poster

Hra s nevěrou

 • USA

  Derailed

 • Slovensko

  Vykoľajení

 • Slovensko

  Vykoľajení - Hra s neverou

Thriller / Drama

USA / Velká Británie, 2005, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petaspur
  *

  Clive Owen se svou filmografií by neměl brát role tupých pravděpodobně nějakým způsobem retardovaných mužů (jinak si jeho nekonečnou nevědomost nedovedu vysvětlit). Trapné dlouhé nudné pasáže s nic nechápajícím Owenem mě dováděly k zuřivosti. Doufal jsem, že ho Vincent Cassel (ta hvězdička je pro něj) zabije. Pro mě to byla ztráta času.(15.12.2008)

 • Vojtino
  ***

  Takový lepší televizní film s hvězdným obsazením. Pěkně natočené, pěkná hudba a klasicky parádní Cassel, ale děj je plný trhlin a navíc velmi předvídatelný, a tak to velké množství všelijakých twistů prostě nefunguje. Navíc mám pocit, že divák nemůže jakkoliv sympatizovat s hlavním hrdinou, což mělo v mém případě za následek celkový nezájem o to, jak film skončí.(26.4.2014)

 • Trellíno
  **

  Já tedy nevím, asi je to tím, že už mám něco nakoukáno a proto jsem se celou dobu slušně nudil díky nekonečným variacím na již mnohokrát viděné a navíc jsem pointu strefil asi po půl hodině. No a závěr, ten je úplně blbej. Prostě zbytečný film plný klišé, který se alespoň ze začátku tvářil, že bude mít na mnohem víc, což se ale bohužel nestalo.(18.1.2006)

 • gudaulin
  ***

  Veskrze průměrný thriller, který je konzumovatelný především díky Clivovi Owenovi v hlavní roli, slušnému tempu a několika zdařilým momentům. Seriálová hvězda Jennifer Aniston je překvapivě nevýrazná a zaměnitelná. Film se dá pojmout jako scénáristické cvičení plné dějových zvratů, které se dají rozdělit do dvou skupin. Ty první jsou pro fanouška žánru snadno předvídatelné a klišovité, ty druhé nečekané, ale o to nedůvěryhodnější a nepravděpodobnější. Divákovi zvyklému používat mozek začnou potom vrtat hlavou otázky typu: "Jak je možné, že...?", případně "Jak věděl, že..?" Celkový dojem: 50%.(25.7.2006)

 • Rocky62
  ****

  100 minut uteklo jako voda a já jsem nadmíru spokojen. Thriller založený na nečekaných zvratech a k mému překvapení i solidních výkonech. Zavání to sice trochu "béčkem" a i závěr je trochu typický pro podobné vyděračské filmy, ale napětí je tu dávkováno ve velkých porcích, díky čemuž jsem měl o zábavu postaráno.(1.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace