venom14

Značně lepší než první díl.Prostředím,zápletkou a charaktery byli propracovanější.Zvláštní je,že celý film sledujeme příběh tří psychopatů,které honí další psychopati.Úplně chápu,že se to lidem líbí,i hnusí. ()

Prochy38

Jedno se musí R. Zombiemu nechat. Umí, a to ve všech směrech. Ale že by šlo o nějakou pecku, ve které, jak se snažil, asi i začneme sympatizovat s těmi magory, to se říct nedá. S. M. Zombie je fakt krásná, aletím tento film hasne. Fakt dobrá hudba, se scénami se tvůrci moc nepárali a dobře se na to dívá. Ale ... těch ALE je hodně.... ()

Schuldiner odpad!

Nic zvláštního jsem od toho nečekal a i tak jsem byl zklamán... Zbytečnost, která pozbývá smyslu, nemá význam a je tím pádem zbytečná. A přesně takový je tenhle snímek. Jeden z dalších filmů jejichž relativně vysoké hodnocení mi je záhadou... ()

Drirr

Dům tisíce mrtvol mě nudil a štval zároveň. Tohle mě pouze štvalo. (v tom hnusně pozitivním slova smyslu). Brutální ale podivně zvráceně poetické s několika opravdu ale opravdu guilty pleasure scénami. Takže daleko zajímavější kousek než Dům tisíce mrtvol. ()

J*A*M*A*L

Nejlepší film (horror) od Roba Zombieho.Skutečně se mu povedl a také to pěkně natočil.Na mě to ani moc jako horror nepůsobilo, spíš to na mě působilo jako akční film plný krve, špíny, nahoty, adrenalinu a podobně.Ale řeknu vám, že jakmile jsem zjistil kombinaci mých nejoblíbenějších žánrů (akční, horror a do toho i můj oblíbený thriller a krimi), tak jsem věděl, že to nemůže dopadnout jinak než skvěle a tady to mám.Navíc jsem se u filmu bavil skvělýma sice trochu sprostýma, ale dobrými hláškami.Dům tisíce mrtvol jsem neviděl, ale v nejbližší době se na něj určitě podívám.Tento týden jsem zakončil opravdu skvělým filmem.100% ()

Paldiny

A predsa sme sa s Robom stretli! Vyvrheli konečne prestávajú hľadať útočisko v "artových kruhoch", upúšťajú od kamerových experimentov a venujú všetku energiu mučeniu a sadistickým hrám. Kamera sem-tam ešte skĺzne do zámerne neohrabaných záberov, ale väčšinou už len korešponduje s dianím na plátne. Dej je priamočiarejší, svižnejší, úchylnejší a s chuťou hrajúce obludy v ňom sympatickejšie než minule. Zaujal vývoj postáv, v ktorom samotní vyvrheli prejdú štádiom, kde sa zo zlosynov stanu obete, pričom ochrancov zákona čaká opačný osud. Chválim trefne zvolenú hudbu, tá hrá prvé husle pri násilných scénach a hotový uragán hlášok, aké neprestávali baviť. Diametrálny posun oproti nudnému Domu s mŕtvolkami. ()

Mekgrůdr

Rob Zombie pojal pokračování Domu tisíce mrtvol mnohem akčnějí a zbraňovitěji. A ukazuje, jak se má zacházet s vyvrženci pekla...to je prostě spravedlnost s velkým S. Film už hezky "odcejpá", děj je jasný a směřuje přímo k závěru, který se, narozdíl od prvního filmu, povedl když ne na jedničku, tak na dvojku plus určitě. Sice mě mrzel osud šerifa Wydella, ale zase je hezké zjistit, že masový vrah je taky člověk a občas uroní nějakou tu slzičku. Po poslední scéně, kdy je rodinka rozstřílena na hadry, nezbývá než zatleskat. Jo a dodatek asi po týdnu...nemůžu z hlavy dostat veselou písničku Chines, Japanies, dirty knies want lick these :) pozor na to! ()

Mírouš

Tak tohle už je jinčí káva, proti prvnímu dílu. Nevím o co Zombiemu v jeho filmech jde, ale rozhodně ne o to vystrašit diváka. Spíš chce šokovat a taky pobavit, protože některý momemty byly fakt vtipný. Asi nejvíc se mi líbil ten akční začátek, ta střílečka na farmě neměla chybu. No a pochopitelně konec, ta hudba se k tomu skvěle hodila. Bylo to skoro až dojemný. Člověk by jim i začal fandit, zvrlhlíkům...:-))) ()

Martin_W

Celý film jsem se rozhodoval jestli dám tři, nebo čtyři hvězdy.. A když začaly závěrečné titulky měl jsem jasno. House of 1000 Corpses jsem dal odpad. Vážně. A proto jsem od filmu nečekal mnoho. Ale i tak se to vyplatilo. Hodina a půl Hororové zábavy, která stála za to.. Ale i tak 4 hvězdy jsou moc. 72% ()

LBsmoke

nejvtipnější scéna když jim tou nastřelovačkou připíná ty fotky lidí co zavraždili..řevu jak kdyby do nich rval hřeby.. sám sem si jich pár kdysi nastřelil do čela a nebolí to vůbec.. naštěstí hřeby přijdou na řadu neskôr :-) _______________________ _________všichni si sice šmakují nad tím že je to reálnější než House of 1000 Corpses.. ale lepší to není, podle mě krok do vyblutých vod.. ()

bobstock

Po jistém vypití blíže neurčitého množství alkoholu jsem uznal opravdu drsné a zároveň kvalitní filmové okamžiky v této prasárničce. 75% ()

Illy

Výborné, v absolutně jiném duchu provedené pokračování Zombieho prvního filmu. Stejně brutální, více vychytané, hláškami prorostlé. Drsný film, kdy nevíte kdo je lepší, jestli strana zastupující zlo, nebo dobro. (ten slovosled je příkladný). Nezbývá než říci: Hell yeah, TOHLE je mazec! ()

kluk z Na

Přehlídka hrůzných násilných situací, které mi byli hezky proti kůži. Výborně! O dost větší peklo než dům tisíce mrtvol. ()

zdenur

Špína, hnus, krev. Stokrát lepší než Dům tisíce mrtvol, i když ta úchylnost zůstává zachována. Naštěstí? ()

waits

Hned zpocatku je treba napsat, ze filmy Roba Zombieho nejsou pro kazdeho. Jeho humor je sverazny (uchylny?), reseni zapletek je pro otrle, nejakym tim "fuck" a krvi se nesetri. Rezie je vsak prekvapive na zanr zrucna, dialogy mnohdy jiskrive a zabavne a hlavni postavy pomerne charismaticke (dvojnici Billy Bob Thortona/Leose Sucharipy:)). Je to trochu jine nez Dum tisice mrtvol, na ktere Vyvrzenci navazuji - primocarejsi, jednodussi a zaplatpambu, s koncem, ktery jsem si pral. Uz jsem se bal, ze je Zombie opravdu totalni nihilista... ()

poet

Úchylná old-school exploation so škaredými hercami, ktorých budete nenávidieť aj milovať. Zaujímavo namixovaná pocta hororovej klasike s dávkov fuck-schit hlášok, ktorá zanechá zmiešané pocity aj u otrlých divákov........... ()

Ronaldo79

Těžko psát komentář k takovému filmu, ale špatný to rozhodně nebylo, nicméně upřednostňuji jiné snímky než tento. 8/10 ()