální série s inspektorem Dalglieshem. Slabší hodnocení je u mě způsobeno přítomností Demi Moore v hlavní roli. Ne, že by svůj part neuhrála, ale jednoduše ji nemám rád. Považuju ji za průměrnou herečku, na které je zajímavá pouze její schopnost sebeprezentace a buldočí vytrvalost. Celkový dojem: 50 %.(28.6.2009)

 • villon17
  *

  Tak předvídatelný až hanba. Při scéně, kdy ji synáček ve snu tahá za nohy ke dnu, ona se z něj probudí, on stojí vedle ní, znova se probudí, ohlídne se, on tam neni, jsem chtěla dát odpad, kdyby stál na druhý straně:D.(1.4.2012)

 • Slartibarkfast
  **

  Malinko zoufalý pokus o mysteriózní drama. Duchařiny jsem měl vždy rád, ale tohle jde jaksi mimo mě. Nudné, polopatické, trapné, neoriginální. Demi se tu snaží vydrat z hereckého hrobu, ale zůstal tu po ní jen matný přelud. Pokud by byla schopna vůbec něco zahrát, pak tohle rozhodně nebyla ta pravá příležitost, na kterou měla kývnout. Celkově průměr, který na konci filmu sklouzne do regulérní žumpy. 50%(27.9.2011)

 • Jamal
  ***

  Popravdě jsem od toho čekal takovej ten poslední výdech Demi Moore, ale po shlédnutí jsem byl mile překvapen, že to nebyla jen taková ta komerční kravina s bývalou star v hlavní roli. Každopádně konec předvídatelnej, ale vcelku dobrý, jen nevím kam stále mizela ta krev, když se něco stalo.(28.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace