Příšerky z podkroví

• USA Aliens in the Attic (více)

Pearsonovic děti musejí využít veškerého svého důvtipu, odvahy i schopností, které získaly hraním počítačových her, aby přelstily malé zelené houževnaté příšerky, jež ztroskotaly v domě, kde rodina tráví léto a odvrátily jejich útok na Zemi. Nejtěžší ze všeho však bude zatajit mimozemské návštěvníky před rodiči. Sympatické herecké obsazení v čele s Ashley Tisdaleovou, Andym Richterem, Kevinem Nealonem, Timem Meadowsem a Doris Robertsovou je zárukou, že rodinná sci-fi komedie bude mít úspěch i u vašich dětí! (oficiální text distributora)

Maki89

celkom podareny rodinny film, aj ked najviac vhodny pre vekovy priemer 12 rokov... na niektorych veciach sa dalo zabavit - najma suboj Ricky vs. Nana bol vyborny...5/10 ()

venison

Dost velká konina, ale myslím, že děti pro děti to může být celkem zábava - mě osobně by to v dětství bavilo hodně :-) ()

blackJag

Nový E.T. z toho nekouká, úplně špatné to ale překvapivě také není. Dětští hrdinové jsou v pohodě, triky nejsou nejhorší a nebýt otřesných fórků se zubní protézou, které vyloženě nesnáším, pár procent bych snad i přidal. Film se mi líbil víc než stejně starý (a stejně zaměřený – obojí je rodinným sci-fi dobrodružstvím) ÚTĚK NA HORU ČARODĚJNIC. II Scénář: Mark Burton, Adam F. Goldberg. 60% ()

drackula

Zo začiatku som tento film považoval za klasickú blbosť, ktorých na nás naše televízie v poslednej dobe sypú neskutočné kvantum. Avšak príšerky sú iné a príjemne prekvapili. Nič komplikované iba svižná jazda plná humoru a znesiteľného amerického rodinného feelingu. 65 % ()

zolo23

Celkom slušná zábavka sa z toho vykľula. Deťom do 10 rokov sa to páčiť asi bude. Parkrát som sa pousmial i ja hlavne na Robertovi Hoffmanovi. 4/10. ()

jenik71

Možná je to směšné, ale v podstatě zábavné. A to hlavně pro mladší část publika. Velkým plusem jsou roztomile působící postavičky mimozemšťánků a hodně také pobaví scény s dálkovým ovládáním. Je to taková lehká a nenáročná komedie u které jsem se cítil být znovu dítětem. 60% si určitě zaslouží. ()

slovan1

Super filmek na odreagování. Ikdyž určen převážně mladší věkové kategorii, já se bavil hodně dobře. Mimozemšťaní jsou zmáknutí dobře a bojová jízda, kterou rozehrávají s pozemšťany je na solidní úrovni. Herecky vyčníval převážně Robert Hoffman, který pod vlivem ovladače musel předvádět takove grimasy, za které má ode mě palec nahoru. Chlapského diváka potěší i, většinou spoře oděná, Ashley Tisdale. ()

Herráček

I na žánr rodinných filmů je tohle tak stupidní událost, kde všechno pohřbívají pořádně nesympatičtí hlavní hrdinové, ubozí záporáci a spousta blbostí... Jediné pozitivum filmu jsem našel v trikové stránce... A to mi nepřijde jako moc.... ()

iXtr3m3

Dobré rodinné sci-fi. Fantastický matrixovský súboj - babka verzus zasran, obidvaja ovládaní mimozemšťanmi. :) UPDATE: po 14tich rokoch som si dal repete so svojou deväťročnou dcérkou a je to stále fajn snímok, zasmiali sme sa, pre rodinu to bolo akurát, škoda, že manželka s nami nechce pozerať vôbec ale vôbec nič, len to, čo sama chce. ()

Han22

Příšerky z podkroví se nedají brát jako sci-fi, jsou tu sice ufouni, ale mrňaví, legrační a jinak je to čistě dětský film. A vlastně příšerná kravina, kde si mimozemšťani nejsou schopni poradit s partou děti na chatě, ale kravina zábavná, vtipná co rychle uteče. Mimozemšťani mají dálkové ovladače, které z ňoumovitého přítele teenky udělá mašinu na gagy, zatímco děti bojují petardami, paintbalovými puškami a vším co je po ruce a rodiče ničemu nevěří a nic netuší. Vidět to jako dítě, budu nadšený víc, nicméně i dneska je kung fu souboj ňouma vs. babča naprosto geniální :) PS: Ashley Tisdale na teenagerku fakt nevypadá a ten její přítel už vůbec ne. ()

Prochy38

Překvapivě velmi vtipná rodinná komedie. Děti si nehrají na nic, co nejsou (to nesnáším), alieni jsou fakt dobří, akce povedená, vtipné situace. Fakt jsem se pobavil! Ovládaný přítel neměl chybu :). Dokonce ani ta A. Tisdale mě nijak moc neštvala. Vtipné, hezké, dobré. ()

agass

Obyčejná rodinná ptákovina, která pobaví zejména děti do deseti let. Herecky je to tak křečovitý jako tomu u těhle filmů bejvá, pár vtipnejch momentů by se ale našlo. Mladší bratr se postará o nápadníka svý sestry tím, že ho trefí paintballovou puškou do vajec. ()