Příšerky z podkroví

• USA Aliens in the Attic (více)

Pearsonovic děti musejí využít veškerého svého důvtipu, odvahy i schopností, které získaly hraním počítačových her, aby přelstily malé zelené houževnaté příšerky, jež ztroskotaly v domě, kde rodina tráví léto a odvrátily jejich útok na Zemi. Nejtěžší ze všeho však bude zatajit mimozemské návštěvníky před rodiči. Sympatické herecké obsazení v čele s Ashley Tisdaleovou, Andym Richterem, Kevinem Nealonem, Timem Meadowsem a Doris Robertsovou je zárukou, že rodinná sci-fi komedie bude mít úspěch i u vašich dětí! (oficiální text distributora)

El_Rabbit

Tuhle prkotinu jsem si pustil v totalní kocovině s tím, že si odpočnu u zábavné kravinky. Nicméně z návalu dementních dialogů a tak všeho dohromady, mě ještě víc rozbolela hlava a musel jsem si v půlce zdřímnout. Opravdu si myslím, že minimálně ty dialogy, co se tam vedly postavy museli urážet i pětiletý děti... ()

Martin_W

Hodně povedená rodinná komedie s hezkými triky a vtipným provedením. Čekal jsem dětský škvár, ale zmýlil jsem se. 69% ()

kikka20

Příšerky byly vážně povedené. Děj byl také dobrý. Celý film mi přinesl vážně skvělou náladu, taková vážně skvělá oddychovka, která Vás zaujme jak dějem, tak i herci :) ()

rcorp

Překvapivě docela zábavná variace na Malé Válečníky. Dětské osazenstvo je hodně sympatické a postava Rickyho (Robert Hoffman) je naprosto boží. Mám pocit, že snad celý film vznikl jenom kvůli němu. :) Ideální film na víkendové dopoledne. ()

^Rain^

Film na jedno pusteni s krajne nesymaptickymi hlavnimi hrdiny, ktery si pujcuje az moc scen z jinych filmu (National Lampoon, Wall-E, Matrix, Galaxy Quest) a nemuze se snad libit ani detem. Mimozemstani a efekty byli fajn, humor bohuzel veskery zadny. Neni divu, ze film propadl. Snad se nedockame dvojky "Aliens on a plane". ()

gumbo

Nebýt scén s ovládáním jiných lidí by tohle dílko ani nestálo za zmínku. Toporné herecké výkony, stupidní scénář a dialogy... 50% ()

issoumaila

Keby mám byť ozaj objetívny a hodnotiť všetky aspekty filmu tak možno na 1*. No tuna je to rodinná komédia (dalo by sa povedať) so zelenými príšerkami, ktorá ma naozaj slušne pobavila.xD No i tak sa tu nachádza nespočetne veľa "hluchých" miest. Nudné pasáže, nelogické až infantilne poňaté dialógy a príšlo mi to viac pre deti ako pre dospelých.xD Ale povecme si. Dalo sa z tohoto projektu vyťažiť viac? Asi ani nie. Uprime teda svoj pohľad na jednotlivé scény s ovládačmi na ovládanie ľudí lebo to je jediná pozitína vec... Mne to stačilo...;) ()

xavierr13

Zem je napadnutá mimozemštanmy. To čo nemajú votrelci do výšky si kompenzujú svojou mentálnou silou. Problém nastane, až ked zistia, že ich zbrane nefungujú na deti. Tak sa skupinka mladých hrdinov rozhodne zachránit svojich rodičov a celý svet pred inváziou mimozemštanov a podrobenie zeme. ()

Olík

Kdybych se na Příšerky z podkroví koukal očima, které jsou stejně staré, jako zbytek mého těla, musel bych mít několik drobných výtek. Za prvé mi přijde matoucí už český překlad filmu – od příšerek bych čekal něco jiného než vesmírné vetřelce chtějící ovládnout naši planetu. Za druhé si autoři mohli se zmiňovanými příšerkami trochu více pohrát – ten jediný hodný je až příliš infantilně mazlíkovatý a zbytek posádky by mohl být trochu více zábavný. Za třetí…..je zbytečné hledat za třetí – film je určen především menším divákům a ty se budou určitě dobře bavit. ()

towstit

Ako rodinna zabava dostacujuce, ako komedia viac ako ubohe. Film ktory mal vist rovno na DVD. Po skonceni som zabudol aj ako sa tie decka volali a proste o com to aj cele bolo. ()

pepa3rd

Je to jedna velká kravina, ale má jedno velké pozitivum. Na to, jak hodně špatně to mohlo dopadnout, to dopadlo nakonec docela slušně :). 50 % ()

Eilean Donan

Ejha, ale toto!! Nad očakávanie :D Asi som naozaj nič neočakávala, keď som sa nakoniec tak zabavila. Milí - sympatickí herci, príšerky... no čo viac si priať? :) ()

zberatel

...Ja som sa naramne bavil, komedia a k tomu este rodinna ma naozaj velmi milo prekvapila. Efektovo su ti mimozemstania na velmi slusnej urovni, a od chvile ked vstupia na obrazovku zacina ta prava zabava :). Prijemnym humorom sa tu naozaj nesetri a vobec sa nestihnete nudit, prave naopak, paintballovy sniper, prekladatelska prirucka, dialkove ovladanie babicky a ricka a ich kung fu suboj... mna len mrzi ze to nebolo dlhsie, vyborna zabava :-) ()

Primavera

Ashley Tisdale nie je môj typ, mimozemšťania boli síce pekní digitál, ale neboli nijako originálni, takže som nevedela, na čom sa mám baviť. Možno, keby púšťali taký ten umelý konský rehot divákov ako v sitkomoch, tak by som aspoň vedela, že kedy .... Takto som čakala do konca a nič. :-( ()

E lan

Průměrný dětský film s několika povedenými scénami, jinak ale s ničím zajímavým. Odpočinkovka, u které se dobře čtou noviny:-) ()

Bublinka6

Ne, že by se jednalo o tak kvaltní snímek, ale scény s Rickym (Robert Hoffman) mě velmi pobavily. Takže tři hvězdičky za film celkově, jedna bonusová za scénky s blbcem Rickym (hlavně ta na závěr). ()