Právníci John Beckwith a Jeremy Grey jsou nerozluční kamarádi s neobvyklým koníčkem. Pod falešnými jmény se jako dávní rodinní přátelé vtírají na cizí svatby, kde to vždy pořádně roztočí, dobře se nají, pobaví se a užijící si s pěknými dívkami. Všechno funguje a běží hladce na velké židovské svatbě, na ještě větší indické svatbě, na svatbě italské, irské, čínské i klasické americké. Osudnou se však kamarádům stane svatba Christiny, dcery ministra Clearyho. Zpočátku vše běží hladce a dvojice si vyhlédne sympatické družičky, nevěstiny sestry Claire a Glorii. Claire má však poněkud rázného přítele Sacka, což situaci komplikuje Johnovi. Jeremy se sice na pláži pomiluje s Glorií, ale ministr Jeremymu oznámí, že dohlédne, aby Gloria nebyla jen dalším jeho skalpem. Když chce vyděšený Jeremy zmizet, přiměje ho John zůstat, protože se mezitím zamiloval do Claire. A naštvaný Sack odhalí jejich pravou identitu a hloupý koníček... (TV Nova)

ddf76

Za az tak odvazanej s toho nejsem. Skoda, ze se porad scenaristi nedokazou vyvarovat stejnych klise. Jinak Will Ferrell bozi :). Slusnych 70 %. ()

Berry

Tak tohle byla jízda... Nezaslouží si sice plný počet, ale kdo by nerad viděl Wilsona a Vaughna pohromadě. Trochu mi to připomínalo Před svatbou ne!, kdy šlo taky o svatby (i když z trochu jiného pohledu) a jeden byl ten ocelový a nezlomný a nakonec taky podlehl (v tomto případě Vaughn) a ten druhý, který prní přišel s tím, že dělají něco špatného (Wilson). Ale nejen oni dva byli skvělí, mezi povedené postavy se určitě musí počítat taky trochu úchylná sestra nevěsty se zálibou v půlnočním znásilňování, teplý bráška, který má pro změnu zase zálibu v malování "erotických" obrazů pro Vince Vaughna, šílená babička se zálibou ve střílení hostů a především Will Ferrell, který místo obrážení svateb obráží pohřby a vdovy a různé pozůstalé si vodí domů ke své matce.... No, plno zajímavých lidí, díky kterým si tento film určitě zaslouží pozornost!!! ()

Pc

Velmi dobrá komedie, sice romantická, ale velmi dobrá, herec Owen Wilson výborně vistihl to co po něm bylo žádáno (zahrát zailovaného muže), takže 100%5* ()

Jeremiah

Nudíš se? Kup si medvídka mývala. Nebo vymysli to, co tito dva pánové, tj. vyber si velké svatby, kde se lze lehce ztratit a kde tě nikdo ani nemusí znát, a pokud jsi vtipný a šikovný, tak získáš vše co hrdlo ráčí. Zde se jedná o příjemný odvaz, dobré jídlo a jako bonus nádhernou dívku, která se na svatbě VŽDY nějaká najde. Kvalitní 4. ()

kowalski

4* jen za to, že od půlky už to není taková sranda jako od začátku resp. se to přehoupne do neskutečně srdcervoucí romanťárny. ()

Saur.us

Nespočetně krát ohranné romantické klišé odbohacené o pár povedených gegů a humorných scének plus pár koz a nahá doktorka Quinnová. Ze začátku dobrý nájezd humoru postupně padá do hnusu romantických komedií. Ble! Kdyby se tvůrci namísto romantiky víc soustředili na humor, mohla z toho být výborná komedie. Pro mě velké zklamání a totální nepochopení pro časopis Premier za zařazení mezi 50 nej komedií všech dob. ()

jasanka

Až do tohohle filmu jsem vůbec nemusela O. Wilsona. Tady jsem si ho ale oblíbila. A vlastně celý film velice příjemně překvapil. Zábavné, vtipné. ()

Darth Vader

Začátek velmi slibný, vtipný a poutavý.. později se dostáváme do nudných a nedotažených pasáží, přesto ve svém žánru je to výborný film. Rachel McAdams je moje favoritka takže nemohu z principu dát nízké hodnocení. ()

Viperine

Lehce přisprostlá, né však hloupá oddechovka, svého druhu dost kvalitní, dobře obsazená a pěkně zahraná. Co mi ale vadilo a ubralo z celkového dojmu je délka snímku - o půl hoďky (pár hluchých míst) míň a efekt by byl téměř dokonalý. ()

mladas16

Horší konec asi vymyslet ani nešel, jinak to jako oddechovka není špatný a při pár scénkách a hláškách jsem se i pobavil, ale celý to je takový až moc pohádkovský. Wilson mi moc v tom filmu nesedí a úžasná McAdams to prostě sama nevytrhne.. ()

Bozvav

Skvělý nápad, škoda, že nesnáším jakékoliv rodinné oslavy, jinak bych to snad i zkusila. Vtipné, hravé a zábavné. Škoda toho trapně předvídatelného závěru. Za mne 70%. ()

Puol

Ďalší zásah zoskupenia Frat Pack. Owen Wilson a Vince Vaughn pôsobia veľmi zohrane. Will Farrel na mňa vždy pôsobil trapne, ale to je vlastne jeho úloha a vcelku dobre pasuje aj do úlohy skúseného obchádzača svadieb a pohrebov!. ()

hazaba

Zpočáku to vypadalo docela nadějně, ale jakmile se jeden z hlavních představitelů zamiloval, šlo to z kopce a skončilo klasickým dojemným výlevem u obřadu. Nemůžu upřít pár dobrých hlášek a situací. ()

Will Ferrell si zazpívá

Will Ferrell si zazpívá

08.03.2019

Zhruba před rokem se objevila zpráva, že herec a komik Will Ferrell (Holmes & Watson, Táta je doma) chystá pro Netflix novou komedii o pěvecké soutěži Eurovize. No a teď se zdá, že se film… (více)

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

24.03.2013

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (více)