Redix

Jedna hvězda za Sida Haiga což je nehorázná držka přímo dělaná na horrory. To je ale tak vše, protože film sám o sobě neni vůbec strašidelnej. Spíš mi to přišlo celé jako komedie. Nevim jestli to tak Zombie zamejšlel ale pokud to opravdu myslel jako horor tak by možná měl točit komedie. ()

Liduskaa

Jedničku sem neviděla a myslím,že mi to ani neva...ale kdybych neviděla tohle tak mi to přijde líto...takhle chladný nářez už dlouho nikde nebyl a ještě dlouho asi nikde nebude... ()

Manhattan

Drsné pokračování domu tisíce mrtvol, ve kterém vám sympatie na rozdíl od jedničky připadnou na stranu členů rodiny Fireflyových. Ač je to k nevíře Rob Zombie nám v tomhle díle podává brutalitu s takovu lehkostí až z toho začína mrazit v zádech, a ke konci si říkáte že by jste chtěli snad ještě trochu víc.Co dodat 90% ()

Mandalorian

Devil's Rejects. Neuvěřitelné podání příběhu o rodině masových vrahů. Zombie se toho ujal výborně. Psychothriller, jak má být. A největší masakr na tom je, že nakonec ty zm..dy ještě litujete. Perfektní hra psychologie. Djkoma: Netrefil ses. Nejedná se o horor. Film byl točený jako thriller. A zas tak moc mlácení tam není. Krapet vedle, hochu. ()

Kingjiri

"Jen chci, aby to přežili, abych se jim moh vychcat do ksichtu, než naposledy vydechnou." Zombieho prvotina House of 1000 Corpses byla povedená, ale tohle její pokračování je ještě o něco lepší. Neni už tolik ujetý, takže si určitě užije větší množství diváků o čemž svědčí i zdejší slušný hodnocení. Rob Zombie má talent a dokáže nakroutit i slušnou akci, který bylo dostečný množství. Navíc je tu dost dobrejch hlášek, příběh solidní a díky tomu, že se pořád něco děje, neni čas na žádnou nudu. Jo a Sheri Moon Zombie je pořádnej kus. Větší výhradu mám hlavně k výběru hudby, ta byla občas fakt divná. Čtyři silnější hvězdy, ale do pěti moc nescházelo. ()

cerbygerby

Po prvním díle dům tisíce mrtvol, který mě tedy opravdu nevzal jsem dal šanci druhému a rozhodně udělal dobře, zatímco první díl vypadal tak neefektivně, staře a nepropracovaně, na tento díl se už fakt dalo mnohem lépe koukat a navíc mi i děj přišel o hodně víc srozumitelnější, prostě tři burani co zůstali z jedničky rozjíždí skvělou jízdu až k poslední scéně před barikádou :))) za mě 4* a 75% ()

Hartigan

Pokračování "Domu 1000 mrtvol" je masakrem od začátku do konce. "Vyvrženci" nám tedy již po pár minutách sledování nastolují road movie ostrou jako břitvu, aneb tři magoři na cestách Amerikou s celým policejním sborem za zády. Zombie dokáže zavalovat zvrácenými vtípky (není jich málo) a patřičnou dávkou násilí i na kolemjdoucích. Narozdíl od haluškoidní jedničky, je dvojka tou poctivě drsnou a amorální zábavou, kterou si mílovníci Kurosawy či Truffauta nedají za rámeček. Rob je za kamerou velikánem a z jeho dosavadní práce se jedná o nejlepší výplod. Haig, Moseley, S. M. Zombie, Forsythe - tato čtveřice hlavních protagonistů je z psychologického hlediska příkladem tzv. sociopatické pakáže, co se koneckonců po celou dobu stopáže svým jednáním předhání ve zvrácenosti svých povah. 100% ()

AloeB

Jak moc špatné musí něco být když se nejracionálněji z hlavních představených chová ta zdánlivě čistě antagonistická trojice nepředvídatelných magorů jejichž mentalita je daleko za hranici smyslů. A vidíte, ono to špatné být nemusí. Vlastně je to i vcelku zábavné, pomineme li že... A teď by následoval dlouhý výčet, to ale nemá smysl. Schválně se podívejte, teoreticky to stojí za to, jste li magor který palcem nahoru pochválí kreativní mučící techniky Ďáblových vyvrženců. Fajnšmekři filmoví, vy se tam nesnažte hledat tu naivní snahu napodobit cynismem Tarantina, ne ono to nefunguje jen počtem vyslovených slov fuck a jeho variací.Nestojí to sice za to, ale zase shlédnutí nemusí být nutně zklamání. Minimálně si alespoň vyprázdníte žaludek,,, ()

geek.ondra

Skvělá erková komedie a zase trochu jiný Zombie. Super hlášky, nekompromisní brutalita a povznášející hudební doprovod - to je přesně to co od tohoto pána chci a to jsem taky dostal. Škoda jen že tomu před vynikajícím finále tak trochu dochází dech a právě proto mi k té páté hvězdě stále něco chybí. 7,5/10 ()

Razzor_82

"Pane, jsem tvá ruka spravedlnosti." Nechutně krvavá jatka Roba Zombieho. Sirová brutalita v oldschoolovém looku s efektní hudbou. 7/10 ()

FOCKE_WULF

Pokračování Domu tisíce mrtvol. Celkové vyznění to má - žijeme ve svobodné zemi a holt nás baví mučit a zabíjet, tak nám to neberte, je to naše vnitřní pravda. Opět zde vystupují: obskurní kapitán Spaulding, kobra Sheri-Moon, sympaťák Otis. "Jestli se nepletu, tak pořád cejtim na bouchačce vůni kundy tvojí starý." ()

Jarome

Toto samozrejme nie je film pre kazdeho. Ja osobne hororom prilis neholdujem ale tento bol tak trochu vynimocny (pri tomto filme som mal fakt cudne pocity, ktore som pri ziadnom inom filme nezazil). Herci, hlavne William Forsythe odviedli vynikajucu robotu. Hudba mi tiez velmi dobre padla. Chinese-Japanese, look at these, dirty knees ()

Louie

Dům tisíce mrtvol mě bavil, ale tahle jízda mi vyrazila dech. Přesně takhle se to má dělat! Naposled takhle zásadní zářez bylo Pulp Fiction. Rozhodně Rob odsunul touhle peckou všechny nové horory na druhou kolej. ()

R.I.P.

Tohle je opravdu bída a ubohost o rodince pošuků. Předlohou je Kožená tvář, které tato napodobenina nesahá ani po kolena. I když možná ano pokud vám někdo oddělil dolní končetiny a položil je vedle vás. Kdo tady dává 4 a nebo dokonce 5 * musí být udiven i obsahem záchové mísy po vyprázdnění. ()

Lumberjack

Ultranásilnický film, kde jeden policista nahání zbytek "povedené" rodinky, aby si to pak s nima mohl osobně vyřídit. Povedenější překračování Domu tisíce mrtvol... P. S. Toho Suchařípu jsem tam zahlédl také... :-) ()