poster

Nabít a zabít

 • Německo

  Lucky#Slevin

 • USA

  Lucky Number Slevin

 • Slovensko

  Nabiť a zabiť

Krimi / Thriller

Německo / USA, 2006, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JFL
  **

  Film by rád byl dalším "Big Hitem" či "Podfu(c)kem", tedy promenádou roztodivných výstředních figurek trousících trefné bonmoty na každém kroku napříč promyšleným scénářem směřujícím k nečekanému zvratu. Jenže k tomu mu chybí energie a osobité stylové uchopení. Ospalé a překvapivě mátožné vyprávění ze snímku dělá v prvé řadě promarněnou příležitost pro plejádu skvělých herců – paradoxně vychází ze všech nejlépe Lucy Liu i se čtyřicítkou na krku skvěle zahrála rozvernou energickou dívku.(19.7.2010)

 • StarsFan
  ****

  Po překombinovaném závěru musím přiznat, že mi unikají pohnutky postavy Bruce Willise k tomu, aby udělala to, co udělala, ale to vůbec nevadí. LNS je totiž zatraceně cool gangsterka nové školy, kde je kulka v hlavě stejně běžnou záležitostí jako sarkastický černý humor. Kdyby se točilo víc podobných filmů, určitě bych se nezlobila. "Kansaská léčka je, když se všichni podívají doprava a ty jdeš doleva."(4.1.2009)

 • Enšpígl
  ****

  Po dlouhé době jsem se zase bavil, typ humoru v tomto filmu mě naprosto vyhovoval, stejně jako děj, který začal do sebe zapadat až v posledních minutách, ale perfetkně padnul. Stejně tak neuškodili filmu různé prostřihy a hry s kamerou. Přítomnost Joshe Hartnetta, Bruce Willise ve filmu jenom prospěli. Lucy Liu byla velmi roztomilá . Nabít a zabít tu osobu co stanovila tento český název filmu.(18.10.2006)

 • CheGuevara
  **

  Přestylizovaná jízda bez chuti, zápachu a vtipu. Místo dobré zábavy se mi režisér akorát pochlubil jak moc dobře tuhle story vymyslel. Jenže tohle už tu několikrát bylo a tak bez většího zájmu jsem to přežil až do konce. Jenom bych rád podotknul,. že bych byl rád, aby výtvarník scény, co na tomhle filmu dělal, se postaral i o můj byt - neb ty jeho výtvory byly dokonale boží.(7.12.2007)

 • Lima
  **

  Každý filmový fanoušek od dob KILL BILLa ví, že pomsta chutná nejlépe servírována za studena. Bohužel o tu McGuiganovu jsem si řádně opařil ústa. Zpočátku je celá story slibně rozjetá, vypravěčsky příjemná a vtipná, bez fuckování s kadencí kulometu a sympatickými postavami. Jenže zhruba půl hodiny před koncem úplně změní tvář, vypravěčská lehkost je tatam a ke slovu se dostane překombinované rozřešení s únavnými vysvětlujícími flashbacky a početným bodycountem, kterému chybí nadhled a které tak řadí McGuiganův film mezi letošní neoriginální, mnou už dávno okoukané zbytečnosti typu ´Running Scared´. Už mě zkrátka všechny ty ultra-hyper-cool tarantinovské klony nudí! Ben Kingsley může na svého Gándího a Itzhaka Sterna už jenom se slzou v oku vzpomínat, hraje otřesně (zejména patrné v dialogové scéně mezi ním a Freemanem), některé nelogismy v ději jsou vskutku "pozoruhodné" a Josh Hartnett dokazuje, že je jenom průměrným hercem a na vážně pojaté role prostě nemá.(30.9.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace