Egito

Úžasně ztvárněný film od Roba Zombieho plného krve, zbraní a alkoholu. Výborná herečka Sheri Moon Zombie hrála úžasnou postavu byla psycho ale i komediální. Tento film si zaslouží 5 hvězd nejen za ztvárnění a nápad, ale i efekty a příběh. Viděla jsem film asi tisíckrát a nelze jej okoukat. Vřele doporučuji ()

Destoroyah

Naozaj je to dejovo veľmi blízko k Texaskému Masakru Motorovou Pílou ale čo už. Je to podarené a drsné! Mám celkom rád čierny humor takže som sa aj skvelo pobavil. Celý film je o masakrovaní a gore, a to je asi všetko čo nám tento film môže dať. Tupý scenár ,a ani som nevedel akej strane mám fandiť. Strane vrahov alebo otravných policajtov. Keďže mám Roba Zombieho nemám až tak v láske tak musím uznať že film sa mu naozaj podaril. HODNOTENIE: 7/10 ()

Ušák89

Skvělý skvělý skvělý. Rob Zombie svým druhým filmem dokázal, že na to má. Forsythe jako sadistický šerif je k sežrání. A Sheri Moone Zombie maximálně žádoucí. Připočtu li k tomu skvělou hudbu a Dannyho Treja nemůžu dát jinak než za pět. ()

Cyco_Mike

Lepší než Dům 1000 mrtvol? Ne, je to jiné, ale stále dokonalá perverzní zábava a hlavně stále skvělý rukopis Roba Zombieho. Nikdy bych nevěřil, že se dá sympatizovat s klaunem, co má na triku desítky mrtvol a s jeho krásnou dcerkou zpívající o číňanech a japoncích... Fim, co potěší milovníky krvavé zábavy a zároveň je zde možné si 560x procvičit slovo fuck (nejvíce v dějinách filmu). Nenudil jsem se ani chvilku, ZOMBIE nezklamal!!! ()

Komytea

geniální film!! Šerif dává jednu hlášku za druhou, rodinka je taky luxusní, akce a brutality je taky dost.. nemá to chybu.. doporučuju ()

Astu.

Pod tím obrovským nánosem brutality se skrývá jeden z nejzajímavějších režisérů současnosti. 8,5/10 ()

raiden14

Pokračovanie "Housu 1000 corpsov", je ešte našlapanejšie, ešte hnusnejšie a obsahuje ešte vymakanejšie dialogy. O horrore sa však uz neda hovorit vobec, skor neskutočne brutalny thriller opat s uzasnymi hlavnymi "anti-hrdinami". Imho jeden z najoriginalnejsich "horrorov" poslednych par rokov. ()

+sfinx+

Jako horor - slabší průměr, ale za ty poslední minuty filmu: "Vítejte v pekle, zmrdi !!" si ty 4* plně zaslouží. Hodnocení 4- je tedy především zásluhou závěru, který mne mile překvapil, protože místy jsem koketoval s hodnocením odpad - naštěstí ale vše dobře dopadlo.. :) ()

Kathleena

Tohle vás rozseká na celý čáře. Má to neskutečný spád, násilí je tu servírovaný na stříbrným podnose a dostanete se až tak daleko, že fandíte "zlosynům" do poslední minuty. Žádný zbytečný kecy, jen násilí, surovost a k tomu slunce, co víc si přát. Moje srdcová záležitost a nejlepší film všech dob!!! ()

Pierpa

Rob Zombie radšej nech spieva i keď aj to nestojí zavela...:) Ale určite jeho najlepší film, ale nie viac ako na 3 hviezdy... ()

ES13

Oproti prvnímu dílu, je tenhle aspoň pro mě o trošku slabší. Možná v tom, že je víc propracovanější a děj dává už trošku smysl. Určitě to je ale slušné pokračování k jedničce. ()

maciíček

Na tento film jsem se velice těšil. Po Domu tisíce mrtvol jsem asi chtěl vidět podobnou psychovyvražďovačku a taky Sheri Moon Zombie . Co se týče samotného snímku, tak ten nijak nevybočil z mého očekávání - syrové scény, tmavě rudá krev a v neposlední řadě brutalita zachycena tak přirozeně až se tají dech. Ale pak přišel závěr - ten závěr je naprosto jedinečná cesta do pekla, která sama může být jako krátkometrážní film vysílána. Takže úvodních 98 minut 3***, závěrečných 5 minut 5*****. A jelikož konec dělá celý film, takže 5***** ()

HectorHagman

MŮŽE OBSAHOVAT SPOILER Na tuto záležitost sem se vskutku těšil, všichni mě jí doporučovali slovy jako reálné násilí svělí přestřelky a pod........Hůř natočenou nelogickou mrdku sem neviděl akční scény tak zmatený ze koho vlastně sejmuli člověk pozná az podle toho kdo se oběvuje ve filmu dál. Reálný násilí říkáte???????kde proboha??? trěba když bloňďatej vidlák dostane prknem tři rány zlosti do palice a zvedne se jako nic a este nozem vopíchá tipka co mu naložil a přitom jen tak mimochodem druhýmu vykroutí bouchačku?A takovejch blbosti je tam spousta.....třeba kde se vzal ten ,,mimozemšťan" nakonci?Jedna hvězda za Nesvatou dvojici film o nich bych vyděl mnohem raci pane Zombíku,ale to je asi proto že Denny Trejo je proste frajer. ()

nelja

Přijde mi to jako hodně špatný film ve svojí neschopnosti něčeho původního. Kdybych v minulosti neviděl "Natural born killers" od Olivera Stonea (naprosto identická kamera- nejvíc se to projevuje ve scénách, které využívají velkých detailů-např. sekvence, ve které Jakože! (eh, bože...) flirtuje "Baby Firefly" s Royem Sullivanem. Ale těch styčných bodů je bohužel mnohem víc. Nepochopil jsem, jestli oproti tomu obraz, ve kterém kapitán Spaulding volá pasákovi Charliemu má být pocta "Pulp Fiction", či bohapustá vykrádačka. Nicméně i kdyby to snad měl být pokus vzdát hold jistě kultovnímu odkazu, mám za to, že se to dělá jinak, než doslovným zkopírováním již vzniklého. Onen satanský a amorální motiv a´la Charles Manson je natolik vyčpělý tím tolikrát použitým spojením, že už jen dosazením jiného pachatele musí zákonitě dojít k pozitivnímu efektu. Matka Firefly se chová přesně jako Regan ve "Vymítači ďábla" jen žel nevzbuzuje žádné kýžené emoce, snad jen úpěnlivé přání "ať už jí konečně někdo zavře hubu". A tak bysme mohli pokračovat donekonečna. Tento pokus vnímám jen jako eklektický, snaživý, studentský pokus umělecky nevyzrálého tvůrce, který si netroufne udělat něco svébytného, co by si neustále nevypůjčovalo někde jinde. Abych jen nehaněl, některé fragmenty, například postava kapitána Spauldinga, jsou celkem vydařené, v tomto případě například snaživým, působivým vykreslením bizarní a otřesné postavy. Kamera Phila Parmeta je po řemeslné stránce precizní a výborně danému žánru prokazuje službu. Ale to samozřejmě nestačí a nedokáže to obhájit to fiasko. Jednoznačně palec dolů. ()

Sandai

Násilí a krev ve filmech mi vůbec nevadí. Ale tady je jenom to násilí. Děj je mizerný, kladný hrdina je vlastně spíš postižený záporák a záporáci jsou jenom násilníci bez charisma. ()