Příšerky z podkroví

• USA Aliens in the Attic (více)

Pearsonovic děti musejí využít veškerého svého důvtipu, odvahy i schopností, které získaly hraním počítačových her, aby přelstily malé zelené houževnaté příšerky, jež ztroskotaly v domě, kde rodina tráví léto a odvrátily jejich útok na Zemi. Nejtěžší ze všeho však bude zatajit mimozemské návštěvníky před rodiči. Sympatické herecké obsazení v čele s Ashley Tisdaleovou, Andym Richterem, Kevinem Nealonem, Timem Meadowsem a Doris Robertsovou je zárukou, že rodinná sci-fi komedie bude mít úspěch i u vašich dětí! (oficiální text distributora)

Jupii

Takto si predstavujem rodinnú komédiu - strelený nápad s deťmi, ktoré stoja pred úlohou zachrániť našu planétu pred zlými mimozemšťanmi. Samozrejme nesmú chýbať ani rozličné technologické výdobytky, ktoré obohacujú celý film. No a klobúk dolu pre Robertom Hoffmanom, tie jeho ksichtíky a pohybové kreácie boli na popukanie. ()

fimler

Tenhle film mě hodně překvapil pustil jsem si ho jenom proto že jsem se nudil a nebyl vůbec špatný.Ale stejně nejlepší byli ty příšerky.A proto že se na to dívají malé děti tak se na to podívám z jejich úhlu pohledu.TAKŽE DÁVÁM 4 HVĚZDIČKY. ()

cici24

Pro dospělé ani náhodou...Je to hodně levně a jednoduše natočený, klasický scénář amerických nebojácných a vždy si poradivším dětí.Místy dost nuda..... Kdybych ale byl malej, tak by hodnocení bylo asi vyšší.... ()

david666

Filmy s příšerkami se mi líbí od mala - takže i z tohoto filmu nejsem zklamaný. Aliens vypadají pěkně, není tady zas tolik moralizování (kromě konce, ale to je ve všech podobných filmech). Pro starší je tady i bonus v podobě A.Tisdale:-) ()

TesterX

Příjemné překvapení. Na rodinnou komedii hodně zábavné. No nechtěli byste mít dálkový ovladač na lidi? S tím se dá užít hodně srandy. V rámci žánru silný nadprůměr. ()

WHMMD

Priemerna rodinna komedia, na ktorej bol najzabavnejsi jej trailer. V jeho dvoch minutach sa objavili asi vsetky vtipne sceny, ktore film obsahuje. 50% viac nie. ()

Diegog4 odpad!

Strašné a to jsem myslel, že se američani poučili a nedělají filmy kde je nesmyslné domácí násilí tento film byl pro mne uplný propadák!!!!!!!§ ()

xhonza5

Ono se to nezdá, ale tenhle film je opravdu vtipný. =) Měl jsem obavy, ale k podívání se mě přinutil komentář od B!shop a musím jenom souhlasit, takže doporučuji shlédnout. =) ()

sospik

Výborná haluz. Nejlepší scéna je když si to babka rozdává s Rickym :D a dojde tam jeho mladá a nechápeeeeeeeee :D příšeráci jsou fakt propracovaní a děcka mi připomínají vlastní rodinu, supr zážitek pro celou rodinu :) ()

Tibb-Shäe

Pravdupovediac som dosť príjemne prekvapená! Čakala som totálnu blbosť a hoci story ozaj nestála za veľa, musím uznať, že to bola celkom slušná dávka zábavy a akcie na rodinnú fantasy. Robert Hoffman pod vplyvom zapnutého dialkového ovládača bol proste nezabudnuteľný - bitka s babičkou a záverečná scéna mi spôsobili záchvat smiechu. A príšerky boli zlaté. x) 65% ()

Doctor10

Možno to nebol krvavy vypalovák o monštrách ako musím povedat bolo to rozťahané ale inač pohodový pekný rodinný film prosím o návod k hacknutiu Internetovej žiackej knižky :D ()

dogzila

Pekná detská komédia pri ktorej môjmu 13 ročnému synovy tiekli slzy smiechu a to je barometer ktorý nepustí. Určite tento snímok nie je stratou času aj keď sa naivita drala neustále do popredia. Nedela poobede je čas ako vyšitý pre túto kinderrozprávočku. ()

Solinek

Od tohoto filmu jsem očekával mnohem více než dokázal nabídnout. Naprosto trapné scény s dálkovým ovládáním. příběh pouze průměrný. Jediné pozitivum je animace vetřelců, která se velice povedla. ()