Soukromý víkend

• Česko Soukromý sektor (více)

Prožijete rozmařilý víkend plný výtržností v té nejdivočejší části Miami. Dva mladí odvázaní kluci, Ben (Rob Morrow) a Jack (Johnny Depp) se ubytují v luxusním hotelu, aby se věnovali své oblíbené kratochvíli - ženám! Předmětem Jackovy nezřízené touhy je bohatá kráska a udělal by cokoliv (vydává se dokonce i za chirurga), aby ji dostal do takové situace, kde by mohl jednat. Benova snaha dobýt nádhernou servírku bude možná mezitím zmařena interním nařízením, které zapovídá milostné hrátky s hotelovými hosty. Husarské kousky obou výtečníků kromě toho ohrožuje slídivý domácí detektiv Reeves a šílený zloděj Maestro, který se snaží uloupit nesmírně cenný diamant. Prožijte nejdivočejší víkend vašeho života. (Bonton Home Video)

3n3my

Prečo nie, mne sa to páčilo. A na rozdiel od maverick10 si myslím, že by to kľudne obstálo aj v porovnaní s prcičkami - od časti 4 a vyššie určite. Tento humor a scénky mi totiž prídu viac prirodzené a nezachádzajú do fekálností a toho, ktorá silikónová slečna viac ukáže, ako je tomu v už spomínaných prcičkách. ()

kenkaku

Tuhle komedii jsem měl moc rád když mi bylo asi dvacet pro ten nadhled, nádech léta a příslib lechtivého dobrodružství. O děj tam samozřejmě nijak nešlo a fandil jsem víc Benovi (Rob Morrow) než představiteli Johnnyho Deppa (jméno jsem už zapomněl) asi proto, že byl méně nadržený pošuk a dokázal získat moje sympatie. Zcela nezapomenutelnou roli (nezapomenutelnou protože tam byla svlečená) si tam střihla Leslie Easterbrook, kterou jsem před tím znal jen jako sexbombu z "Policejních akademií". Když se nad tím zamyslím tak tomuhle filmu u mě vděčí za popularitu Hector Elizondo, kterého jsem díky tomu o několik let později "významněji zaregistroval" v seriálu Chirurgové. ()

Jordan

mladý vyčesaný Depp alebo tiež "vivat 80. roky"; nenáročná, na nič sa nehrajúca a úprimná, poctivá ľahká prázdninová crazy komédia, ktorá bola mojím tohtoprázdninovým prekvapením a dokázala mi dokonala zdvihnúť náladu - nahlas som sa smial! skrytý klenot 80. rokov, kedy sa crazy komédie ešte vedeli točiť slušne a zábavne ()

ivonca

Samozrejme, že som si to pustila len kvôli Johnnymu Deppovi, nepopieram :) Dokonca som to pozrela so španielskymi titulkami žltej farby, ktoré nešli odstrániť, a za normálnych okolností by ma nesktočne iritovali, ale viete čo, neľutujem ani trošku a v momente by som si Private resort pustila ešte raz. Ide o veľmi veľmi ľahkú a prihlúplu komédiu, kde sa dejú len samé absurdity, a napriek tomu som sa rehotala nespočetne veľa krát. Ten film mi proste prekvapivo úplne sadol do mojej momentálnej nálady ;) ()

dopitak

Depp jako mladé ucho ve filmu plném odhalených vnad! Našli bychom v našich filmotékách hned několik snímků, které lze řadit do sladkých nevinných amerických osmdesátek, a ve všech bylo nahoty požehnaně. To byl podobný diskurz, jako bavorské košilaté komedie ze stodol a luk. Jak vidno, herecky asi nejvíc kolegy komentátory zaujala někdejší představitelka tvrdé policajtky z Policejní akademie, která tu svoje nalejváky vystaví v prádle více než průsvitném. Blázniviny začnou dřív nebo později nudit. Tonda Navrátil a spol v jednom z prvních porevolučních dabingů. ()

• Rob Morrow v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)
  • Natáčení probíhalo na jižní Floridě. (Rosalinda)