Vražedná terapie

AndrewNewman

Spočiatku som si myslel, že to bude jasná štvorhviezdičková záležitosť, ale napokon sú to len priemerné tri hviezdy. Atmosféra a herci boli super, ale tak hodinu sa tam poriadne nič nedialo. Vo finále síce tvorcovia pritlačili na pílu, ale to už bolo neskoro. ()

Petr82

Presne tak, jako to zminuji ostatni ve svych komentarich, atmosfera je perfektne vybudovana, myslel jsem ze pujde o opravdu skvely film. Prvni strasidelna scena me take vylozene dostala. Ovsem pak prisel propad, atmosfericke prostredi stareho sanatoria zustalo dle meho nevyuzito, a na konci se to zmenilo v uplnou slataninu ... bohuzel. ()

Tom-ass

Interiéry blázince spolu s hudbou vytvářeli strašidelnou náladu a atmosféra byla v tomto filmu opravdu silná. V temných scénkách sem čekal každou chvíli nějakou "lekačku", ale pro vystrašení nebyla potřeba. Také zajímavý příběh s Mary, která má velmi zajímavé polohy hlasu, připomínalo mě to Vymítače ()

Patr1k

Kamera dáva filmu pocit B-čkovosti, no nie je tomu rozhodne tak, veľmi skvele prepracovaný thriller (skoro horror) s vynikajúcimi hereckými výkonmi (dokonca aj Caruso prekvapí) a skvelou atmosférou, dokonca som rozmýšlal kto to bude a nakoniec som sa aj trafil, fanúšikom psycháčov odporúčam... ()

Djmacik

keby to bolo o trošku lepšie tak by som aj 4* dal....ale takto....Niečo mi tam chýbalo, aj keď sa to trošku podobalo na Shutter Island, aj tak to nebolo ono :) ()

Skretule

Miluju horory, které na vás od začátku mrsknou síť depresivní atmosféry ze které se nejde vyprostit až do naprostého závěru. Session 9 je typickým příkladem, přihazující ještě fakt naprosté zmatenosti, že absolutně nevíte která bije a co se bude dít. Za tohle vše dávám filmu veliké plus a ještě teď mi z něho nejí příliš psychicky dobře. Škoda jen toho konečného rozuzlení. Ale jinak smekám. ()

O_Peki

Velice zajímavý, komorně, natočený příběh. Výborná parta neprovařených hereckých tváří v temných kulisách staré psychiatrické léčebny a napětí od začátku až do konce. Několik náznaků příběhových linií nás do samotného závěru nechává tápat co se to vlastně stalo a stane. Jednu hvězdu strhávám za to, že jsem ten konec prokoukl dřív. ()

kolodej1

jak je vidět, i s malým rozpočtem a bez velkých efektů lze natočit dobrý horor, to by mohla být cesta i pro české tvůrce. Musím ocenit především atmosféru, zajímavě se stupňující napětí, podezíravost a až do posledních minut nejasné rozuzlení. Nechyběly mi ani vyhřezlá střeva a litry krve, které často horory provází, jemnější, ale stejně účinné působení na psychiku tady funguje výborně. ()

Ondrew

Niet o com... Darmo je film oznacovany za horor, ked v zasade konkretne hororove prvky sa tu takmer vobec nevyskytuju. A to je prave mozno zaroven i najvacsia deviza celeho filmu. Autori do snimky nainfikovali tak neveselu atmosferu, ze v zasade akekolvek vyrazne hororove podnety by snimke skor uskodili, nez prospeli. Velmi milo ma potesil i vyber hercov, kde sa objavil napr. i David Caruso (znamy v sucasnosti primarne zo serialu CSI: Miami, no mal som moznost vidiet ho vo viacerych fimovych pocinoch). Skratka, da sa povedat, ze v snimke funguje vsetko presne tak, ako ma... Je kludne mozne, ze na vas nezanecha ziadne nasledky, no rovnako sa da povedat, ze zrejme mnozstvo divakov sa po skonceni filmu rozhodne nebude citit trikrat vo svojej kozi... Skratka, toto autorom vazne vyslo. 70%. ()

Birter

Horor/Thriller, který pomalu, ale jistě buduje napětí, které směřuje k poměrně obyčejnému a nic moc zajímavému konci. Z pár filmů, které jsem od Brada Andersona viděl, si myslím, že je to více než schopný režisér a vzhledem k tomu, že jsem se během těch 97 minut nenudil svědčí zřejmě o tom, že by ze zápletky a prostředí, klidně dokázal vykřesat více (myslím po stránce scénáře). Tohle mělo sice dobré postavy, dialogy a atmosféru, ale právě proto bych nečekal jenom jedno pojítko s minulostí blázince. ()

Emperor1

Parádně atmosférický snímek se závěrem, který mě dostal, třebaže detaily jsem úplně nepochopil. Překvapivě lze udělat dobrý horor i bez klasických atributů tohoto žánru, kromě prostředí samotného se zde divák žádného strašení nedočká a přesto mráz po zádech běhá a celkově film lehce deptá. ()

Pepi74

Tak hodinu se chlapi co jim teče termín jen tak flákají a za tři dny mají jen posprejované trubky a půl místnosti bez azbestu a pak se začne něco dít. No začne. 90% filmu je už pryč a ten konec jsem tak nějak nepochopil. Ono už to, že si při hororu stihnete vyřešit mail, pár věcí po telefonu a stejně o nic nepřijdete svědčí o mnohém. Jedna hvězda za Horátia s jointem :-) ()

Kathane

Když jsem to viděla po prvé, tak jsem to moc nepochopila! Jako horor mi to nepřipadalo, ale určitě tam bylo šíleně moc napětí po celé délce filmu, prostě nevíš, co se stane... ()

Lukkyn

Otázka: Je to horor? Odpověď: Jednoznačně ano!!!Možná ne klasický ale horor to určitě je, protože ruku na srdce , kdo z Vás by se do toho útulného baráčku , kde dříve bydleli hodní pacoši šel podívat a ještě chodil v podzemních katakombách??No to jsem si myslel nikdo!!!Tenhle horor odebral práci maskérům protože nepoužil cisternu krve a kamion lidských údů. Použil úžasnou atmosféru, skvěle vybrané prostory, které nahánějí hrůzu a ze kterých ten strach prostě cítit je, Scénář dobrý, postavy velice zajímavé a herci se mi líbí já jim to prostě věřil!!!S čistým svědomím dávám za pět hvezdiček , protože zahrát za málo peněz takový hafo muziky umí málokdo!!! ()

Georginek

No, to byla teda ale blbost. nekdo to tady srovnaval s Grave Encounters, ktery byl pro me jasne za ****+ a tahle blbost je v cervenych cislech? Nuda od zacatku do konce, nesympaticti herci a naprosto debilni pointa..... Zlaty Paranormal Activity, to byla chujovina, kterou jsem ocekaval, kdyz jsem se zacal koukat. Nejhorsi je, kdyz clovek ocekava dobry film a dostane nadhodnocenou zhovadilost. Opravdu film k nicemu a horor uz vubec ne. Mozna tak SHIT of the year..... ()