Hra s nevěrou

Vykoľajení

Vykoľajení - Hra s neverou

Thriller / Drama

USA / Velká Británie, 2005, 100 min

Škoda trochu zbytečně nastavovaného závěru, jinak by šlo o velmi vydařený thriller s pointou, která mě ani ve snu nenapadla skoro až do poslední chvíle. Takhle má film ale tak nějak dva konce a ten druhý je tam opravdu navíc...(17.7.2009)

Thriller jak ze staré školy, škoda jen mírně natahovaného konce.(16.6.2006)

rozpočet : $22 million tržby celosvetovo : $57,479,076(14.12.2006)

Thriller postavený na smršti silných zvratov, z ktorých niektoré sú prekvapivé, niektoré nedôveryhodné a príliš účelové, niektoré veľmi dobré a ten posledný zbytočný. Pre menej skúseného diváka, ktorý nemá zmapovaných všetkých jeho žánrových súrodencov, isto silný zážitok. Sám musím priznať, že ma vtiahol a nepustil. Ale iba na tých 100 minút. Jeho živostnosť je minimálna.(6.12.2005)

Takový lepší televizní film s hvězdným obsazením. Pěkně natočené, pěkná hudba a klasicky parádní Cassel, ale děj je plný trhlin a navíc velmi předvídatelný, a tak to velké množství všelijakých twistů prostě nefunguje. Navíc mám pocit, že divák nemůže jakkoliv sympatizovat s hlavním hrdinou, což mělo v mém případě za následek celkový nezájem o to, jak film skončí.(26.4.2014)