Světlo ve tmě

• Velká Británie Half Light (více)

Život Rachel Carlson (Demi Moore), úspěšné autorky thrillerů, naprosto změní tragická událost: její pětiletý syn nešťastnou náhodou utone. Rachel se rozhodne změnit životní styl a odstěhuje se na odlehlou chatu na skotském pobřeží. Zde však zůstává sama napospas své osamělosti a děsivým představám. Přestává rozeznávat, co je realita a co halucinace, a nakonec bude muset bojovat, aby si zachránila holý život. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

CrazmydRed

Thriller, ktorý síce ničím nevyniká, ale rozhodne neurazí. Demi stále vyzerá veľmi mlado a pekne, takže sa je aj na čo pozerať. ()

Skeevee

Jedno se tomuhle snimku neda uprit - hezka kamera, ale tim to tak asi hasne... pribeh me nezaujal, stejne to neni na konci cele doreseno, nevim... na druhou stranu, videt se to dalo, zas tak sileny to nebylo... no, nenadchne, neurazi... ()

veverysiak

Najväčším problémom tohoto filmu nie je opozeranosť témy, onakvejší autori vyprodukovali aj väčšie kraviny, ja vidím problém v polovičatosti a nevyhranenosti, trochu mystiky, trochu krimošky, trochu thrileru, trochu hororovej atmošky, a výsledkom je ani neviem čo, ale zasa úplný šit to nie je, to by sme všetkým zúčastneným dosť ukrivdili, je to pozerateľné, len to rýchlo vyprchá, takže 65%. ()

Venceslao90

Tak koukám, že film má docela rozporuplné hodnocení. Já se však stavím na stranu těch, kterým se film líbil. První polovina, která je laděna spíše do romantična, byla skvělá. Krásné scenérie a to pokreslovala moc hezká hudba, která se k filmu skvěle hodila. Když se pak ale film snaží být v druhé polovině mysteriozní a šokující zároveň, tak už mu to příliš nevychází. Suma sumárum to byl ale hezký film. Lepší tři hvězdy. ()

Vala

Mě se to líbilo.Celou dobu si myslíte,že něco víte a pak vám dojde,že nevíte nic.Pěkný a mrazivý thriller. ()

Pantai

Tři hvězdičky,ale hodně dobré hvězdičky. Chvílemi mi Demi přisla příliš strojená, ale dojem z filmu je pozitivní-Skotsko je nádherná země. ()

huriccan

není to romantický film, jak je uvedeno na této stránce, ale spíš horor který se na posledních patnáct minut rozhodne být thrillerem. Jinak je to ale kafomlínek s pěknou muzikou. ()

Pythonator

Demi je pořád kočka a i když moc neumí hrát, tak se na ni dobře dívá, a to platí i o slabším thrilleru s poloprůhlednou zápletkou a mizernou gradací jako je tento. ()

Molerat

Pár lekavých a strašidelných momentů tam bylo, napínavé to taky bylo, Demi Moore zahrála svou roli poměrně dobře, takže co víc si přát od obyčejného thrileru???Sice to není na zopakování ani na nějaké vzpomínání, ale dobře. ()

Lisnikus

Někdy to nechápu...Existují tady filmy (většinou novinky) které jsou tak nadhodnocené až mi zůstává rozum stát, např filmy jako jsou Předčítač, Temný Rytíř atd. (oba přes 80 procent), Jednoznačně souhlasím s komentářem od Numi... ()

katjaaa

Možná kdyby v hlavní roli nebyla Demi Moore přidala bych jednu hvězdu. Jako herečka není špatná, ale v tomto špatná byla. Příběh jinak zajímavý, člověk chvílemi neví, jestli jsou to halucinace z prášků, jestli opravdu vidí duchy, nebo na ní někdo něco hraje. Zajímavé scény se střídají s pár dost nudnými a efekty kolikrát taky katastrofa, ale ve výsledku jsem byla spokojená. ()

Fathyma

Film mě nijak neoslnil, ale musím uznat, že hudba byla zde velmi povedená a podmanivá. K Hansi Mathesonovi se nemastná neslaná role moc nehodila, ale chápu, že šance hrát s Demi Moore se jen tak nezahazuje :-) Tak Hansi, přístě si vyber něco, kde ukážeš, co umíš. ()