Výkonný pracovník v reklamní agentuře Charles Schine (Clive Owen) je jen dalším člověkem z Chicaga, který každé ráno běží na vlak v 8:43, aby se dostal včas do práce. Když jej ale jednou nestihne a díky tomu se setká s Lucindou Harris (Jennifer Aniston), jeho život se nenávratně změní. Lucinda je šarmantní, krásná a svůdná. Přestože jsou oba v manželském svazku a mají děti, jejich vzájemná přitažlivost je neodolatelná. Společné obědy brzy přejdou v koktejly po práci a zanedlouho se už oba ocitají v hotelovém pokoji. Jejich zdánlivě bezchybný vztah se však radikálně změní v okamžiku, kdy do pokoje vtrhne brutální cizinec LaRoche a začne oba milence ohrožovat pistolí. Poměr se brzy změní v noční můru, která je mnohem nebezpečnější a násilnější, než si dokázali představit. Charlesův život začne být brzy plný podvodů, vydírání, násilí a zločinu. Vzhledem k nemožnosti svěřit se své ženě nebo kontaktovat policii se stává vězněm ve světě, který nepoznává, a v němž není po jeho předchozím životě ani památky. (oficiální text distributora)

lovenka

Opravdu dobrý film. Jediné co mi v průběhu sledování vadilo byla Charlesova "debilita". Myslím, že by se nikdo takto nechoval....Ke konci opravdu zajímavý zvrat a zakončení také super! ()

Insspektor

„Stavím sa s tebou o 5 dolárov (eur) že ti dokážem dať pusu bez toho aby som sa ťa dotkol perami. /dlhý bozk na pery/. Stálo to za každý cent“.... dovolím si povedať že tento trik platí s úspešnosťou 100%, pokiaľ dotyčná nevidela tento film. ()

bobin

Domníval jsem se, že půjde o tuctovou romantiku, ale to byl zásadní omyl. Najednou z toho byl vynikající thriller s výbornou zápletkou a postupem děje to pěkně přitvrdilo. Nenechte se ovlivnit nespravedlivě nízkým hodnocením. ()

megajalec

Nemôžem si pomôcť, ale jeden z najlepších filmov, aké som v poslednom čase videl. Napínavé, s množstvom twistov (ktoré som na rozdiel od prevažnej väčšiny prítomných nečakal). Nenudil som sa, napätý som bol ako struna, ako to skončí. Herci výborní. Btw., čo by ste v podobnom prípade urobili vy? Platili alebo sa priznali? ()

rasto87

Vynikajúce herecké výkony plné zvratov. Určite film, ktorý si svojho diváka pridrží a donutí ho dopozerať do konca. ()

jirijo

Matný pokus o rafinovaný thriller. Zápletka je lehce odhadnutelná a snímek vrší bez ladu a skladu jeden zvrat za druhým. Clive Owen bohužel nemá co hrát, Jennifer Aniston má k femme fatale hodně daleko a Vincent Cassel jede na neutrál. Atmosféra a napětí se jaksi nedostavily. Mikael Hafstrom není marný režisér (Pokoj 1408, Plán útěku), tak přejme jemu i sobě, aby měl příště poněkud pevnější ruku. ()

solisoli

Dobre obsadený thriller so zaujímavým dejom, dobre premyslených a načasovaných zvratov, ktoré museli baviť, až na niekoľko pasáží, ktoré zbytočne narúšali celý kvalitný priebeh príbehu. ()

djrewerz

Takéto filmy nemusím, vlastne ani neviem prečo som to pozeral. Bolo to však celkom pozeratelné ale čo sa mi veľmi páčilo bolo obsadenie. Myslím že Owen, Anistonová a Cassel zahrali veľmi dobre. Trošku mi vadil Xzibit. ()

MartCT

Kdo má trošku nakoukaný podobný žánr, tak ruce pryč, v podstatě až na poslední už dost zbytečný zvrat je film dost předvídatelný.. Škoda, že Hafstrom s režírováním nepokračoval ve Švédsku, tam mu to šlo o mnoho lépe. ()

meatball

Spíš taková příloha než hlavní chod. Opravdu příšerná Jennifer Aniston naštěstí nemá moc prostoru a všechno vynahrazuje výborný Clive Owen (a RZA yo). Na stejné brdo jsou ovšem mnohem, mnohem horší filmy. ()

Grim

...pútavý a originálny dej plný neočakávateľných a originálnych zvratov a odhalení...rozhodne sa nenechajte zlákať hodnotením... ()

paniColombova

Špatný film to rozhodně nebyl. Napínavý, plný překvapení, ale konec ve vězení už mě připomínal režisérův pokus o zbytečné vylepšení, což už dělat nemusel. Už těch šokujícíchc detailů v závěru filmu bylo až dost, tudíž bych tohle nahradila něčím jiným, jednoduchým. Jinak Vincent Cassel je "silnej" herec, charismatickej chlapík, už v Purpurových řekách se mi líbil. ()

MapleLoops

Skvělý thriller který stojí na pevné konstrukci silných zvratů, konec je trochu zbytečný ale velmi dobře vymyšlený a běhal mi mráz po zádech. Roztomilá Jannifer Aniston která zahrála výborně nejen scénu kde byla znásilněna ale i celou svojí roli která po celou dobu vypadala více než důvěryhodně. Takovou třešničkou na dortu byl RZA a Xzbit. Pro mě kvalitní podívaná ze které místy tuhne krev v žilách, 75%. ()

Zapinka

Tak tenhle film mě fakt bavil. Rozuzlení jsem takovéhle opravdu nečekala. Celý film jsem byla napjatá jak to tedy bude :) skvělý herci, atmosféra, hudba... co dodat, určitě se na něj znovu podivám ()

Rampa Mc Kvak

Jak dopadne film jsem věděl ještě dřív, než James Siegel začal psát předlohu... a nebo je to jen narážka na ty nesmysly, co tady píše několik uživatelů, jak byl děj předvídatelný. Vzhledem k tomu, že byl dost překombinovaný, tak o tom pochybuju. I tak (nebo možná právě proto) se jedná o nadprůměrný thriller. Proto ty 4.. A nebo vlastně - jedna dolů za posledních stupidních 10 minut.. ()